Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló

4,8
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
kávézó - kávéház, palacsintázó
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló
Sétány Kávézó és Palacsintázó HajdúszoboszlóSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
ÉN télen azaz két ünnep között voltam itt .Nagyon jó teák vannak,szuper palacsinták.Amelyek lehetnek édesek, sósak, nagy választékban .A kiszolgálás jó. KÖSZI.Nagyon kedves volt a kiszolgáló hölgy,pedig elég sokan voltak.A kávézó nagyon tiszta rendezett és áttekinthető. Esztétikailag is.
Átlagos 2016. december 2.a párjával járt itt
Nagyon jó kos hely lenne ez, ha jobban odafigyelnének a vendégekre. A palacsintájuk finom volt, azonban mintha ott se lettünk volna nem jöttek oda hozzánk megkérdezni, esetleg kérünk- e még valamit, sőt a villanyt is lekapcsolták és félhomály volt.
Gyenge 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Az az érzésem hogy egész Hajdúszoboszlón, ugyanaz a fagyi kapható, minden fagyi mindenhol ugyanúgy néz ki, ugyanolyan kicsi adag, és jellegtelen.
2016. augusztus 2.a párjával járt itt
A Mátyás király sétányon található kávézó egy fagylaltozás erejéig próbáltuk ki hajdúszoboszlói nyaralásunk során. A fagylaltválaszték jó átlagos, az ára gombóconként 230 Ft, mint a környék többi fagylaltozóé is, mintha megállapodtak volna ebben az árban.
2016. július 1.a párjával járt itt
Eddig én kétszer fordultam meg ezen a helyen, de mind a kétszer vegyesek voltak az érzéseim. A képek még tavaly készültek, nagy változás nincs! A Hortobágyi palacsinta mind a kétszer nagyon finom volt, de a második "desszert" az kívánni valót hagyott maga után mind a kétszer most legutóbb a "Bounty"-nak nevezett palacsintában pont a kókusz volt a legkevesebb épp csak kicsit volt megszórva azzal!
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Külső képSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - BelsőSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Belső