Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Tavaszi szünet és húsvét Gyulán (min. 2 éj)
Tavaszi szünet és húsvét Gyulán
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett,kiválóan felszerelt,tiszta szobánk volt,a személyzet,nagyon kedves ,segítőkész volt,a wellnesz részlegben és a mellette lévő termálfürdőben is nagyszerűen éreztük magunkat!
Kiváló 2018. július 21.barátokkal járt itt
A Hotel a várostol nem messze,a vár mellett helyezkedik el! A Munkácsy szárnyban kaptunk szobát! Független attol hogy kicsit lelakott,tökéletesen meg voltunk elégedve a tisztasággal,a szobalányok kedvesek közvetlenek,mosolygósak,minden nap kaptunk takaritást,törölközőt cserét! A matracok kicsit kifeküdtek,rájuk férne egy csere,de a szállás résszel csak ennyi volt a bajunk!
2018. július 18.gyerekekkel járt itt
A Hunguest Hotel Erkel szállodába lépve kellemes és tiszta környezet fogadott. A személyzet nagyon segítőkész mindenhol. Ezek mind általánosan elmondhatók és jellemzőek az egész szállodára vonatkozóan. Beleértve a bárt és a masszászt is. Az ételek kifejezetten finomak voltak és változatosak.
2018. július 18.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon szép és jó helyen van. A szoba kényelmes volt három fő részére is. Az ételek pazar jók voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk. Nyár lévén esténként lehetett volna valami szervezett program legalább hétvégén. Egyébként szuper volt. Köszönjük.
Kiváló 2018. július 18.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt és meg voltunk elégedve mindennel, a szoba kényelmes, tiszta volt, egyszerű de a célnak teljesen megfelelt.
A reggeli és vacsora kínálat színes volt, lehetett miből választani, és figyeltek rá hogy folyamatosan a legfrissebb legyen kint mindenből. Ezen kívül ami a legnagyobb pozitívuma a Hotelnek hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
Szörnyű 2018. július 16.gyerekekkel járt itt
A csomagban szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg (üdvözlő ital, szolárium). Az éttermi személyzet kifejezetten b*nkó! Kértünk etetőszéket a 2 éves kicsinek, de a pincér nem hozott. Másik alkalommal italt szerettünk volna rendelni a vacsorához, a pincérnő azt mondta, hogy"Tőle biztos nem, majd a szőke hajú kolléganőjétől kérjünk!
Kiváló 2018. július 14.gyerekekkel járt itt
Fantasztikusan pihentető volt a nyaralásunk az Erkel Hotelben. Csodás környezet, kiváló kiszolgálás, fantasztikus ételek, kedves emberek. A busz ott tett le minket a várnál, a wellness és a fürdő is igazi kikapcsolódást nyújtott. A látnivalók a közelben voltak, a gyerekek is mindig találtak nekik tetsző elfoglaltságot, programot. Köszönjük ezt a mesés nyaralást!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2018. július 13.a párjával járt itt
2014-ben nyaraltunk itt, akkor a következő néhány mondattal jellemeztem a szállodát: "Az étkezés minden igényt kielégít. Az ételek rendkívül változatosak. Minden nap más, a bőség zavarával küzdöttünk (na meg a kilókkal :)). A pincérek fantasztikus munkát végeztek minden nap.
Kiváló 2018. július 2.a párjával járt itt
Mind Gyula, mind a Hotel Erkel kitűnő választás volt, nagyon szép volt minden, elégedettek voltunk a szállással, a kiszolgálással, az étkezéssel, stb. A hotel wellness részlege is kiváló, a drink bár pedig kifejezetten tetszett, nagyon kedvesek a pultosok, finomak az italok és az ételek is.
Kiváló 2018. június 26.barátokkal járt itt
Másodszor voltam az Erkel hotelben. Kiemelkedően kedves ,figyelmes személyzet,finom ételek. Az Aquapalota nagyon kellemes kikapcsolódás a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A szálloda wellness részlege is nagyon jó,megfelelő hőmérsékletű víz. A szoba tiszta,rendezett. (Dürer). Gyula egy csodálatos város,érdemes megnézni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Biztosan visszatérünk még.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár