Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2019. július 22.családjával járt itt
Kíváncsian mentem a sok jó vélemény után a hotelbe. Az első csalódás akkor ért, amikor utcai szobát kaptunk, holott kb. fél évvel korábban lefoglaltuk a szobát azzal a kéréssel, hogy csöndes, udvari legyen, Budapest zaját akartuk kicsit feledni. Az utcáról éjfélig felhallatszott a zene, az emberek beszéde, a játékgépek, szóval aki pihenni szeretne, ragaszkodjon a az udvari szobákhoz.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Rendkívül kedves, mosolygós személyzet, kiváló szolgáltatások, finom ételek, udvarias és gyors felszolgálás az étteremben. A medencék mennyisége és a víz hőfoka minden igényt kielégít, a napozó ágyak száma is elegendő. Szóval minden rendben volt, nagyon tetszett, mindennel meg voltunk elégedve!
2019. július 13.gyerekekkel járt itt
Kellemes 4 - napot töltöttünk a szállodában , a szobánk tiszta volt és a légkondi nagyon jól működött a fürdőszoba nagyon tiszta és mindennel felszerelt amire szükség lehet. Az étteremben nagy ételsorok várják a vendégeket amiket lehetetlen végigkóstolni , finomak és ízletesek az ételek a felszolgáló személyzet munkája kiemelkedő a maga nemében és gratulálunk nekik.
Kiváló 2019. május 7.egyedül járt itt
Jol éreztük magunkat, elégedettek voltunk a szállással, szolgáltatással, étkezéssel, személyzettel is. Talán még egy fotel vagy szék elfért volna a szobában. Finomak voltak az ételek, volt böven választék. Az italok ára és a büfé árai picit magasak voltak, de rászántuk. . . . .
2019. május 2.családjával járt itt
Szüleim már sokszor jártak itt, és mindig nagyon dícsérték. Idén úgy döntöttük, mi is elmegyünk velük és most már értjük, miért szeretik. Egy ár-érték arányban nagyon megfelelő, színvonalas, tiszta szálláshely szuper wellness lehetőségekkel, ahova a szállóvendégek köntösben átmehetnek.
Kiváló 2019. április 24.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás remek volt. A kiszolgálás nagyon jó.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.Biztos vagyok benne hogy még ide visszajövünk.Köszönjük!
Kiváló 2019. április 10.a párjával járt itt
A konyha kiváló kitűnő ételek bő választék,a szoba tiszta kényelmes. A tv képernyő lehetne nagyobb egy kicsit. a személyzet udvarias segítő kész. A wellness nagyon jó színvonalú minden van ami kell. Talán a fürdő medencékre a kapaszkodókra az ablakokra rá férne egy kis takarítás.
Kiváló 2019. március 25.kollégákkal járt itt
Felújított, kényelmes szobában voltunk. Az étkezésekről is csak jót tudok írni, gyorsan pótoltak mindent, udvariasak a pincérek. Különleges, finom fogások is voltak. Konferenciatermük kényelmes, levegős, nem túl hideg. Legjobb a fürdő,ahol úszni, gyógyulni is lehet. A parkolás ingyenes, nem mindenhol van így. Csendes volt az utcai szoba is. Pihenésre ideális hely.
Kiváló 2019. március 10.gyerekekkel járt itt
Kívülről sosem tetszett, de belül annál színvonalasabb a szálloda. Egy igencsak kiváló akciót sikerült elcsípnünk, de eldöntöttük, visszatérünk még ide. Tökéletes helyen van, a 6. emeletről teljesen beláttuk az egész várost. A szobák kellően nagyok, kényelmesek, semmi zaj nem szűrődik be.
Kiváló 2019. február 8.a párjával járt itt
Mind a szállás, az elhelyezkedés, az ételek, a tisztaság, a kényelem, a személyzet, az ár-érték arány, a szolgáltatás azt hiszem egyetlen szóval jellemezhető: KIVÁLÓ.
A gyógyvíz minősége és hatékonysága egyedülálló az országban.
Mindent köszönünk!
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 10.
+36 52 361411
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé