Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat szuper volt hogy fojoson át lehetet menni a fürdőbe ,
Az ellátás a reggeli és a vacsora is bőséges és nagyon finom volt.
Vittünk egy kuskutyát is magunkkal elég borsos ára volt 5000ft/éj ,nagyon drágának gondolom .
Egy negatívumot tudok mondani hogy a szobában nem volt klíma , nagyon hiányzott pedig mi még nem is a nagy kánikulában voltunk.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2017. szeptember 7., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk.A szálláshely kitűnő,az éttermi szolgáltatás tökéletes.Változatos ételek,udvarias kiszolgálás.Üdv:Vincze János és családja
2017. augusztus 30., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2017. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Gyulán sokszor voltunk már, az Erkelbe először. A Dürer szárnyban foglaltunk szobát, elsősorban az unoka miatt akivel így gond nélkül lehetett igénybe venni az Aqua Palotát. Szimpatikus volt, hogy délben volt leves és főzelék büfé. Tetszetős volt a wellness részleg, bár arra az ember mennyiségre ami a szállodában megszállt, igen csak alul méretezett.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - SzobákHunguest Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Minden az volt amit lefoglaltunk nem volt csalódás nagyon tiszta volt a szoba az étteremben a választék kimagaslóan jó és finom volt. A parkírozás is és a vendégfogadás is teljesen rendben volt. Talán a 35-40C melegre való tekintettel a szobában egy ventilátor ami nagyon kellett volna ez az ami hiányzott.
2017. augusztus 30., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Szörnyű 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Imádom magát a várost a családommal 10 éve járunk vissza most sikerült a párommal is visszmenni. A szüleim dicsérték a szállást igy az általuk adott vélemény alapján foglaltam és hatalmas csalódás ért minket. A Munkácsy szárnyban kaptunk szállást már a recepciós fogadása hagyott kivetnivalót maga után. . . .
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A Hotel Dürer szárnyában szálltunk meg, mely a Munkácsy szárnytól eltérően klimatizált szobákkal van ellátva. Kellemes és kényelmes szállás, minden szolgáltatás épületen belül elérhető, a wellnesstől az élményfürdőig. Az étterem választéka bőséges és a séf kiváló. A személyzet kedves.
2017. augusztus 29., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Idén már hatodik alkalommal töltöttük a rövid(öt éjszaka) nyaralásunkat Gyulán. Nem minden esetben az Erkel hotelben. Legutóbb még a 2010-es évek elején voltunk ebben a hotelben. Ahhoz képest sokat változott pozitív értelemben a tisztaság, a bútorzat.
Kiváló 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 5 napot tölthettünk ott családommal és nagyszülökkel a Munkácsy részlegen. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Tisztasággal meg voltunk elégedve. A reepcióval is meg voltunk elégedve, gyos, pontos és segeitőkész volt a kiszolgálás, esetleges hibák miatt rögtön intézkedtek.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - EgyébHunguest Hotel Gyula Gyula - BelsőHunguest Hotel Gyula Gyula - BelsőHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - KörnyékHunguest Hotel Gyula Gyula - Külső képHunguest Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
igazából nem tudok nemet mondani amivel nem lettünk volna megelégedve. Remek volt az éttermi kiszolgálás, ételek is finomak(annyi hogy néha néha egy sültkrumpli, rántott sirkelmell amit kisit hiányoltam, de ezektől függetlenül REMEKÜL ÉREZTÜK MAGUNKAT ez idő alatt. Recepiosok is nagyon rendesek voltak, probléma setén rögtön gyors intézkedés megtörtént panaszunk nem leht rá.
Kiváló 2017. augusztus 11.családjával járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk az Erkel Hotel Dürer szárnyában. Ragyogó tisztaság, kényelem, kedves, segítőkész személyzet, finom ételek, és korlátlan, közvetlen átjárás a Várfürdőbe. Minden igényt kielégítő, gyönyörű szálloda, Gyula legszebb helyén a Várral szemben. Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is visszamegyünk ide.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár