Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2017. február 27.családjával járt itt
Egy könnyű és gyors ebédre vágytunk, azért tértünk be ide, feltételezve, hogy a pizza elég gyorsan elkészül. Február végén nem is volt sok vendég vasárnap délidőben. Sajnos sokat, több mint fél órát kellett várnunk a 3 pizzára, a mellettünk lévő asztaloknál a később érkezők már mind megkapták a rendelt a la carte főételüket, mire mi hozzájutottunk a pizzához.
Gyenge 2017. június 3.a párjával járt itt
Május végén,délután 3 körül tértünk be. Nem voltak sokan,gyorsan megkaptuk az italt, ételt is. Szilfa tálat rendeltünk, 2 személyesnek van feltüntetve de ez kész átverés! A töltött hús kb. 3X3cm volt(nevetséges)tudom nem centire mérik az ételt, csak azért így írom, hogy szemléltessem, mivel kép nem készült.
Átlagos 2013. május 25.gyerekekkel járt itt
Ez a kis sarki étterem Hajduszoboszló "centruma". Forró nyári estéken kigyózó sorok a kinti pultnál,bent lágy élő muzsika mellett zsúfolt asztalok. Kellemes finom ételek választéka,magyaros izekkel,semmi extra,csak ami a magyar és külföldi sétáloknak csalogató. Ha nem akarsz flancos helyre menni,de jól akarsz lakni normál áron,ide gyere!
Kiváló 2017. október 12.a párjával járt itt
A pincér hellyel kínált, elkérte a kabátunkat, felakasztotta, étlapot hozott. A kért étel hamar elkészült, gyorsan , precízen felszolgálta, kérdezte ízlett-e az ebéd. Ilyen precíz, vendégorientált pincért keveset láttam. Ha hiszik, ha nem a pincér TANULÓ volt. Sok pincér tanulhatna tőle.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Átlagos 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaraláskor voltunk az étteremben. Meglehetősen sokan voltak, így jócskán kellett várni, mire találtunk egy asztalt. A pincérek rémesek - tényleg. Elfogadható volt még, amennyit várni kellett a rendelés után, míg kihozták a vacsorát. Az ételek hihetetlenül finomak és szépen is voltak tálalva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. november 20.a párjával járt itt
Először kívülről figyeltünk fel arra, hogy 6 féle kétfogásos menü van kiírva 1590. - forintért. Miután előző nap egy másik vendéglőben igencsak borsos árak voltak, most ezt az éttermet választottuk. Érdemes volt! A hely barátságos. A pincér rögtön udvariasan egy asztalhoz vezetett minket. Az étlapon észrevettük, hogy nem 6, hanem 8 féle menü van!
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói nyaralásunk utolsó vacsoráját költöttük itt el, és talán ez sikerült legjobban. A központi helyen levő, kissé zsúfolt étteremtől kissé tartottunk, de pozitívan csalódtunk. Ez az az étterem, ami Hajdúszoboszlón leginkább követi a divatos gasztro trendeket. A tálalás ötletes és egyéni, a választék olyan, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2016. június 7.családjával járt itt
A minap jártunk családdal ezen a 'csodálatos' helyen, amit nagyon megbántunk. Senkinek sem ajánlom, az ételek borzalmasak voltak, a kiszolgálás pedig minősíthetetlen. Nem részletezem... pedig lehetne...
Kiváló 2016. május 30.barátokkal járt itt
Többször voltunk már ebben az étteremben, most is visszatértünk, nem véletlenül. Családi-baráti társasággal, születésnapot ünnepeltünk, a belső teremben.
Kellemes elegancia, udvarias kiszolgálás, bőséges és nem utolsó sorban ízletes és bőséges étel-és ital kínálat volt. Nagy sikert aratott a születésnapi torta is, a felvezetés is kitűnő volt. Köszönjük!
Kiváló 2016. február 8.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el itt a családdal. Udvarias, gyors felszolgáló személyzet fogadott minket. A választék hatalmas, nehezen tudtunk dönteni annyi finoman hangzó étel volt az étlapon. Az ételek és a kiszolgálás minősége fantasztikus volt. Le a kalappal a konyha és a felszolgáló személyzet előtt is. Biztosan vissza fogunk még térni
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V