Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló

4,4
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
cukrászda, étterem, szálláshely étterme
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló
Nelson Pub Étterem & Cukrászda HajdúszoboszlóNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Nelson Pub és Étterem örömmel tudatja: a horgonyt leengedtük, fedélzetünk teljes legénysége egész évben az Önök szolgálatára áll. Hajdúszoboszló szívében, exkluzív környezetben várjuk kedves vendégeinket.
Horatio Nelson angol tengernagy nevéhez hosszú hadjáratok, véres küzdelmek és fényes győzelmek fűződnek.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. május 24.barátokkal járt itt
Ajánlom mindenkinek, ha a fürdőben töltött nap után kiadósat, finomat akar enni remek hangulatban. A tematikus berendezésű étteremben barátságos miliőt teremt a fa burkolat, a hajós kellékek, képek, látványosan elhelyezett elemek. A kiszolgálás kedves, közvetlen, az ételek hamar megérkeztek. Az adagok hatalmasak és finomak is.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2017. április 10.barátokkal járt itt
A Nelson cukrászda egy komplexum része, van ott pub, étterem, hotel is. A hangulat olyan, mint egy autentikus angol pubban, ergo nagyon otthonos, hangulatos, vendégmarasztaló. A kiszolgálás jó, az árak barátságosak. Egy narancsos csokimousse desszertet ettünk (390 ft), nagyon szép, dizájnos volt, ízre is jónak találtunk, a cukrot fogtuk volna kicsit vissza.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
Gyenge 2016. október 30.egyedül járt itt
Már megint győzött nálam a remény és a régi szép emlék a nem is olyan régi rossz tapasztalás felett! Gyógykúrán voltunk a múlt héten Hajdúszoboszlón, és egy csendes délután betértem a Nelsonba, mert eszembe jutott, egyszer milyen finom Mozart-tortát ettem ott. Most is volt ilyen torta a pultban, bár nagyon másként nézett ki, mint amilyenre emlékeztem.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Aki Hajdúszoboszlón jàr,nem szabad kihagynia a Nelson èttermet,bő valasztèk van mind főètelből desszertből,alkohol mentes koktélokból,kavéból és nagyon finoman készítik el az èteleket ès a felszolgàlàs is tökèletes.
Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Nagyon tetszett nekünk a hely! Elképesztően hangulatos az egész étterem. . . Az ételek finomak, a fél adag is bőséges, a kiszolgálás is kedves, udvarias. A hely tiszta, és kellemes a hőmérséklet akkor is, ha odakint 40 fok van. A "Fehércsokis meglepetés" desszertjük valami isteni, senki ne hagyja ki! Itt leszünk egy hétig, biztos, hogy visszatérünk még. Mindenkinek ajánlom! :)
Kiváló 2016. július 24.a párjával járt itt
Foglalás nélkül mentünk szombat este. A hely hangulata kellemes, minden korosztálynak, nyári szünetet töltő fiatal pároknak is ajánlom. Az ételek ára reális, minőségnek megfelelő volt, mennyisége pedig több, mint elegendő. Egy fiatal srác szolgált ki bennünket, kellőképpen felkészült és tájékozott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 23.barátokkal járt itt
Mint cukrászda kiváló hely. Hangulatos, nagyon finom sütijeik vannak. Finom a kávé is, a koktélok, teák. De mint étterem, sajnos a séf váltással együtt az ételek íze, minősége, látványa és ára is negatív irányban változott. Első kóstolás az új séf ételeiből óriási csalódás volt. Magasabb árak és kevésbé dekoratív tálalás jellemezte.
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói pihenésünk során először a cukrászdát próbáltuk ki, majd a kellemes tapasztalatok alapján másnap az ebédmenüt is kipróbáltuk. A kiszolgálás pontos, szakszerű, kellően távolságtartó, de kedves. A sütemények finomak voltak, és árban sem túlzóak.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Külső képNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2016. április 11.családjával járt itt
Nagyon régen jártam itt a családommal,nagyon megfogott ez a hely,és mindenkinek nagyon tetszett,bárhol meg állná a helyét,akár külföldön is,aki csak Hajdúszoszlón jár ismerősöm,mindenkinek szoktam ajánlani.édességek is nagyon finomak,széles választék,egyszerűen isteni ez a hely nem lehet betelni vele.
Kiváló 2016. február 1.a párjával járt itt
Süteményre vágytunk egy hibátlan ebéd után.Ami azt illeti, a kinézetre nagyon odafigyelnek,amikor pedig megkóstoltuk a tortaszeleteket, a mennyekben éreztük magunkat.Ez a Rákóczi túrós igazán ütős volt.A kiszolgálás egészen elegáns,gyors és precíz volt,legközelebb is megyünk.
Köszönöm nektek!
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHősök tér 4.
+36 52 270 226
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
Kulonterem - max. 60 fő