Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference HajdúszoboszlóHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

A Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference legnépszerűbb csomagjai

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness hétköznapok
2024.06.30-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2018. január 27.gyerekekkel járt itt
Összességében jó volt az eltöltött 5 nap (4 éj), de azért akadt nem kevés kivetnivalónk. A 4*-ot alulról súrolja, semmiképpen nem adnék superior rangot a szállodának. A személyzet kedves, a tisztaság rendben volt, a wellness is megfelelt, bár szerintem a gyógyvízen kívúl minden medence vize hidegebb volt a kelleténél (saját ízlés).
Kiváló 2018. január 23.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk.A Wellness részlegbe az éppen ott dolgozó Hölgy kevesebbet telefonálhatna és többet foglalkozhatna a vendégekkel.De ez nem vont le semmit abból hogy jól érezzük magunkat.Bármikor újra szívesen ellátogatnánk ide.
Kiváló 2017. november 27.a párjával járt itt
Hosszú hétvégén voltunk a hotelben. A szobák tiszták voltak, a személyzet minden részlegen kedves és segítőkészek voltak. A wellnes kitünő, minden adott, hogy kicsit lazítson az ember. Az étkezések szerintem minden igényt kielégítenek, mindenki találhatott szuper ételeket, minden étkezésnél. A gyerekeknek is van külön program, ez plussz pont. A medence választékra sem lehet panasz. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. november 22.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, az ételek finomak, bár Márton napján az egész libacombokat hiányoltuk, az előző évihez képest:( Minden szép tiszta, az ágyak kényelmesek! Bár a recepción csak a szokásos kérdéseket tették fel, olyan sablonos volt. Hiányoltam a:- Voltak már nálunk? -kérdésre pl. Örülünk, hogy ismét minket választottak!
Kiváló 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Nagy családdal érkeztünk (két kisgyermek illetve két felnőtt), ami a leginkább szembetünő az, hogy a személyzet mennyire tisztelettudó és profi, látszik, hogy maximálisan meg vannak becsülve. Ez egyébként a saját tapasztalataim alapján egész Hajduszoboszlóra igaz, büszkék a városukra teljesen jogosan.
Kiváló 2017. október 28.gyerekekkel járt itt
Visszatėrő vendégek vagyunk 3x jàrtunk itt.Baráti társasággal 2x 2ėjszakát most 3 éjszakát töltöttünk el.Külföldön ėlő Kanadai barátnőmnek is felcsigrázta az ėrdeklődėsėt a szálloda igėnyessėge.Legközelebb a bővebb családot is hozom.Hajdúszoboszlón a legjobb,legszebb szálloda.
Kiváló 2017. október 25.a párjával járt itt
Olyan helyet kerestünk, ahol a 4 éves unokánkkal sokat fürödve el tudunk pár napot tölteni (jó érzés volt a 100 %-os gyermek kedvezmény). A szálloda ezt az elvárást maximálisan kielégítette. A wellness részleg medence vizei nagyon jó hőfokúak, a gyermek pancsoló medence játékokkal ellátva, a terület tisztasága példaértékű, az este kilenc óráig tartó nyitva tartás lehetővé tette a vacsora utáni pancsolást is.
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Szép a szálloda, új, kedvesek az alkalmazottak. Tiszta. Ha nem jártam volna más szállodákban, azt mondanám megérdemli az 5 pontot. De:
Az interneten kinézett Nyári csobbanás csomagot választottam, de az árajánlatuk ennél napi 5 ezer forint/fő/éjjel több árat adott meg. Reklamáltam, mire azt a választ kaptam, pont erre az időpontra nem érvényes a kért csomagom.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Medence/kert
Kiváló 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A séf több csillagos, mint amennyi van az égen. A Wellness részleg és a medencék fantasztikusak.
Még visszatérünk és csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
Kiváló 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Az egész család remekül érezte magát.Nagyon gyerekbarát szállás.A 2,5 éves kisfiunk is azonnal otthol érezte magát. Különösen tetszett neki a sószoba ,a sok játék. Kamasz gyerekeink is jól szórakoztak.A wellnes szuper ,az ételek finomak voltak.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóDamjanich utca 10.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár