Komló Hotel Gyula ★★★★

Komló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula
Komló Hotel GyulaKomló Hotel Gyula

A Komló Hotel legnépszerűbb csomagjai

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula - 4 csillagos szállás reggelivel és Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
4 csillagos szállás reggelivel és Várfürdő belépővel
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Komló Hotel Gyula vélemények

Gyenge 2017. október 10.családjával járt itt
Minden nagyon szép és jó lehetett volna, ha érkezésünk előtt egy nappal a lefoglalt szobánkat nem adják oda másnak! Miután két órás autóút után megérkeztünk tudtuk csak meg, hogy a másfél hónappal korábban lefoglalt, szobaszám szerint leegyeztette (tavaly is itt voltunk) és írásban visszaigazolt szobánkat már előző nap kiadták másnak.
Kiváló 2018. március 11.a párjával járt itt
Már többször megfordultunk Gyulán több szállodában is-ezért most a Komló Hotelre voltunk kíváncsiak. A belvárosban elhelyezkedő ,frissen felújított szálloda,beleillik a város képébe,maga a régi,de mégis új patinájával. Szép tágas terek,harmonizáló és kényelmes bútorok,kellemes tágas étterem,hátul nagy parkoló várja a vendégeket.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Kiváló 2022. október 31.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az elegáns, barna színvilágú szálloda, ahova szeretnénk még visszatérni.
2 szobás, sarokkádas fürdőszobás, kiserkélyes szobánk a főútra nézett, de egyáltalán nem volt zavaró, mert az elektromos róló minden zajt kizárt.
Komló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - EgyébKomló Hotel Gyula - Egyéb
Kiváló 2018. március 17.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát, egyben a születésnapomat is. Első pillanattól fogva elbűvölt minket a szálloda stílusa, tisztasága és a személyzet kedvessége is. Első vacsoránál meglepetés is ért, melyet párom előre intézett el, de a hozzáállásuk első osztályú volt.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Nagyon köszönjük Önöknek ezt a remek és csodálatosan szép 3 napot! Nagyon kedves volt a személyzet, mindenben segítségünkre voltak. A svédasztalos reggeli és vacsora is kiváló volt. Rengeteg étel és ital választékkal, mind reggelinél mind pedig vacsoránál.
Kiváló 2018. július 24.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el itt 2 éjszakát még tavasszal. A szálloda a városközpontban található, nagyon jó helyen, a sétálóutca és a Várfürdő is pár perc sétával megközelíthető. A személyzet kedves és segítőkész volt. A szobában makulátlan tisztaság és rend fogadott minket.
Kiváló 2018. február 25.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk három napot párommal a Komló Hotelben. Csodálatos volt, a szoba tágas, az ágy nagyon kényelmes, hatalmas televízió sok csatornával. A személyzet nagyon kedves volt, az étteremben az árak kedvezőek és a felszolgáló személyzet nagyon barátságos, az ételek isteni finomak. A privát wellness nagyon szuper. Biztosan visszatérünk még ide! :)
Kiváló 2018. január 25.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk három éjszakát a Komló Hotelben, mely egy jó elhelyezkedésű, remek ízléssel, egymással harmonizáló bútorokkal és kiegészítőkkel berendezett szálloda. A szoba kicsit szűkösnek bizonyult, azonban a célnak éppen megfelelt, kényelmes ágyak biztosították a jó alvást.
Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
2 Felejthetetlen napot toltottunk a szallodaban a parommal. Ahol a mult es a jelen csodalatos otvozete fogadott. Gyonyoru kornyezetbe erkeztunk,es a szobank nagyon kenyelmes , kellemes volt. A szemelyzet minden tagja nagyon baratsagos, segitokesz udvarias es nem utolso sorban mosolygos. . A negycsillagos minosites mindenszempontbol megallja a helyet.
Komló Hotel Gyula - Külső képKomló Hotel Gyula - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
A 2016 nyarán itt töltött öt nap után biztosak voltunk abban, hogy visszatérünk a Komló Hotel vendégeiként Gyulára. Rendkívüli színvonal, hozzáértés, vendégszeretet, mindemellett a 20. század eleji hangulat a csodálatosan felújított és folyamatosan megújuló szálloda belső építészeti megoldásaiban. Nagyon hangulatos, remek hely a tökéletes kikapcsolódásra, feltöltődésre!
Komló Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaBéke sgt. 8.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • söröző • borozó • kávézó • bár