Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference HajdúszoboszlóHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

A Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference legnépszerűbb csomagjai

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness hétköznapok
2024.06.30-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlón természetesen sok a hotel, panzió így nehéz a választás. Nos én segítek a döntésben! Ha olyan szállást keresel ami mximálisan ügyel a részletekre, igényes, tiszta és a lokáció is tökéletes akkor az Atlantis a jó választás. Egyszerűen nem találni semmi hibát. Családommal jártunk ott kiemelt időszakban.
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Egyik kedvenc szállodáim közé tartozik. Többször látogattam meg már. A legelső ami megfogott, amikor megérkeztünk, a TV a mi nevünkön üdvözölt. Igaz apró figyelem, mégis jóleső érzéssel töltött el bennünket. A személyzet rendkívül kedves volt velünk. Rengeteg gyümölcsturmixot ittunk a medence partján, és a szauna tisztaság is megfelelő volt számunkra.
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Azon szállodák közé tartozik,ahová örömmel járunk vissza. Tágas szoba,kényelmes ágy(ami nagyon fontos a pihenéskor). A wellness részleg nagyon tetszett,hiszen a legtöbb időt ott töltöttük. A személyzet udvarias,az ételek finomak, választékosak,bőségesek. Mindenkinek csak ajánlani tudom,aki egy kellemes,nyugodt pihenésre vágyik. Mi biztosan visszamegyünk.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Remek hétvégét töltöttünk a Hotel Atlantisban a családunkkal. A szálloda nagyon jó helyen épült, közvetlenül a fürdővel szemben. Kicsi gyermekeink és nagyobb gyerekeink is találtak megfelelő szórakozást maguknak. A svédasztalos vacsora nagyon bőséges, változatos, és ízletes volt. Mindennel meg voltunk elégedve, máskor is megszállnánk itt.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference válasza
Kedves Vendégeink!

Megtisztelő, hogy szállodánkat választották a család Pünkösdi pihenésének helyszínéül.

Köszönjük szépen a dicséretet továbbítom a részlegek felé. Örülünk hogy a gyerekek szórakozásához hozzájárultak a szállodai programjaink is - jó hallani az ilyen visszajelzéseket is.
2016. május 18., Kelemen Bálint, Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
Elegáns szobák, nagyszerű wellness,udvarias személyzet, bőséges, változatos , finom ételek (a péntek esti vacsora szerényebb, de a szombat esti annál gazdagabb választék, és a reggelik is kifogástalanok)
Mindenkinek jó szívvel ajánlom, aki igazán jót szeretne pihenni, és kellemes emlékkel gazdagodni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
A fantasztikus MenDan és az utánozhatatlan Puchner után rögtön a 3. helyre tenném, mert itt minden rendben volt bár semmi égbekiáltóan különleges. Egyszerűen csak nagyon jó ez a szálloda. Általában vmi alapvetően hiányzik, vagy egyszerűen vacak egy-egy szállodában:legyen az Colosseum, Bellevue, Gunaras, Hotel Kapitány stb. .
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Szobák
Kiváló 2015. december 28.gyerekekkel járt itt
Ez az a szálloda amiről nem nagyon tudok rosszat írni, egyetlen egy dolog zavart, de szerintem ez orvosolható: az élménymedence olyan szinten klóros volt, hogy a levegőben is lehetett érezni, már kezdtem rosszul érezni magam tőle. Az étterem elég kicsi, de szerencsére nem volt az a kifejezett tolongás mint a nagyobb szállodákban.
Kiváló 2015. november 17.családjával járt itt
Az itt eltöltött 4 nap alatt nagyon jót pihentünk, tökéletesen ki tudtunk kapcsolódni. A szálloda minden igényt kielégítő wellness részleggel rendelkezik, hatalmas úszómedence, élménymedence és gyógyvizes medence áll a vendégek rendelkezésére. A szauna világ is tökéletes, finn-, infra-, és bio szaunával is felszerelt, emellett élményzuhany, gőzkabin, sóbarlang és jégbarlang is van.
Kiváló 2015. november 3.barátokkal járt itt
Kedves üdvözlés, napi programok a vendégeknek (figyelni kell a szórólapokat! ). A szobák tiszták, tágasak, ahogy az erkély is. A fürdőszoba is makulátlan. Törülözőszárító segíti a vendéget, hogy naponta többször is megmártózhasson a medencékben. A három felnőtteknek való medence mellett a gyerekek is jól szórakozhatnak a számukra elkülönített kisebb medencében.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Nagyon szép, modern szálloda kedves, udvarias személyzettel. Remek wellness részleg, kitűnő szaunakerttel, felkészült szakemberekkel ( isteni szauna szeánszok! ). A szálloda fénypontja mégis leginkább a konyha: változatos , sokféle, kifogástalan minőségű ételek mind a reggelinél és a vacsoránál is.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóDamjanich utca 10.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár