Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula

A Wellness Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Gyula Gyula - 2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás
90.168 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.12.29-ig
Wellness Hotel Gyula Gyula - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
72.250 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

Átlagos 2018. január 23.gyerekekkel járt itt
2018-ban pofátlanságnak tartom az 50%-os foglaló elkérését, főleg ha a foglalás esetleg több hónappal későbbre szól!!
Ez jelenleg balkáni színvonal, esetleg tudom ajánlani az azonnali előrefizetést is, amit kaszálásnak hívunk.
A 20-30%-os foglalási előleg teljesen normális és elfogadható lenne.
2016. március 9.gyerekekkel járt itt
Gyula városa kellemes, rendezett és barátságos. A szálloda szobái tiszták, kényelmesek, minden szolgáltatás működik azokban. A Wellness részleg jó, a gőzkabin elviselhetetlenül forró, így használhatatlan. A bababarát elnevezés megérdemelt, kitűnőek a gyermekekhez kötődő szolgáltatások.
2014. május 5.családjával járt itt
Nem vagyunk egy wellness-ező család, inkább kirándulgatunk vagy külföldön nyaralunk, ott is mobilisan, a felfedezés állandós nem csillapodó belső ingerével. Ennek dacára most úgy jött ki a lépés, hogy elmentünk Gyulára mi a nejemmel és a kisebbik kölökkel a Családi Wellness Hotelbe, anyám, nagybátyám meg a nagyobbik gyermek az Erkel Hotelbe.
Wellness Hotel Gyula Gyula - VendéglátásWellness Hotel Gyula Gyula - VendéglátásWellness Hotel Gyula Gyula - Külső kép
2022. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Csodás napokat töltöttünk itt! de! ! Amire ajánlatos figyelni, hogy a hotel egyik fele éppen a fürdő felé néz. Itt jartunkkor éppen uszoverseny volt, ami délután zajlott. A szobank ablaka alatt éppen a versenymedence volt. Az uszoverseny miatt hangositas, zene, Himnusz, eredményhirdetés. . . . Minden volt délutáni alvás időben.
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Rövid lesz a beszámolóm,mert nem sokat kell róla beszélni :) egyszerűen ki kell próbálni :)
Többször is jártam a szállodában,minden alkalommal csodálatosan éreztem magam. Minden korosztály megtalálhatja magának a passzív vagy akár az aktív pihenés örömeit.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedetten távoztunk a hotelből, magas szintű ellátásban részesültünk, csak is ajánlani tudom. Kisgyerekkel érkeztünk, és minden igényt kielégítő szolgáltatásaik vannak. Az étteremben külön gyerekeknek készült ételekkel fogadnak, abszolút családbarát szálloda. Modern, tiszta, és a wellness részleg is magas színvonalú.
Átlagos 2015. március 24.a párjával járt itt
Első benyomásra megfelelő volt a szálloda majd sorra jöttek az csalódások. A szoba megfelelő, tiszta volt csak az ágy kényelmetlen, a fürdőben 2 főre 1 tisztasági készlet (nem szoktam használni, de azért a konzekvenciát levontam egyből, van is marad is, spóroltak). Az következő csalódás az étterem.
Kiváló 2014. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, modern szálloda. A wellness rész gyönyörű, mikor mi voltunk teltház volt, a wellness ennek ellenére nem volt zsúfolt, élvezhető volt. A finn szauna, tenyleg kissé túlfűtött. A konyha kiváló, az ételek változatosak, finomak, a kinálat bőséges, különösen a vacsoránal.
Átlagos 2013. november 22.gyerekekkel járt itt
Novemberben 3 nap két éjszakát töltöttünk lányomékkal és másfél éves unokánkkal a szállodába. A szobákat 15 órától lehetett elfoglalni, de mi előbb érkeztünk, sebaj azt gondoltuk, hogy a szálloda szolgáltatásait a szoba átvételéig is használni tudjuk-wellness-, mint ahogy ez szokás máshol.
Kiváló 2013. október 25.gyerekekkel járt itt
A nyáron a családommal töltöttünk itt el 4 napot. Igazi gyerekparadicsom. Már az is nagyszerű ötlet hogy a játszóház bent van a hotelben, és időnként külön foglalkozások vannak a gyerekeknek. Időnként megjelenik Momo a mókus a gyerekek nagy örömére. Lufit is kaptunk tőle.
Wellness Hotel Gyula Gyula - Szórakozás/SportWellness Hotel Gyula Gyula - Szórakozás/SportWellness Hotel Gyula Gyula - WellnessWellness Hotel Gyula Gyula - Külső képWellness Hotel Gyula Gyula - Szórakozás/Sport
Wellness Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 5.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2050 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2050 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár