Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula

A Wellness Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Gyula Gyula - 2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás
99.416 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.12.29-ig
Wellness Hotel Gyula Gyula - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2019. november 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Tökéletes választás volt a kikapcsolódásra. A környezet kiváló, a szálloda példa értékűen ragyogóan tiszta, még soha nem jártam ennyire rendezett szállodában! Az ételek finomak és választékosak. A szálloda személyzete mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat.
Wellness Hotel Gyula Gyula - SzobákWellness Hotel Gyula Gyula - Külső képWellness Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. április 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen fekszik a hotel, csendes, közel a belvároshoz, a vízparton. A parkolás a mélygarázsban 1900Ft/éj, ez eléggé túlzás, de még mindig jobb, mint az utcán parkoltatni az autót 1000Ft-ért naponta. A személyzet furcsa. . . a recepciós barátságtalan, szűkszavú, ha előre köszön a vendék, visszaköszönnek, de maguktól eszükbe sem jut.
Átlagos 2018. január 23.gyerekekkel járt itt
2018-ban pofátlanságnak tartom az 50%-os foglaló elkérését, főleg ha a foglalás esetleg több hónappal későbbre szól!!
Ez jelenleg balkáni színvonal, esetleg tudom ajánlani az azonnali előrefizetést is, amit kaszálásnak hívunk.
A 20-30%-os foglalási előleg teljesen normális és elfogadható lenne.
Kiváló 2017. december 3.gyerekekkel járt itt
A romaniai hivatals unnepek alkalmabol toltottunk itt negy ejszakat ferjemmel es 8 eves kislanyunkkal.
Masodjara jartunk itt,a szolgaltatasok ugyanolyan szimvonaluak maradtak,ha nem jobbak!Egy szalloda ahol mindenki kedves.A jatszohazat minden gyerekes csaladnak ajanlom!Az etelek finomak,valtozatosak!Koszonjuk szepen!
Kiváló 2017. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész Az ételek finomak voltak és bőségesekek. A várhoz és a sétáló utcához is nagyon közel helyezkedik el a szálloda. A Wellness részleg is szuper volt! A víz hőfoka pont jó volt. Mind a gyerekek mind a felnőttek jól érezték magukat. A környék is nagyon szép! Szívesen elmegyünk legközelebb is!
Kiváló 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a 4 és a 2 éves lányainkkal ebben a szállodában. Teljesen meg voltunk elégedve a tisztasággal, a wellness részleg is megnyugtatóan rendbe volt tartva, ideális kisgyerekeknek. Szuper a játszóház, volt animáció a gyerekeknek: arcfestés, lufihajtogatás. Finomak és frissek volt az ételek, teljes ellátást kaptunk.
Kiváló 2017. július 5.a párjával járt itt
Már harmadszor voltunk a szállodában. A recepción már régi ismerősként üdvözöltek bennünket. Udvariasak és segítőkészek voltak. Az ételekben sok helyi specialitás volt finom és választékos. A szobák tiszták. A szállodának nagy előnye, hogy pár méterre van a várfürdő, és a környék nem zajos. Ebéd után kellemesen lehet sziesztázni.
Átlagos 2017. június 7.a párjával járt itt
Ez egy minősíthetetlen személyzettel rendelkező hotel.
Csak az egészségügyi szolgáltatások és a várfürdő 4 csillagos!
Aki 5 - re értékeli nem értem.
Mindenesetre megtéveszti az itt tájékozódni kívánókat!
Ha várfürdőt értékeljük ami valóban 4-5 csillag, nem a hotelt értékeljük. A várfürdő nem a hotel része.
Kiváló 2017. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Ajándékba kaptuk a vouchert és nagyon tetszett, hogy reggeli ebéd és vacsora is volt a csomagban. A wellness részleg is szép volt, de jó, hogy közvetlen közelben van a várfürdő. Az ételek is nagyon finomak voltak (isteniek :) ) A szoba is nagyon kényelmes volt nagyon szuper hétvégét töltöttünk itt el biztos hogy még visszatérünk :)
2017. március 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Tökéletes a pihenésre a kikapcsolódásra. A környezet kiváló a szálloda nagyon tiszta. Az ételek finomak és választékosak. A szálloda személyzete mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A Várfürdő nagyon szép és kellemes a medencék víz hőfoka is.
Wellness Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 5.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2050 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2050 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár