Park Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

A Park Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Gyula Gyula - Pihentető napok (min. 3 éj)
Pihentető napok
Park Hotel Gyula Gyula - Kényeztető napok (min. 4 éj)
Kényeztető napok
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2016. február 8.a párjával járt itt
Párommal 3 éjszakát töltöttünk a szállodában, februárban. A szálloda gyönyörűen fel van újítva. A személyzet rendes, segítőkész, családias a hangulat. Bőséges volt a vacsora választék, és a reggelivel is meg voltunk elégedve. A szobára azért adok 4 csillagot, mert a fürdőben a nagy zuhanyfej nem működött és a fürdőszobai szemetesen kívül, lehetne a szobában is egy elhelyezve.
Park Hotel Gyula válasza
Köszönjük értékelését,hozzászólását.Észrevételeit továbbítjuk a vezetőség felé.Várjuk Önöket legközelebb is szállodánkba.
2016. február 9., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
A szoba komfortos, a fekvőhelyek kényelmesek voltak. Az étkezés választékos,finom és bőségesen elegendő volt .a szilveszteri buliban inkább a hastáncoslányokat néztem volna a bűvész helyett .összeségében nagyon jól éreztük magunkat Bede Péter
Park Hotel Gyula válasza
Köszönjük hozzászólását.Várjuk Önöket legközelebb is szállodánkba.
2016. január 25., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk itt karácsonykor, 5-en kèt szobában, potagyazva egy kicsit szűkös a szoba. A szemèlyzet nagyon kedves ès segítőkèsz volt! Bősèges ès nagyon finom volt a svèdasztalon felkinált vacsora( ès a reggeli is)! Dèlután ès este film vetítès ,forrócsokival és forralt borral! Mindennel elègedettek voltunk! Mèg biztosan vissza tèrünk!
Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
Nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Az útbaigazítás nagyon alapos volt, mivel először voltunk itt könnyen feltaláltuk magukat. A reggeli és a vacsora nagyon változatos és bőséges, minden kívánalmaknak megfelelt. ui köszönjük
Park Hotel Gyula válasza
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!
2016. január 8., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Kiváló 2015. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon elegedettek voltunk a szállodával! A szemèlyzet figyelmes, udvarias volt (külön koszonet R. Róbert felszolgáló úrnak a figyelmessègèèrt). Minden ètel amit kóstoltunk nagyon finom volt, merem ajanlani az egesz csalad nevèben!
Park Hotel Gyula válasza
Köszönjük értékelését! Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!
2016. január 8., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Kiváló 2015. november 4.a párjával járt itt
2014 Októberben töltöttünk három csodálatos napot a szálódában,itt ünnepeltük férjemmel az első házassági évfordulót! ! ! Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! ! ! Mindennel meg voltunk elégedve,a szálóda szép és tiszta, a személyzet kedves,az ételek nagyon finomak! ! ! Nagyon szépen köszönjük! ! !
Kiváló 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
2015 Szeptemberben töltöttünk itt 3 csodálatos napot a kedvesemmel. A hotel nagyon tiszta kényelmes, a személyzet is segítőkész és kedves volt. Az ételek es italok minősége Kiváló! A vacsora fantasztikus volt! Nagyon jo az izvilag es sok a választási lehetőség! A sef előtt emelem kalapom! ! ! Gratulálok! Isteni jól éreztük magunkat köszönjük!
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Kedves Park Hotel! Férjemmel 6 éjszakát töltöttünk Önöknél. Nagyon jól éreztük magunkat! A hotel környezete gyönyörű, a szobák szépek, tiszták, jól felszereltek. A várfürdő nagyon közel van. A vár és a belváros is kényelmesen, rövid sétával elérhető. Az étkezéssel meg voltunk elégedve, bőséges ellátást kaptunk reggel és este egyaránt.
Park Hotel Gyula válasza
Köszönjük értékelését, hozzászólását. Az ön által jelzett felújítás a vezetőség tervei között szerepel ,mely vonatkozik az étterem és a kert helységre is. Természetesen az étkezéssel kapcsolatos észrevételeit továbbítjuk a vezetőség felé.
2015. szeptember 7., Fodor Krisztina (Park Hotel Gyula), Park Hotel Gyula
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Valamikor nagyon régen ez volt az első gyógyüdülésünk helyszíne. Persze azóta teljesen megváltozott felújították. Mi nagyon jól éreztük magunkat,kis étkűek vagyunk de szerintünk senki nem maradt éhen. Ellentétben az előző hozzászólóhoz szerintünk volt bőven választék és nem volt hideg az étel sem ,pedig mi nem mentünk korán enni.
Park Hotel Gyula Gyula - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A család fő nyári kirándulása idén Gyulára vezetett, amit egyikünk sem bánt meg. Feleségemmel és az egy éves fiúnkkal érkeztem. Az ott tartózkodásunk alatt végig kedves,s egítőkész volt a személyzet. Kiemelném az éttermet és az ott dolgozókat.
Park Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 15.
• napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem