Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2023. június 19.gyerekekkel járt itt
Kritikán aluli. A szépen megfogalmazott kétszemélyes tálon rusztikus burgonya helyett fagyasztott sült krumpli volt, mirelit sajtgolyóval, és száraz hússal. Fonnyadt saláta maradványokkal díszítve, kiszáradt, állott savanyúsággal tálalva. Ja és horror árakon. 1-es alá az egész hely.
Szörnyű 2019. július 13.családjával járt itt
A pincér nem volt kedves. A felszolgált ételek nagyon jól néztek ki, de a cigánypecsenye ehetetlen volt, két darab mócsingot kaptunk. A káposztasaláta és a koktél is nagyon finom volt. Az árak elég magasak voltak a minőséghez képest. Nagy csalódás volt ez az étterem. A hely egyébként jól néz ki, szép a környezete. Az ételekre sokat kellett várni,igaz sok vendég volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2016. június 7.családjával járt itt
A minap jártunk családdal ezen a 'csodálatos' helyen, amit nagyon megbántunk. Senkinek sem ajánlom, az ételek borzalmasak voltak, a kiszolgálás pedig minősíthetetlen. Nem részletezem... pedig lehetne...
Szörnyű 2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Átutazóban betértünk a kívülről hangulatosnak tűnő étterembe a családommal. A fogadtatás nagyon kedvesnek tünt,a pincér azonnal ott termett az étlapokkal. Mivel már untuk az állandó húst ,úgy döntöttünk Pizza lesz a kaja. Míg vártunk a pizzára "szezonális limonádét "kortyolgattunk 900 ft-ért.
Szörnyű 2013. július 27.a párjával járt itt
A kiszolgálás hagy némi kivetnivalót maga után, de bárcsak ennyi problémánk lett volna. A 2 gyros, amit kifliben kaptunk kritikán aluli volt. Ezt nem adtam volna egy vendégnek sem oda. A kifli száraz , szinte nem volt benne semmi, egy kis káposzta és egy mikro adag hús, egy kis szósz,ami segített leküzdeni a kifli szárazságát.
Szörnyű 2013. július 14.a párjával járt itt
Péntek este a Szilfa étterembe mentünk be vacsorázni. 20 perce ültünk már ott, mire végre a rengeteg pincér közül az egyik odajött az asztalunkhoz,és felvette a rendelést. Újabb 40 percet vártunk 2 pizzára, ami a szegedi Pizzatorony pizzáival fel sem veheti a versenyt. Nem is volt jó, fájt is utána a gyomrunk, lényeg, hogy kritikán aluli a hely. Nem ajánlom!
Gyenge 2018. március 20.a párjával járt itt
Bár a minket kiszolgáló pincér munkája példaértékű volt, sajnos a szakácséról ez nem mondható el. Az ételek legalábbis túlárazottak a minőségükhöz képest; nem érik el azt a színvonalat, amit a hely kinézete és hangulata alapján várna az ember. Kár érte, mert az elhelyezkedése nagyon jó, de összességében nagy csalódás volt.
Gyenge 2017. június 3.a párjával járt itt
Május végén,délután 3 körül tértünk be. Nem voltak sokan,gyorsan megkaptuk az italt, ételt is. Szilfa tálat rendeltünk, 2 személyesnek van feltüntetve de ez kész átverés! A töltött hús kb. 3X3cm volt(nevetséges)tudom nem centire mérik az ételt, csak azért így írom, hogy szemléltessem, mivel kép nem készült.
Gyenge 2014. október 6.gyerekekkel járt itt
Napi menut kertunk. Frankfurti leves+marhaporkolt mar nem is emlekszem milyen korettel.
Ferjem kiszolgalta magat ket szelet peneszes kenyerrel amibol raadasul egy bogarka is elobujt.A kiszolgalo holgy nem kert suru bocsanatokat.
Regebben is volt egy ket gond a kiszolgalassal(egy pizzara egy orat vartunk) de ez mar tobb volt a soknal!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 20.a párjával járt itt
Nyaralásunk első estéjén betértünk a vendéglőbe és rendeltünk magunknak. A kihozott ételek minősége pocsék volt. Feleségem szűzérméi ehetetlenül kemények voltak. Miután közöltem a felszolgálóval, az volt a válasz, hogy ez ilyen. Amúgy ismerem a szűzpecsenyét, tudom, hogy a sertés legfinomabb, legpuhább része, amelyet ekár nyersen is meg lehet enni, annyira puha hús.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V