Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 143 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 1.
A személyzet rendkívül kedves, segítőkész , az ellátás kiváló minőségű. A szolgáltatások és a szálloda bárja mindenki számára megfizethető . A szobában a pótágy elég gyenge minőségű (lendületesebb lefekvésnél kicsúsztak a keresztlécek 8 éves gyerek alól ) Az erkélyajtóra egy szúnyogháló mindenképpen elférne , mert estefelé meglehetősen sok a szúnyog a vízpart közelsége miatt .
2013. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 26.
Edit hassör remekül tette a dolgát dicséret a munkájáért! ! A reggeli bőséges volt. A vacsora választéka szegényes . a gyümölcs és a fotonkalács frissessége kívánni valót hagy maga után. Zavaró tényező hogy a felszolgálok akiknek éppen nincs feladatuk csapatokban verődve beszélgetnek olyan témát amit a vendégnek nem biztos hogy hallani kell.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 25.
Elöször is megszeretném köszönni ezt a remek 4 napot,amit a családommal eltölthettem a Hotel Erkelben! A szoba csendes és izléses,a személyzet kedves és segitökész,a félpanzio kifogástalan,és a kiszolgálás gyors és hibátlan! A welness rész és a várfürdö tökéletes idötöltés kisgyermekes családok számára,én azt hiszem,ha idén már nem is,de jövöre visszatérünk pár kellemes napra!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18.
augusztus 8es 11kozott voltunk vendegek az erkel szallodaban. nagyon jo volt ninden. a szalloda szemelyzete nagyon kedves es segito kesz. kenyelmes tiszta szobak. minden nap takaritnak. nagyon boseges a reggeli meg a vacsora van miben vallogatni. este pedig volt limonade bufe is van. a varfurdoi belepes is bene volt acsomagban.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17.
Családi nyaralás volt, már második évben,három generáció együtt nagyszülők, szülők, gyerekek. Két gyermek és négy felnőtt két szobában, a szobákban pótággyal ami nem volt igazán kényelmes. A szobák tiszták, a fürdő szoba tiszta és ami fontos szagtalan volt, napi takarítással. Hiányzott az erkélyről egy szárító, de tavalyhoz képest most már van asztal és szék kirakva.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás kiváló. Mivel 2 gyerekkel voltunk egy szobában az kicsit szűkösnek bizonyult. Egyébként meg voltunk elégedve. Tiszta,rendes volt. A TV műsorai között több gyerekadást kellene betenni. A félpanziós ellátás kitűnő,konyhájuk első osztályu. Mindenki talál magának azt, amit szeret. Ami jó lett volna:egy-egy táncos est. A város csodálatos, parkos.

Értékelt: 2013. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal jártunk az Erkel hotelban. A szolgáltatások kiválóak. Rend, tisztaság volt mindenhol. Az étteremben változatos,finom ételeket kínáltak,bőséges választékban. Aki itt nem lakik jól,azt csak sajnálni tudjuk. A személyzet kiválóan végzi a dolgát,figyelmesek, udvariasak. A köntösért fizetni kellett, ez fura volt ! ! !

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 29.
Az ellátással maximálisan elégedettek vagyunk. Nagyon kényelmes, hogy a fürdőbe annyiszor mehetünk be naponta, ahányszor akarunk. Férjemnek kényelmetlen volt az ágy, nekem alacsony volt a párna, ill. jó lett volna kispárna is. A vizes fürdőköpenyt nincs hova felakasztani száradni, ugyanígy a vizes törülközőnek is kevés hely van száradni.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 29.
Összességében véve mindennel elégedett voltam. Szerencsére nagyon gyermekbarát környezetben tölthettük a hétvégét. Tetszett a gyermekklubszoba is, amit meglátogattunk egy délelőtti programként. Mindenhez közel volt a Hotel, a környéken is tudtunk sétálni, játszóteret találni és tartalmasan kikapcsolódni.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 27.
A kellemes pihenés biztosításának egyik fontos feltétele az, hogy milyen a szállás környezete. Nagyon szép, üdítő a szálloda körüli park, alkalmas a csendes üldögélésre, sétára. A szálloda épülete, felszereltsége, szolgáltatásai megfelelnek a négy csillagos besorolásnak. Nekem hiányzott, -de máshol is ezt tapasztaltuk- a több magyar nyelvű tv csatorna.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX