Park Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula
Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula Gyula

Park Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális választás a Park Hotel Gyula. A fürdő bejáratától mindössze 10 méterre található szállás a Csigakertre néz, így a kilátás szinte festői szépséget nyújt. A belváros pillanatok alatt megközelíthető, és a nyugalom garantált.

A Park Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Park Hotel Gyula Gyula - Pihentető napok (min. 3 éj)
Pihentető napok
Park Hotel Gyula Gyula - Kényeztető napok (min. 4 éj)
Kényeztető napok
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Park Hotel Gyula Gyula vélemények

Átlagos 2014. október 29.gyerekekkel járt itt
Az étkezések alkalmával rendszeresen elfogyott a svédasztalról több étel, melyet vagy egyáltalán nem vagy csak jókora késéssel pótoltak. 2 vacsoránk közül az egyiken 7:30-kor a szereplő 6 féle étel helyett mindössze 2-ből 'választhattunk'. Másik problémánk a közösségi tér hiánya volt, ahol a vacsora után beszélgetni-társasozni lehetett volna.
2014. október 22.a párjával járt itt
Nem tetszett, hogy nem kaptunk fürdőköpenyt vagy törölközőt a várfürdő-belépőhöz.
2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a hotelben, a személyzet kedves, udvarias, mosolygós. A hotel nagyon jó helyen fekszik, közel mindenhez, mégis csöndes. nyugodt környezetben. Az ételek finomak voltak, főleg a levesek, de a többivel sem volt gond, csupán annyi, hogy a sült, rántott fogások több esetben éppen csak langyosak voltak.
Kiváló 2014. szeptember 12. járt itt
Felnőtt leányommal töltöttem a Szállodában a jól megérdemelt két éjszakás pihenést. Lenyűgözött mindkettőnket e gyönyörű táj látványa sétáink folyamán, valamint az ablakunk elé táruló természet csodálata. Nagyon kedvesek és udvariasak a recepción dolgozó munkatársak. Az étteremben is a kedvünket keresték a felszolgálók.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Középkorú házaspár vagyunk. Szeptember elején töltöttünk ott egy hétvégét, félpanziós ellátással. Nagyon tetszett a hotel. A szoba stílusos, fürdőszoba modern kialakítású. Ételek finomak voltak, bár a választék lehetne bőségesebb. Csendes a környezet, közel van a várfürdő hátsó bejárata, valamint egy park.
Kiváló 2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Középkorú párként ketten töltöttünk el 5 napot a hotelben 09. 01-05-ig. Ha egy szóval kellene jellemezni,akkor az a nyugalom lenne. A hotel modern,tiszta,kényelmes,minden igénynek megfelel. A dolgozók bármikor a rendelkezésre állnak (mi is csak javasolni tudjuk,ha bármmi gond van,jelezni kell feléjük,enélkül nem tudnak segíteni).
Kiváló 2014. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
2 nagyobb gyermekkel, 5 napot töltöttünk Gyulán és márciushoz hasonlóan ismét a Park Hotelt választottuk, mely nagyban hozzájárult a kellemes kikapcsolódáshoz. Szép, tiszta, kényelmes szoba, nagyon finom és változatos ételek. A személyzet is nagyon kedves,segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Átlagos 2014. július 29.gyerekekkel járt itt
Sajnos egyik negatív élményünk ehhez a hotelhez kötődik. Maga a hotel tiszta, szép és rendezett volt. a személyzet kedves , bár az étteremben ez nem mondható el 100 % -osan. Reggel mikor lementünk reggelizni láttuk, hogy van tejbegríz( megjegyzem 3 gyerekkel voltunk ) .
Park Hotel Gyula Gyula - Környék
2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Csodásan éreztük magunkat! Kellemes illat és tisztaság volt az egész hotelben, kényelmes ágyak, ízletesen elkészített ételek, széles választéka fogadott minket. A személyzet kedves és barátságos volt.
Az idő káprázatos volt, így csak az éjszakát töltöttük a hotelben. Rossz idő esetén hiányoltuk volna a jacuzzit, kondi termet, biliárdot.
2014. július 18.a párjával járt itt
A személyzet maximálisan kedves és segítőkész volt, ezzel meg voltunk elégedve. Amit megemlítenénk azonban az éttermi választék. Úgy érezzük a mai, egyre inkább reform étkezés centrikus világban egy ilyen nivoval rendelkező hotelben minimum kellene, hogy legyen a reggeli választékban szénhidrát csökkentett vagy teljes kiőrlésű gabonaféle.
Park Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 15.
• napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem