4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király Sétány 6

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
A fősodor egyik legjobb képviselőjeként említhető ez a hely. Semmi sem rendkívüli, de minden rendben van. Legfőképpen az árak. Vannak saláták, beleértve a rákos cézárt potom 1050 ftért, rengeteg palacsinta, melyek a fősodor paradigmáján belül maradnak, a sósak és az édesek egyaránt. Jómagam egy jázminos zöld teát kértem meg egy mákos palacsintát.

Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoportos kirándulásunk szabadprogramján pár kollégával olyan helyet kerestünk, ahol hűsítő italok társaságában beszélgetve eltudjuk tölteni az időt, és kipihenhessük a délelőtti Debreceni városnéző sétánkat. A felszolgálólány szinte azon nyomban megjelent asztalunknál és türelmesen várva felvette a rendelésünket, amit nagyon hamar meg kaptunk.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Sajnos ott tartózkodásunk utolsó napján, indulás előtt sikerült csak beülnünk ebbe a családias, barátságos kávézóba. Így egy kellemes kávézás, teázás fért csak bele a programba. Kellemes környezet, barátságos fogadtatás, családias hangulat fogadott bennünket. Minőségi alapanyagokból készült minden amit felszolgáltak.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Kávézó és palacsintázó a vendéglátó hely megnevezése. Kellemes környezet, gyors kiszolgálás. Ma van a palacsinta világnapja, a tulajdonos 50 %-os kedvezménnyel hívogatta a vendégeket. Ilyen választékkal sehol sem találkoztunk. Vonatkozik ez a sós és az édes palacsintákra is. Dekoratív megjelenítés és bőséges, ízletes kivitelezés. Köszönjük, visszatérünk!

tarhonya TOP szállásértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Barátságos hely, udvarias személyzettel. A választék igazán nagyon nagy, itt mindenki találhat kedvére valót, ki édeset, ki sósat. Én kis adag zserbós palacsintát ettem, nagyon finom volt. Szépen volt tálalva és egyáltalán nem volt nem kicsi adag!! Más minden is nagyon gusztusos volt. Máskor is megyünk!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Amikor Hajdúszoboszlón járunk, mindig visszatérő vendégek vagyunk. A központban van, így könnyen megközelíthető. Nagy a választék, akármelyik palacsintájukat kóstoltuk eddig, mindegyik nagyon finom és laktató volt. A limonádéjuk mindegyik ízben nagyon jó. A kiszolgálással sem volt problémánk, igaz mikor sokan vannak, kevés az a két pincér, aki akkor volt.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszlóra megérkezve február elején még nem volt túl nagy kínálat a nyitva tartott éttermek tekintetében, azonban a kis palacsintázó nyitva volt. Mi nagyon éhesek voltunk így betértünk és egyáltalán nem bántuk meg :)
Nem túl nagy a helység, de rendkívül hangulatos és tiszta hely. Mindenféle sós és édes palacsinta kínálattal rendelkeznek több méretben (19 cm, 42 cm).

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A közeli szállodából jöttünk ki egy sétára. Sokkal hidegebb volt kint, mint azt gondoltuk. Szerencsére nyitva volt ez a szimpatikus palacsintázó. Ide nem lehet "csak egy kávéra" beugrani - szerencsére. Bevállaltunk egy-egy Gundel palacsintát és nagyon nem bántuk meg. Az ízét még ma is fel tudom idézni. A kávéjuk szuper volt és ráadásként még egy sör is lecsúszott.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
ÉN télen azaz két ünnep között voltam itt .Nagyon jó teák vannak,szuper palacsinták.Amelyek lehetnek édesek, sósak, nagy választékban .A kiszolgálás jó. KÖSZI.Nagyon kedves volt a kiszolgáló hölgy,pedig elég sokan voltak.A kávézó nagyon tiszta rendezett és áttekinthető. Esztétikailag is.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
Nagyon jó kos hely lenne ez, ha jobban odafigyelnének a vendégekre. A palacsintájuk finom volt, azonban mintha ott se lettünk volna nem jöttek oda hozzánk megkérdezni, esetleg kérünk- e még valamit, sőt a villanyt is lekapcsolták és félhomály volt.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 13.543 - 18.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.12.20.
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
3 nap/2 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, Playstation használattal
2020.01.20. - 2020.05.28.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.30.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2020.01.12. - 2020.12.18.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 20.250,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2022.01.02.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2020.06.15.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Major Panzió & Étterem
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.08.29.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2021.02.19.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 21.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Sétány Kávézó HajdúszoboszlóX