4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király Sétány 6

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
A fősodor egyik legjobb képviselőjeként említhető ez a hely. Semmi sem rendkívüli, de minden rendben van. Legfőképpen az árak. Vannak saláták, beleértve a rákos cézárt potom 1050 ftért, rengeteg palacsinta, melyek a fősodor paradigmáján belül maradnak, a sósak és az édesek egyaránt. Jómagam egy jázminos zöld teát kértem meg egy mákos palacsintát.

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoportos kirándulásunk szabadprogramján pár kollégával olyan helyet kerestünk, ahol hűsítő italok társaságában beszélgetve eltudjuk tölteni az időt, és kipihenhessük a délelőtti Debreceni városnéző sétánkat. A felszolgálólány szinte azon nyomban megjelent asztalunknál és türelmesen várva felvette a rendelésünket, amit nagyon hamar meg kaptunk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Sajnos ott tartózkodásunk utolsó napján, indulás előtt sikerült csak beülnünk ebbe a családias, barátságos kávézóba. Így egy kellemes kávézás, teázás fért csak bele a programba. Kellemes környezet, barátságos fogadtatás, családias hangulat fogadott bennünket. Minőségi alapanyagokból készült minden amit felszolgáltak.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Kávézó és palacsintázó a vendéglátó hely megnevezése. Kellemes környezet, gyors kiszolgálás. Ma van a palacsinta világnapja, a tulajdonos 50 %-os kedvezménnyel hívogatta a vendégeket. Ilyen választékkal sehol sem találkoztunk. Vonatkozik ez a sós és az édes palacsintákra is. Dekoratív megjelenítés és bőséges, ízletes kivitelezés. Köszönjük, visszatérünk!

tarhonya TOP szállásértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Barátságos hely, udvarias személyzettel. A választék igazán nagyon nagy, itt mindenki találhat kedvére valót, ki édeset, ki sósat. Én kis adag zserbós palacsintát ettem, nagyon finom volt. Szépen volt tálalva és egyáltalán nem volt nem kicsi adag!! Más minden is nagyon gusztusos volt. Máskor is megyünk!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Amikor Hajdúszoboszlón járunk, mindig visszatérő vendégek vagyunk. A központban van, így könnyen megközelíthető. Nagy a választék, akármelyik palacsintájukat kóstoltuk eddig, mindegyik nagyon finom és laktató volt. A limonádéjuk mindegyik ízben nagyon jó. A kiszolgálással sem volt problémánk, igaz mikor sokan vannak, kevés az a két pincér, aki akkor volt.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszlóra megérkezve február elején még nem volt túl nagy kínálat a nyitva tartott éttermek tekintetében, azonban a kis palacsintázó nyitva volt. Mi nagyon éhesek voltunk így betértünk és egyáltalán nem bántuk meg :)
Nem túl nagy a helység, de rendkívül hangulatos és tiszta hely. Mindenféle sós és édes palacsinta kínálattal rendelkeznek több méretben (19 cm, 42 cm).

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A közeli szállodából jöttünk ki egy sétára. Sokkal hidegebb volt kint, mint azt gondoltuk. Szerencsére nyitva volt ez a szimpatikus palacsintázó. Ide nem lehet "csak egy kávéra" beugrani - szerencsére. Bevállaltunk egy-egy Gundel palacsintát és nagyon nem bántuk meg. Az ízét még ma is fel tudom idézni. A kávéjuk szuper volt és ráadásként még egy sör is lecsúszott.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
ÉN télen azaz két ünnep között voltam itt .Nagyon jó teák vannak,szuper palacsinták.Amelyek lehetnek édesek, sósak, nagy választékban .A kiszolgálás jó. KÖSZI.Nagyon kedves volt a kiszolgáló hölgy,pedig elég sokan voltak.A kávézó nagyon tiszta rendezett és áttekinthető. Esztétikailag is.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
Nagyon jó kos hely lenne ez, ha jobban odafigyelnének a vendégekre. A palacsintájuk finom volt, azonban mintha ott se lettünk volna nem jöttek oda hozzánk megkérdezni, esetleg kérünk- e még valamit, sőt a villanyt is lekapcsolták és félhomály volt.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.11.02.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Kastély Panzió
6 nap/5 éjszaka 4.250 - 4.550,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
4 nap/3 éj 9.000,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2020.12.30.
Platán Hotel Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
Rákóczi Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kastély Panzió II.
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2020.10.04.
Laci Magánszálláshely
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Hajdúszoboszló
Atlantisi nászút (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Sétány Kávézó HajdúszoboszlóX