Corvin Hotel Gyula ★★★

Corvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

A Corvin Hotel legnépszerűbb csomagjai

Corvin Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2024.06.30-ig
Corvin Hotel Gyula - Szerelem luxuskivitelben (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Napi ár
Napi ár
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
38.400 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Corvin Hotel Gyula vélemények

Átlagos 2015. szeptember 18.a párjával járt itt
A reggeli elfogatható,de a vacsora nem,ami a vacsorát illeti hús mentes étel nincs a terítéken, csak a köret volt hús mentes. 1. vacsora:Zöldbableves Tepsis burgonya kukoricásrizs (ezt vacsoráztam)
2. vacsora: Rántott hal Rizs (ezt vacsoráztam) leves 2 fajta húsos volt a terítéken. A halat is a érdeklődésemre tették fel az étlapra.
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A szállodába a párommal érkeztünk és légkondis szobát kaptunk és kényelmes,tágas és főleg csendes. Az étteremben svédasztalos ellátás volt,itt voltak kisebb fennakadások a hiányok pótlásában. A személyzet kedves,türelmes és segítőkész. A parkoló kicsi és ott nem lehetett parkolni,de ténylegesen olcsóbb volt heti parkolókártyát venni.
Corvin Hotel Gyula - EgyébCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - Szobák
2015. július 20.a párjával járt itt
Rövid nyaralásunk során szálltunk meg a Corvin hotelben, 3 éjszakára, alapvetően elégedettek voltunk mindennel. A megrendelt szoba helyett térítésmentesen felajánlottak egy jóval tágasabb apartmant, ami igen kedves volt a szálloda részéről, azonban a szobát kissé porosnak találtuk, nem volt kifejezetten nagy kosz, de egy kicsit több figyelmet is fordíthattak volna rá.
Kiváló 2015. február 25.a párjával járt itt
Kellemesen éreztük magunkat a hotelben. Nagyon szép, igényes szobát kaptunk. A tisztasággal maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. A félpanziós ellátás megfelelő, csak néha volt fennakadás a svédasztal utánpótlásában. A wellness részleg nagyon szerény, de kellemes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. február 18.a párjával járt itt
Megérkeztünk megvoltunk lepődve , hogy a játékszobán keresztül kaptunk egy szobát. Kiderült, hogy kisgyerekekkel voltunk körül véve egy apartmanban, itt nem nagyon lehetett pihenni. Fürdőszoba hideg volt , nem volt csúszásgátló rács sem. Szobában a Wi-fi elérthetőség nem volt megfelelő, folyamatosan megszakadt, holott ingyenes szolgáltatást volt a csomagban.
Corvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - Külső képCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - Medence/kertCorvin Hotel Gyula - Környék
Átlagos 2015. január 25.a párjával járt itt
A fürdőszobában nem volt egyáltalán fogas és szappantartó, a zuhanytálca alól folyt a víz és állandó tócsa volt e miatt, a zuhanyrózsa majdnem a mennyezeten volt, kézi zuhany nélkül, így akkor is hajat mostunk, ha nem akartunk. A padlófűtéses szobában nem volt hőfokszabályzási lehetőség, így a k. b.
Szörnyű 2015. január 6.a párjával járt itt
A párommal voltunk itt. Az félpanzió adagja sajnos elég kevés volt, lehet hogy inkább az étel lapról kellett volna rendelnünk. A Guliver oldsalon keresztül foglaltunk, de ott a negativumokat nem közölték a furom oldalon ? :( igy most itt teszem meg. A szállással a legnagyobb problémám az volt, hogy az ágyból több helyen kiálló rosdásrugok a hátmat összeszurkálták.
2015. január 6.barátokkal járt itt
2014. júliusában jártam barátnőmmel a hotelben. Az akciós csomag ára kedvező volt. A szobánk berendezése szép volt, a tisztaságra sem lehetett panaszunk. A személyzet kedves, udvarias volt. A hotel elhelyezkedése jó, közel van a belváros, a fürdő és a buszpályaudvar is. Az ételek finomak voltak, de az étterem elég kicsi, néha várni kellett az asztalra.
2014. december 9.barátokkal járt itt
Átlagos, csendes helyen található, közel a centrumhoz. A szobák tiszták, átlagos berendezésűek, még a lakosztály sem nagy durranás. Az étterme igen kicsi' van' hogy várni kell szabad asztalra. A bor választékuk ellenben suenzációs. A wellnes tészlege irtózatosan kicsi. A
Alapjába véve nem rosz, ha nincsenek nagy igényeink. Az éttermi koszt ízletes, a reggeli bőséges.
Kiváló 2014. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
2014. márciusban voltam a párommal és öt éves fiú unokánkkal. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ellátás kiváló volt, a személyzet kedves, a tisztaság megfelelő. A mi szobánk falán a Gyulai vár volt látható, meg megnéztük a többi szobát is. Első napon a szálloda medencéjét vettük igénybe, másnap pedig a Gyulai Aquapalotában voltunk.
Margó
Corvin Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 9-11.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem