Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 26.
Harmadik éve töltünk egy-egy hetet az Erkel Hotelben. Eddig is meg voltunk elégedve a szolgáltatásaikkal,de a pár éve üzemelő Harmónia wellness,és a déli leves ill. főzelék büfé bevezetése még kellemesebbé tette az ott tartózkodást. Egy kicsit az idén viszont értetlenül álltunk az előtt a tény előtt,hogy a fürdőszobai törülköző radiátor este is csak épp,hogy" halványan"volt langyos,és így bizony a köpenyeink,törülközőink is rendre nyirkosan maradtak.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 24.
Már 20 éve járunk a családdal barátokkal ide a szállodába, mindegy hogy A vagy B Munkácsy vagy Dürer. Mindig jól éreztük magunkat az új Aquapalota csodálatos élményt nyújtott és a telt ház ellenére nem volt tömeg sehol. Az étterem kifogástalan ízvilágot biztosított, még az étkezési idő végén is teljes választékot nyújtott, a személyzet kedves és előzékeny.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Először jártam Gyulán, baráti ajánlásra. Nem csalódtam, nagyon tetszett MINDEN! Olyan nagy komplexum, hogy még eltévednem is sikerült (simán felmentem a lifttel a Munkácsy szárnyba a Dürer helyett :-) )! Az ételek finomak, bőségesek, nagy a választási lehetőség, a személyzet kedves. Az átjárás a várfürdőbe nagyon tetszett.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Nagyon jó hely, amikor Gyulára utazunk pihenni, csak az Erkel Hotelben szállunk meg. Udvarias kiszolgálás, kényelmes szobák, jó ellátás jellemző ebben a Hotelben. Már sok-sok évvel ezelőtt (amikor még a kislányunk ált. iskolás volt) ezt a Hotelt választottuk, s akkor is kiválóan éreztük magunkat ott.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
A város nagyon szép, a szálloda gyönyörü helyen van, a kilátás szuper, de nagyon fájlaltuk, hogy a szombat esti fürdőzéshez nem engednek át a szállodából a várfürdőbe. Ez csak szervezés kérdése lenne. Mint az is, hogy ne álljunk sorba a liftnél, a várfürdőbe való beléptetéskor. Kicsit gépiesen, személytelenül, többnyire mosolytalanul történik minden kommunikáció.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 11.
A szálloda tisztasága, a személyzet kedvessége és segítőkészsége,az ételek minősége és mennyisége kiváló volt. Sajnos a második esti vacsoránál beszorultunk egy kisebb terembe, ahol így a zaj nagyobb lett, és alig találtunk helyet. A szaunák nagyon jók voltak,nagyon jó volt az is, hogy a wellness részlegben kapott törülközőt mindennap lecserélhettük.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az összeköttetés a Várfüdővel a legjobb és akármikor át tudtunk menni ha kedvünk támadt fürcsizni vagy napozni. Az ételek kifogástalanok és sok mindenből lehetett válogatni. A személyzet rendkívül segítőkész és barátságos. Ha valaki ide elmegy, biztos tervez újabb utat oda. Családdal és barátokkal is érdemes menni egyaránt.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
A tél közepén voltunk férjemmel Gyulán pihenni az Erkel szállóban.Nagyon jól éreztük magunkat.A szobák tiszták, személyzet kulturált, kedves. A város csodálatosan szép. Amit fokozott a karácsonyi hangulat és a hó.
Fantasztikus élmény fürdeni a szabadban miközben a meleg vizes medence körül földig borulnak a karácsonyfák a zuzmara súlya alatt.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Elmondhatjuk ,hogy mi visszatérő vendégek vagyunk az Erkel szállóban! Mindig jól érezzük magunkat. Kedves a személyzet, tisztaság uralkodik minden felé! de ezt úgy csinálják ,hogy sz ott dolgozókat/takarítókat/nem is látni -mintha valami angyalok mozognának . Az ételek választékában sem volt mennyiségi, minőségi csökkenés pedig kevesebb vendég volt ,lévén január közepét írtunk.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 6.
Nem tetszett a szilveszteri zenekar, nagyon sok volt a régi sláger, közülük sokra nem lehetett táncolni, csak "tötyögni". Hiányoltuk a szilveszteri műsort. Nagyon sok vendég volt, úgy ültünk, mint a heringek, a közlekedők lökdösték a hátunkat. Gyakran lehetetlen volt táncolni a kicsi táncparketten. Az ételválaszték kicsit bőségesebb lehetne.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX