Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló

4,8
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
kávézó - kávéház, palacsintázó
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló
Sétány Kávézó és Palacsintázó HajdúszoboszlóSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló vélemények

2022. március 30.gyerekekkel járt itt
Az egyik legnépszerűbb vendáglátó egység Hajdúszoboszlón a sétányon. A nevét is innen kapta. Gyerekbarát hely, cukrászda, kávézó, palacsintázó, fagyizó, de a családok mellett sok nyugdíjas és párok is be-betérnek ide. Az étlap kifejezetten hosszú, és a rengeteg édesség, desszert mellett "normális" ételeket is kapni.
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - EgyébSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2021. július 20.a párjával járt itt
MI palacsintákat probáltunk ki a múlt héten. Nagyon finomak voltak! Kreatívan, ötletes töltelékekkel készítik. A választék zavarba ejtő volt, annyi féle inyenc finomság volt az étlapon. Ízlésessen szervírozták. Egy kis palacsintát is háromba vágva, gyümölcsökkel dúsítva tálalták.
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2020. február 2.egyedül járt itt
A fősodor egyik legjobb képviselőjeként említhető ez a hely. Semmi sem rendkívüli, de minden rendben van. Legfőképpen az árak. Vannak saláták, beleértve a rákos cézárt potom 1050 ftért, rengeteg palacsinta, melyek a fősodor paradigmáján belül maradnak, a sósak és az édesek egyaránt. Jómagam egy jázminos zöld teát kértem meg egy mákos palacsintát.
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - BelsőSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 17., kollégákkal járt itt
Csoportos kirándulásunk szabadprogramján pár kollégával olyan helyet kerestünk, ahol hűsítő italok társaságában beszélgetve eltudjuk tölteni az időt, és kipihenhessük a délelőtti Debreceni városnéző sétánkat. A felszolgálólány szinte azon nyomban megjelent asztalunknál és türelmesen várva felvette a rendelésünket, amit nagyon hamar meg kaptunk.
Kellemes, hangulatos hely. SZÉP kártyát elfogadnak.
Kiváló 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Sajnos ott tartózkodásunk utolsó napján, indulás előtt sikerült csak beülnünk ebbe a családias, barátságos kávézóba. Így egy kellemes kávézás, teázás fért csak bele a programba. Kellemes környezet, barátságos fogadtatás, családias hangulat fogadott bennünket. Minőségi alapanyagokból készült minden amit felszolgáltak.
Kiváló 2018. február 13.barátokkal járt itt
Kávézó és palacsintázó a vendéglátó hely megnevezése. Kellemes környezet, gyors kiszolgálás.
Ma van a palacsinta világnapja, a tulajdonos 50 %-os kedvezménnyel hívogatta a vendégeket. Ilyen választékkal sehol sem találkoztunk. Vonatkozik ez a sós és az édes palacsintákra is. Dekoratív megjelenítés és bőséges, ízletes kivitelezés.
Köszönjük, visszatérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
Barátságos hely, udvarias személyzettel. A választék igazán nagyon nagy, itt mindenki találhat kedvére valót, ki édeset, ki sósat. Én kis adag zserbós palacsintát ettem, nagyon finom volt. Szépen volt tálalva és egyáltalán nem volt nem kicsi adag!! Más minden is nagyon gusztusos volt. Máskor is megyünk!
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
Amikor Hajdúszoboszlón járunk, mindig visszatérő vendégek vagyunk. A központban van, így könnyen megközelíthető. Nagy a választék, akármelyik palacsintájukat kóstoltuk eddig, mindegyik nagyon finom és laktató volt. A limonádéjuk mindegyik ízben nagyon jó. A kiszolgálással sem volt problémánk, igaz mikor sokan vannak, kevés az a két pincér, aki akkor volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 7.családjával járt itt
Hajdúszoboszlóra megérkezve február elején még nem volt túl nagy kínálat a nyitva tartott éttermek tekintetében, azonban a kis palacsintázó nyitva volt. Mi nagyon éhesek voltunk így betértünk és egyáltalán nem bántuk meg :)
Nem túl nagy a helység, de rendkívül hangulatos és tiszta hely.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. január 22.a párjával járt itt
A közeli szállodából jöttünk ki egy sétára. Sokkal hidegebb volt kint, mint azt gondoltuk. Szerencsére nyitva volt ez a szimpatikus palacsintázó. Ide nem lehet "csak egy kávéra" beugrani - szerencsére. Bevállaltunk egy-egy Gundel palacsintát és nagyon nem bántuk meg. Az ízét még ma is fel tudom idézni.
Sétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Külső képSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Külső képSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Étel/italSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - BelsőSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - BelsőSétány Kávézó és Palacsintázó Hajdúszoboszló - Belső