Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference HajdúszoboszlóHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

A Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference legnépszerűbb csomagjai

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness hétköznapok
2024.06.30-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2015. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép, a szoba tágas és kényelmes volt még 4 embernek is. A wellness részleg is nagyon jó. Ami nem tetszett az, hogy a kinti medence nagyon hideg volt és hiába szóltunk, azt mondták, hogy ennél melegebb nem is lesz, de akkor miért írták ki, hogy 26-28 fokos a víz?
Kiváló 2015. január 27.a párjával járt itt
Nagyon tiszta, nagyon szép szálloda. Az ételek minősége és mennyisége kiváló volt. Nagyon bőséges volt a választék. A wellnes részleg igazán sokoldalú volt. Annyira elrepült ez a hétvége, hogy észre sem vettük. Egyetlen negatív élményem volt, ami tulajdonképpen semmiségnek számít, de a szobába 2XL és 4XL-es köntösöket készítettek be nekünk, amelyekben 5-ször belefértünk. Ezt leszámítva minden tökéletes volt! ! ! Vissza fogunk menni! !
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Kényelmes szálloda,a mi szobánk egy kicsit kicsi volt,de az utolsó szobát foglaltam le. Az ételek finomak,minden,eddig nem ismert egzotikus gyümölcsöt megkóstolhattunk. A levesek nem mindig sikerültek a szájízünk szerint. Valamint kicsit zsúfoltnak éreztem az étkezőt. A sokféle szauna és a zivataresős tusoló élmény volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2015. január 1.a párjával járt itt
Régi vágyam teljesült azzal, hogy először tölthettük szállodában a karácsonyi ünnepeket. Sok helyen megfordultunk már párommal úgy belföldön, mint külföldön, de ez az igényes gasztronómiai felhozatal mindegyiket felül múlta. Volt itt minden mi szem-szájnak ingere a gyöngytyúk levestől a lazacig, a reggeli bőséges felhozatalban is mindennap volt valami újdonság.
Kiváló 2014. december 6.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk el itt a párommal. Gyönyörű szálloda, rend és tisztaság mindenhol, kedves kiszolgálás, segítőkész személyzet, finom ételek, pazar kilátás. A wellness részleg is hibátlan, bár a kültéri medencét nem tudtuk használni, de az az időjárás hibája. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. szeptember 26.barátokkal járt itt
Tágas, stílusos szobák,gyönyörű wellness (és nem kacsaúsztató) az egész hotel minden porcikája elegáns, mind a berendezést, mind a színek harmonízáját tekintve. Az étel nagyszerű (nagyon jó a szakács-team)
A személyzet rendkivül kedves, szolgálatkész és segítő! Amit hiányoltam: az erkélyajtónál nem volt szúnyogajtó.
Kiváló 2014. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Egy másfél éves gyerekkel töltöttünk itt pár napot és csodálatos volt. Gyönyörű szálloda,megbízható és teljes mértékben gyerekbarát. Az ételek finomak voltak,a kiszolgálás pazar,a wellness és a gyógykezelések is kifogástalanok. A picinek nagyon tetszett a csúszdás gyerekmedence és az óriási játszószoba. Nagyon élveztük az itt töltött időt,igényes szálloda.
Kiváló 2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép, kényelmes superior szobában laktunk. A tisztaság kiemelendő. Külön öröm volt, hogy hangszigeteltek a szobák, tényleg nem hallatszott be sehonnan semmi. A légkondi kissé gyenge volt, sokáig tartott, míg lehűtötte a szobát. Összességében ugyanez elmondható a szálloda egészére. Kellemes, modern és nagyon tiszta.
Kiváló 2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szalloda. Tiszta, szep, tagas szobai vannak. Szemelyzet kedves es segitokesz. Kulon koszonet a bárban dolgozo holgynek, aki kislanyomnak kulon keszitetett csokiba martott tolcsert. Etelek nagyon izletesek voltak. Nincs rossz tapasztalatom a szallodaval kapcsolatban.
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
A szálloda felülmúlta várakozásaim. A fürdő részlege fantasztikus! Bár az első nap a vacsora hagyott kivetnivalót maga után, másnap másik szakács überelt mindent! A szoba nagyon szép! Csak ajánlani tudom mindenkinek! A masszőr bácsi kicsit furcsa volt, mikor neki állt bizonyos termékekkel seftelni. Ez nem való egy négy csillagos szállodába!
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóDamjanich utca 10.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár