Park Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

A Park Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Gyula Gyula - Pihentető napok (min. 3 éj)
Pihentető napok
Park Hotel Gyula Gyula - Kényeztető napok (min. 4 éj)
Kényeztető napok
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

2014. április 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az egész szálloda, nagyon szépen lett felújítva. Abszolút tisztaság van. Reggeli és vacsora nagyon finom volt és sokféléből lehetett választani. Persze mindent végigkóstolni nem tudtunk. Jó lett volna ha a medencében ami a szállodában van lehetett volna fürödni, de tudom, hogy az csak nyáron üzemel, mert nem fedett.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük pozitív visszajelzésüket, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és nagy szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2014. április 3., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
Kiváló 2014. február 24.a párjával járt itt
Egy gyönyörű városban egy gyönyörű hotel nagyon jó elhelyezkedéssel. Minden közel van, mi például az autót péntek délután leparkoltuk a hotelnél és csak távozásunkkor ültünk újra bele. Az ételek a szálloda kategóriájában szerintem nagyon jók voltak. A szobák szépek és tiszták akárcsak az egész szálloda.
Kedves Zámbori Norbert!
Köszönet ezért a szép értékelésért, reméljük hozzá tudtunk járulni pihenésük szebbé tételéhez itt létük alatt. Külön köszönet az ajánlásért. Máskor is szeretettel várjuk Önöket!
2014. február 25., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Igényes berendezés teljesen új kellemes parkos dekoráció .
Kilátás a parkra ill a fürdöre . Ízletes ételek ,vasárnap este a kinálat nem volt túl nagy de jól tudtunk lakni :) reggel a friss kávé helyett csak leöntös volt tuléltem . Segitökész személyzet, wifi kiválló a szálláshoz kapott fürdő belépő mellé megvettük az új élményfürdö belépöjét is aki egy kicsit is szereti a csuzdákat megéri. Csak ajánlom a szállodát.
Kiváló 2014. február 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda berendezése teljesen új, nagyon igényesen kialakított. Két generáció számára foglaltam szállást, velünk, a nagyszülőkkel együtt utazott a lányunk a férjével és a 8 hónapos unokánkkal. A szobák kifogástalanok voltak,
a személyzet segítőkész az ingyenesen biztosított kiságy mellé baba fürdetőkádat is kaptunk, és az étterem személyzete a cumisüvegek fertőtlenítésében is szívesen segített.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük értékelésüket,célunk, hogy minden kedves vendégünk igényeit kielégítsük és ha ez sikerült akkor ennek nagyon örülünk. Reméljük máskor is minket választanak!
2014. február 17., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
2014. február 5.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és szolgáltatása kiválóan alkalmas a gyulai Várfürdő és Aqua Palota által nyújtott élmények igénybevételéhez . A napi fürdőzés után a szállodában jó pihenési lehetőség biztosított , a svédasztalos reggeli és vacsora is kifogástalan ( 8 éjszaka után sem untuk meg )és az étkezde személyzete igen figyelmes és segítőkész volt .
2014. február 5.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon kellemes,közel van a fürdőhöz, a felújítás emelte a színvonalat. A tisztaság rendben volt, de a másnapi takarítást kérni kellett. Kérésre azonban megcsinálták. A reggeli és vacsora bőséges és finom volt, csak a gyümölcs hiányzott a reggelinél, de az ételek változatosak és ízletesek voltak.
Kiváló 2014. január 27.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor némi félreértés adódott a lefoglalt szobával kapcsolatban (nem olyat kaptunk, amilyet kértünk). A félreértést azonban pár percen belül sikerült rendezni, és elfoglalhattunk egy igényeinknek megfelelő szobát. Ezt követően mindennel meg voltunk elégedve. a tisztaság és a kényelem is megfelelő volt.
Kiváló 2014. január 18.a párjával járt itt
Nagy megelégedésemre volt a Hotel összes szolgáltatása. Szép szobánk volt az étel finom a környezet megnyerő, tiszta, a kiszolgáló személyzet udvarias, kedves volt. Ha valami nem esett jól, az az, hogy az étkezés alatt (különösen a pntek reggelinel, (jan. 17. 9 óra körül) olyan műsort voltunk kénytelenek hallgatni a rádióban, ami totálisan felbolygatott.
Kedves vendégeink!
Köszönjük értékelésüket, mely nagy mértékben hozzájárul szolgáltatásaink javításához. A pincérnek szólni kellett volna, hogy zavaró a rádió, köszönjük észrevételét oda fogunk erre figyelni ezután.
2014. január 23., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
2014. január 3.a párjával járt itt
Nem ért minket csalódás, jól éreztük magunkat. Az embernek mindig tisztában kell lennie az ár-érték aránnyal és akkor nincs gond. Aranyosak, kedvesek voltak a szálloda dolgozói. Mindent megtettek azért, hogy pihenésünk zavartalan és jó hangulatban teljen el. Az étel kínálattal is elégedettek voltunk.
Kedves Dézsi Ferenc!
Köszönjük az értékelést, személyzetünk azon igyekszik, hogy a kedves vendég minél jobban érezze magát nálunk. Törölköző csere igényüket a recepción is lehetett volna jelezni, kollégáim készséggel segítettek volna. Örvendünk, hogy jól érezték magukat nálunk reméljük máskor is ránk esik választásuk.
2014. január 9., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
Kiváló 2014. január 3.barátokkal járt itt
Az étel választékból hiányoltuk a zöldségköreteket. Pirított vagy párolt zöldségek. Egyébként az ételeket jól ízesítette a szakács, finomak voltak és változatosak. A tombola nyereményei: inkább kevesebbet sorsoltak volna, de azok értekesebbek lettek volna (a váza, pohárkészlet tetszett, a tea és a fürdőgolyó nem).
Kedves Vendégeink!
Köszönjük értékelésüket, mely mindig fontos számunkra hiszen csak így tudjuk felmérni a kedves vendég elégedettségét és eszerint tudunk javítani szolgáltatásainkon. örvendünk, hogy jól érezték magukat nálunk és reméljük máskor is minket választanak!
2014. január 9., Füge Ágnes, Park Hotel Gyula
Park Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 15.
• napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem