Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula

A Wellness Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Gyula Gyula - 2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás
90.168 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.12.29-ig
Wellness Hotel Gyula Gyula - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
72.250 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a régi/Agro-Hotel/, felújított szálloda. A hely atmoszférája egyedi, barátságos, a személyzet figyelmessége példaértékű. Öröm látni, hogy minden a vendégért van. Egyetlen javítandó, hogy a masszázsnál csak olyan szolgáltatást hirdessenek, amihez meg vannak a feltételek! /pl. csoki a csokimasszáshoz!
Kiváló 2016. július 16.a párjával járt itt
Mint visszatérő vendég Wellness Hotel Gyula szállót mindenkinek tudom ajánlani aki jól akarja érezni magát,ki akar kapcsolódni! A szálló gyönyörűen szép. A személyzet nagyon kedves,udvarias,segítőkész. Minden ragyog a tisztaságtól! Családbarát ez a hely. A kiszolgálás osztályon felüli,nagyon finom ételek,bő választékkal!
Wellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - Wellness
2016. június 13.gyerekekkel járt itt
Nehéz lenne minden jó tapasztalatot és részletet leírni ami tetszett, mert csak jó élményeket szereztünk. Szuper a szállás, nagyon kedves és segítőkész a személyzet, az ellátás pazar. Mindezek felett pedig, ami nekünk nagyon fontos volt, az az, hogy rendkívül gyerekbarát szálláshely (játszóház,gyerek medence játékokkal ).
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Rövid lesz a beszámolóm,mert nem sokat kell róla beszélni :) egyszerűen ki kell próbálni :)
Többször is jártam a szállodában,minden alkalommal csodálatosan éreztem magam. Minden korosztály megtalálhatja magának a passzív vagy akár az aktív pihenés örömeit.
Kiváló 2016. június 3.gyerekekkel járt itt
A szállodába péntek délután érkeztünk,ahol kedves és tiszta fogadtatás lepett meg. Három év alatti gyerekekkel mentem és párommal. A szobában szuper volt a pihenés és kényelmes. Bár a szállóban nem sok időt töltöttünk az étterem és a játszó is nagyon klassz. A személyzet kedves,odafigyelő.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Karácsonyi ajándékként kaptuk a Keresztfiunktól. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a kiszolgálás, finomak az ételek, reggeli, ebéd, vacsora. Kedves a személyzet a vendégekhez, ezt tapasztaltuk. A wellness részleg klassz. A környék nagyon jó. Visszajövünk még. A szoba nagyon kényelmes volt.
2016. április 28.a párjával járt itt
Egy meg nem nevezett recepciós átlagon aluli hozzáállásával kedvemet szegte már a bejelentkezéskor. Hiányoltam a szobából a vízforralót,teát és kávét. Rendezetlen,nem működő tv csatornák. Wellness részleg hiányos működtetése. A recpción kívül a felszolgálók és egyéb személyzet udvarias,segítőkész,mosolygós,pozitív hozzáállású vol a hotel színvonalához méltóan.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Rendkívül barátságos, figyelmes a személyzet. Kellemes, családias fogadtatásban volt részünk. Lenyűgözött a tisztaság. Az étteremben minden finomsággal el voltunk látva, még gluténmentes kenyeret is kaptam. A pincérek kedvesek, figyelmesek. A takarítónők mindig előre köszönnek, mosolyognak, igen barátságosak.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Gyula városának egyik legszebb helyén található. Közel a gyógyfürdőhöz. A szálloda Wellness részlege kifejezetten tetszett. A hotelben családias a hangulat. A személyzet mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat, nagyon kedvesek és segítőkészek. Az ételek finomak és választékosak. Mindennel meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
Őszintén szólva nagyon meglepődtünk a barátságos, közvetlen, családias fogadtatáson. Nagyon jól esett. Ez az atmoszféra volt jellemző úgy a recepción
a liftben, a folyosón az étterembem, egyszóval mindenütt a hotelban. Tényleg, az egész személyzet mindent megtett annak érdekében, hogy a vendég valóban jól érezze magát. Köszönünk mindent, kitűnő hétvége volt!
Wellness Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy jó élményekkel gazdagodva emlékezik vissza a hotelben eltöltött napokra. Reméljük ismételten Vendégeink között köszönthetjük Önöket. Üdvözlettel: Wellness Hotel Gyula

2016. április 19., Gál Anikó, Wellness Hotel Gyula
Wellness Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 5.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2050 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2050 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár