Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló ★★★★

4,1
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference HajdúszoboszlóHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló bemutatkozása

A gyógyfürdő közvetlen közelségében található Hajdúszoboszló legújabb négycsillagos szállodája, a Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference. A szálloda teljes épülete klimatizált, minden szobában egyedileg szabályozható fűtéssel és hűtéssel. Minden ponton elérhető vezetékes és WIFI internetcsatlakozás.

A Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference legnépszerűbb csomagjai

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban
2024.06.30-ig
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Nyári csobbanás
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2022. december 13.a párjával járt itt
A szoba tisztaságágával nem voltunk megelégedve késve érkeztünk a szoba elfogalásánál és közölték hogy a szobánk még nincs kész a függönyön cica vagy kutya lábnyomos volt az ágy alatt kukorica pehely volt. A minibár nem volt feltöltve valamint akik elöttünk voltak már a fülpiszkáló és a vattakorong felvolt bontva és használtan volt vissza téve valamint az értékelő lap kivolt már töltve és ott volt hagyva.
A kültéri medence jég hideg volt.
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Összességében teljesen elégedettek voltunk mindennel! Két dolog árnyékolta be ezt az elégedettséget. Az egyik, hogy a wellness részlegen, ha kevés vendég volt, nem ment minden élmény elem, a másik, hogy a kisgyermekes családok (akik szerencsére sokan voltak) a gyermekekkel nem a gyerekmedencében játszottak, hanem a felnőttek pihenését szolgáló medencében, ami kissé zavaró volt!
Átlagos 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
A Hotel nem felel meg a besorolásának (négy csillag). Sajnos a kinti medencét nem tudtuk használni, mivel annyira hideg a medence vize. Az All inclusive ellátásnál nem tartalmazta az üdítő fogyasztást étkezéskor(vacsora) Az asztalra még egy kancsó vizet sem tettek ki . A személyzet kedves volt, az ételek kiválóak voltak. Gratulálunk a séfnek.
2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a szállodában. A szolgáltatásokkal, kiszolgálással wellness részleggel elégedettek voltunk. A személyzet barátságos, segítőkész. Az ételek mind minőségét, mind mennyiségét figyelembe véve szuper volt. Egyedüli negatívum talán, hogy érkezés napján az erkélyen olyan székkel találtuk magunkat szembe, mely nem tudta funkcióját biztosítani (ülő felület hosszában felhasadva).
2022. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Hat napot töltöttem itt családommal. Tapasztalataim vegyesek, de nézzük sorban. A szálloda városon belüli elhelyezkedése nagyon jó, rövid sétákkal minden fontosabb hely könnyen elérhető. Sajnos a város tisztasága katasztrofális, ez egy önálló kommentet is megérne. A szállodán látszik az emberhiány, de a dolgozók minden megtesznek hogy ebből minél kevesebbet érezzen a vendég.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - WellnessHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Medence/kertHotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló - Medence/kert
Kiváló 2022. június 28.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az itt eltöltött 4 nap alatt. A személyzet figyelmes, kedves és segítőkész. Ami az ételeket illeti, ebből a szempontból is minden igényt kielégítettek. Bőséges ételválaszték, finom ízek jellemzik a hotel konyháját. A szálloda wellness részlegén is minden adott hogy feltöltődjön az ember.
Kiváló 2022. május 23.a párjával járt itt
Hozta az elvárásunkat a szálloda színvonala. Az értékeléseket előre olvasva már többször bebizonyosodott hogy érdemes tájékozódni. A kaja,wellness szuper, jó a parkolási lehetőség igaz 1500Ft naponta ami a végén kicsit húzós ha valaki több napot tölt itt. Kutyabarát a szálloda de ez szinte észrevehetetlen volt a tisztaságban.
Kiváló 2022. március 3.a párjával járt itt
Többször voltunk itt és mindig elégedetten távoztunk ! A wellnesst tiszta, tetszett . A szoba tágas az ágy kényelmes . Az étteremben az asztalok tiszták az ételek változatosak ,ízletesek . A recepció előzékeny , kedves és figyelmes de ezt a hotel összes dolgozójáról elmondhatom ! Több hotelben megfordultam már Hajdúszoboszlón és az Atlantis lett a kedvencem !
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Csak jót tudok mondani: nagyon tágas, illatos, kényelmes szoba (a fürdőszoba is: végre a piperedolgainkat volt hová kipakolni! ), az ágy hatalmas, bőven elfértünk rajta ketten. Mindenhol tisztaság, az étteremben mindenki után cserélték az abroszt. Az ételek finomak, ilyen svédasztalos választékkal még nem találkoztunk.
2021. december 29.a párjával járt itt
Már negyedszerre voltunk itt, mivel a szolgáltatással más hasonló szállásokhoz képest jobban meg voltunk elégedve. Viszont idén egy kicsit csalódtunk, mivel a gőz nem működött. Sajnos nem a tisztasághoz tartozik szorosan, de a szobánk padlószőnyege és előtte a folyosón is foltok voltak, amit cserével lehetne megoldani, hogy megint szép legyen.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóDamjanich utca 10.
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 1800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 20 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár