Park Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

A Park Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Gyula Gyula - Pihentető napok (min. 3 éj)
Pihentető napok
Park Hotel Gyula Gyula - Kényeztető napok (min. 4 éj)
Kényeztető napok
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2016. november 21.gyerekekkel járt itt
Több , mint 20 éve ad helyet a hotel az iskolás gyermekek tavaszi, nemzetközi szintű sakk versenyének. Két gyermek révén vagyunk ebben érdekeltek. A lebonyolítás színvonala akár zárt teremben akár a félig nyitott teraszon történik mindig tökéletes. A hotel melletti park nagyszerű helye a kicsik mozgásigényének a kielégítésére.
Park Hotel Gyula Gyula - KörnyékPark Hotel Gyula Gyula - Külső képPark Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2017. február 9.a párjával járt itt
Kerestem a lehetőséget, ahol párommal eltölthetünk egy pár napot nyugodt, tiszta körülmények között. Jól választottam, amikor a Park Hotel Gyula kínálatával éltem. Csak felsőfokon tudunk véleményt mondani úgy a szállásról, mint az étteremről. A recepció részéről a fogadás már megnyerő volt, a mosolygós, kedves kislányok információja jó belépő volt.
Park Hotel Gyula válasza
Köszönjük értékelését,hozzászólását!Örömünkre szolgált ha sikerült megfelelni. igényeiknek és kellemesen telt pihenésük. Amennyiben bármilyen hiányosságot tapasztalnak az itt tartózkodás során ,úgy azt a recepción jelezni kellene és a kollégák azonnal intézkednek az Önök érdekében.
2017. február 16., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Kiváló 2017. január 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes karácsonyt töltöttünk ebben a szállodában a személyzetnek köszönhetően.
Az egész szállodában nagy tisztaság.
A reggeli és vacsora választék kiváló és nagyon finom.
A kiszolgálás kedves és figyelmes.
Kellemes és tartalmas programok voltak,amik családiassá tették az ünnepet.
Minden személyes kérésünket készséggel teljesítették.
CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!
2014. január 3.a párjával járt itt
Nem ért minket csalódás, jól éreztük magunkat. Az embernek mindig tisztában kell lennie az ár-érték aránnyal és akkor nincs gond. Aranyosak, kedvesek voltak a szálloda dolgozói. Mindent megtettek azért, hogy pihenésünk zavartalan és jó hangulatban teljen el. Az étel kínálattal is elégedettek voltunk.
Kedves Dézsi Ferenc!
Köszönjük az értékelést, személyzetünk azon igyekszik, hogy a kedves vendég minél jobban érezze magát nálunk. Törölköző csere igényüket a recepción is lehetett volna jelezni, kollégáim készséggel segítettek volna. Örvendünk, hogy jól érezték magukat nálunk reméljük máskor is ránk esik választásuk.
2014. január 9., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
Kiváló 2013. augusztus 13.a párjával járt itt
Csak jókat tudok írni a nagyon szépen felújított szállodáról. A személyzet segítőkész,és nagyon kedves. A fürdőszoba nagyon szép. Az ágy fantaztikus, isteni az alvás a kényelmes matracon. A nagy melegben kellemes volt fürdeni a szálloda udvarán lévő medencében. Közel van a strand és a város is ami csodaszép. Én negyedik éve vagyok visszajáró vendég.
Kiváló 2019. november 3.a párjával járt itt
Párommal 6 kellemes napot töltöttünk a szállodában,remek pihenési lehetőség a személyzet udvarias és segitőkész,rengeteg látni valótt ajánlottak,az ételek finomak,jó volt a vállaszték,a szobák tisztasága kiválló. Strand a szomszédban,100 m-re a szállodától, kedvezményes belépő,gyönyörü park a szálloda mögött. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2018. május 2.gyerekekkel járt itt
A szállás jó elhelyezkedésű, az élővíz csatorna partján fekszik, a szoba kicsi, de lakályos, tiszta, csendes volt. A Várfürdő pár perc séta, gyerekkel kihagyhatatlan az AquaPalota, a vár is és az Almásy kastély is rövid sétával elérhető. A vár előtt gyönyörű játszótér van többek között kalózhintával. . . . . . .
Park Hotel Gyula válasza
Örömünkre szolgált ha kellemesen és tartalmasan telt itt tartózkodásuk.Várjuk Önöket ismételten szállodánkba,egy hasonlóan kellemes kikapcsolódás reményében.Értékelését,hozzászólását köszönettel vettük!
2018. május 7., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Kiváló 2017. július 14.barátokkal járt itt
2017. 06. 23-25 közt két éjszakára voltunk vendégei a Park Hotelnek. Előre foglaltunk, de közben módosítottuk a szobát, légkondisra. Egy telefonba került. A recepciós hölgy végig udvarias, segítőkész volt. A szobák tiszták, kényelmesek, a wifi működött. A reggeli , vacsora választékos, mi bizony mindent megkóstoltunk, ment is a vacsora kép az ismerősöknek. Csak ajánlani tudom a szállót.
Park Hotel Gyula Gyula - Vendéglátás
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
A párom lepett meg ezzel pihenéssel. Nagyon jól éreztük magunkat . A szoba szép hangulatos . A személyzet kedves segítőkész . Az étel kifogástalan szem szájnak ingere. Egyetlen negatívum hogy nem volt bár ahol a vendég megihatna valamit el kell menni egy másik hotelbe .
2016. október 22.gyerekekkel járt itt
Egy nyári hétvégét töltöttünk a szállodában hárman. A szálloda kellemesen néz ki kívül, belül. A szoba nem túl nagy de mivel városnézésre, fürdőzésre jöttünk nem töltöttünk túl sok időt benne. A 17 éves fiamnak külön részen, az előszobából lecsípett területen volt az ágya, de ez egyáltalán nem volt rossz, mert legalább nem egy hálószobán kellett osztoznunk.
Park Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 15.
• napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem