Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula

A Wellness Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Gyula Gyula - 2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás
99.416 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.12.29-ig
Wellness Hotel Gyula Gyula - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
72.250 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2014. november 7.a párjával járt itt
Ez a hotel egy álom. Igaz nincsen közel de megéri annyit autózni. A szálloda wellness részlege sokkal jobban tetszett mint a várfürdő. Tiszta, igényes, csendes, és kedves személyzet.
Remek helyen van, mindenhez közel, pihenésre maximálisan alkalmas. Bár nem volt olyan jó idő amikor voltunk így is tökéletes volt a pihenés. A város is nagyon szép.
Kiváló 2014. október 17.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk a szállodában! Nekünk teljesen megfelelő volt minden! Két pici gyerekkel mentünk! A játszóház szuper! Foglalkoznak a gyerekkel és nagyon nagy! Az ételek bőségesek,frissek és finomak voltak! (Bár bevallom nem vagyok egy nagy zabagép! ) A személyzet segítőkész, kedves és mosolygós!
2014. október 10.barátokkal járt itt
Harmónia tisztaság mindenhol. Wellness részleg kellemes hőmérsékletű vízzel vár kicsiket nagyokat. Szobánk úgy volt tökéletes ahogy volt. Azért csak jó mert a konyha hullámzó teljesítményét nem értem. Reggeli nincs mit elrontani vagy mégis? Igen a nem friss a apró sütivel! Ebéd hagyjuk! Vacsora ott javítottak. A másnap ugyan az.
Kiváló 2014. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, modern szálloda. A wellness rész gyönyörű, mikor mi voltunk teltház volt, a wellness ennek ellenére nem volt zsúfolt, élvezhető volt. A finn szauna, tenyleg kissé túlfűtött. A konyha kiváló, az ételek változatosak, finomak, a kinálat bőséges, különösen a vacsoránal.
Kiváló 2014. szeptember 22.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk a párommal! Gyönyörű volt a szobánk az udvarra néző erkéllyel együtt,de már a szállodába belépve el voltunk ragadtatva. A wellness részleg a lehető legszuperebb volt,kipróbáltunk minden szolgáltatást, még a vízi zumbát is, élveztünk minden percet ott tölteni. A személyzet példásan kedves és segítőkész volt velünk.
2014. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Az ételek mennyisége, minősége, változatossága kiváló. A játszószoba valóban önfeledt szórakozást nyújt a gyerekeknek. Az egész hotelben tisztaság van. A szoba mérete megfelelő. A gyerekmedence hőmérséklete megfelelő, mélysége 65 cm, véleményünk szerint ez mély, elég lenne 35-40 cm is. Örültünk volna egy kültéri játszótérnek is.
2014. július 25.családjával járt itt
Idén februárban jártunk Gyulán férjemmel és kisfiammal. Idei wellness pihenésünk egyik legjobbja közé sorolnám ezt a gyulait. Az ételek nem túl változatosak de finomak. Kisfiam számára tökéletes volt hiszen a játszóház nagyon jó volt. Nagy és sok játék található benne. A wellness részleg is nagyon jó bár picit kicsi.
Kiváló 2014. július 20.gyerekekkel járt itt
POZITÍVUMOK: Igazi családbarát hotel, pár méterre a strand bejáratától. Mi superior kategóriájú szobában voltunk, ami tágas és kényelmes volt még a babaággyal együtt is. A wellness rész tágas és nagyon klassz, külön gyerekmedencével. A tisztasággal sem volt gond. Az étterem kínálata változatos, nagyon finomakat ettünk.
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon családbarát, viszonylag új hotel. Szép szobák. A kuponokkal ugyan csak a legkisebbet adják, de felár ellenében nagyon szép családi szobát kaptunk. Nagyon klassz gyerekbirodalom, a wellness rész szuper, s az ételek is nagyon nagyon jók voltak. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
2014. július 5.gyerekekkel járt itt
Családias kisebb hotel, így telt ház esetén sincs nagy tömeg az étteremben, wellness részlegen. A szobák kényelmesek, tágasak. 2 gyermekkel a Junior lakosztályban voltunk, nagyon meg voltunk elégedve. Az étteremben az ételek kitűnőek, kimondottan értékeltük, hogy már az érkezési napon is kaptunk ebédet.
Wellness Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 5.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2050 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2050 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár