Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula

A Komló Hotel legnépszerűbb csomagjai

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula - Szállás félpanzióval (1 éjtől)
Szállás félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Komló Hotel Gyula vélemények

Gyenge 2022. február 12.barátokkal járt itt
A wellness csalódás volt, mert ki fizettük a privát wellness árát és a jakuzzi nem működött, amiről senki nem tájékoztatott. Zene szólhatna halkan, illetve egy működő óra sem ártana, mert úgy tájékoztattak az idő lejártáról, hogy lekapcsolták a fényeket.
A szobában lehetetlen ágyban olvasni, mert nincs olvasáshoz alkalmas olvasólámpa.
Gyenge 2017. október 10.családjával járt itt
Minden nagyon szép és jó lehetett volna, ha érkezésünk előtt egy nappal a lefoglalt szobánkat nem adják oda másnak! Miután két órás autóút után megérkeztünk tudtuk csak meg, hogy a másfél hónappal korábban lefoglalt, szobaszám szerint leegyeztette (tavaly is itt voltunk) és írásban visszaigazolt szobánkat már előző nap kiadták másnak.
Átlagos 2022. március 15.a párjával járt itt
A201-es szobában voltunk a párommal. A szoba szép, tiszta volt. Egyetlen hatalmas problémánk volt,az pedig az, hogy éjszaka nem lehetett aludni az istentelen hangos vízvezetèkektől,az épület szigetelésén kellene javítani. Konkrétan a 2 éjszakából alig aludtunk valamit, pedig pihenés céljából mentünk.
Átlagos 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
A Komló Hotel nagyon szép. Kár, hogy a foglaláskori ígéretek nem valósulnak meg a szállodában. Foglaláskor szuperior szobát ígértek az elfogadott árért. A bemutatott képeken a szoba tágasnak látszik volt benne asztal székekkel és ülő garnitura a vendég kényelmére. A valóságban olyan szobát kaptunk amiben asztal, székek és ülőgarnitúra nem volt.
2022. december 30.barátokkal járt itt
A fűtést klímával oldották meg, de a távirányítót a hotel szabályozta nem lehetett a szobából irányítani, mert hiába kapcsoltuk, általában nem fűtött, de lehet, hogy csak az elem volt kifogyva. Nem tetszett hogy a wellnes másfél órára került 4000. -ft-b a egy főnek, általában egy négy csillagos hotel azért kapja a 4 csillagot, mert a wellness benne van a szoba árban.
2022. június 27.a párjával járt itt
Összességében nagyon elégedettek vagyunk a szállodával és az általa nyújtott szolgáltatásokkal.
Ami kevésbé tetszett, hogy az utolsó pillanatban tudtuk meg, hogy a masszőrt helyettesítik, aki késett is 10 percet, a recepción sem szóltak a késésről, és sajnos a személye is frusztrált, nem tudtam élvezni a szolgáltatást.
Ezt leszámítva egy felejthetetlen élmény volt ez a pár nap.
2022. június 4.a párjával járt itt
A személyzet nagyon udvarias és kedves volt. Az étel finom volt, ízletes de nem túl fűszeres. Az étterem berendezése nagyon szép volt. A szoba tiszta volt, de az erkély már nem annyira. Az ágymatrac kiváló volt, pont olyan kemény, amit szeretünk. A TV túl magasra volt rakva a falra, megfájdult a nyakunk.
2022. február 14.a párjával járt itt
Szuper volt minden! Az ételek finomak voltak a személyzet kedves nagyon segítőkész ritka az ilyen nagyon megbecsűlheti a tulajdonos,hogy ilyen dilgozói vannak! ! ! A szoba is remek volt egy zavaró tényező,hogy sokszor hallotunk furcs vízcsobogás jellegű hangokat amire nemtudtunk rájönni,hogy mitől van? ? ! !
2019. június 13.családjával járt itt
A Komló Hotel Gyula központjában helyezkedik el, a Béke sugárúton, nem messze a 100 éves cukrászdától. Nekem kifejezetten tetszett a patinás beltér. A szobák kisebbek, mint amit az ember a reklámfotók alapján gondol. Amióta nekem is van olyan eszközöm, mely igen széles látószöggel fotóz, azóta tudom, hogy gyerekjáték kis térből fényképen nagyot varázsolni.
Komló Hotel Gyula - Külső képKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - SzobákKomló Hotel Gyula - KörnyékKomló Hotel Gyula - KörnyékKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - VendéglátásKomló Hotel Gyula - SzobákKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - BelsőKomló Hotel Gyula - Szobák
2017. február 9.a párjával járt itt
Szép, modernül felújított közepes méretű szálloda Gyula belvárosában. Kiemelném a nagyon kulturált és ingyenes parkolót. (Tábla hiányában kicsit nehéz volt megtalálni. ) A Várfürdő a hoteltől kb. 15 perc kellemes séta a sétáló utcán keresztül.
Komló Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaBéke sgt. 8.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • borozó • kávézó • bár