Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. július 1.gyerekekkel járt itt
Ez egy csodálatos hely a pihenés - kikapcsolódás szempontjából. Nagyon jók a szaunák. Csodálatos finom ételek bő választéka és a korlátlan fogyasztás teljesen levett a lábamról. Mindennel elégedett voltam, szívesen mennék vissza többször is de egy kicsit drágának tartom, ezért csak akciós napokat tudunk igénybe venni.
Másoknak is merem ajánlani!
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Minden igényt kielégítő volt a szolgáltatás. Korrekt árak és finom ételek bő választéka. valamint a kiszolgálás kifogástalan volt. A wellness részleg nem csak hangulatával hanem az ott igénybe vehető kezelésekkel, maximálisan elégedettek voltunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Biztos a pihenés és a feltöltődés. .
Kiváló 2014. február 3.gyerekekkel járt itt
A szüleim döntöttek a hotel mellett. Kicsit félve indultam neki 2 kisgyerekkel a régmúltat idéző hotelbe. Megérkezéskor leesett az állam. Gyönyörű szálloda extra nagy wellness részleggel. Az esti vacsoránál pedig gyönyörűen díszített, roskadásig megrakott svédasztal fogadott.
Kiváló 2014. január 28.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes, hogy egy helyen lehet igénybe venni a gyógykezeléseket, a wellness kényeztetést és az étkeztetés miatt sem kell az épületből kilépni.Szivesen töltöttünk volna ott hosszabb időt is ha anyagilag megengedhetnénk.
Mindenkinek öszintén ajánlom, hogy tapasztalják meg ezt a gyógyító komfortot.
Kiváló 2014. január 4.a párjával járt itt
Már többször voltam a Béke Szállóban. mindig nagyon jól éreztem magamat , nagyon jó az ellátás, nagyon udvarias a személyzet, mindenben segítenek. mivel mozgássérült vagyok, maximális segítséget nyújtanak, az orvosi ellátás és a kezelések amiket kaptam sokat segített az egészségi állapotomon.
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - VendéglátásHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - VendéglátásHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Medence/kertHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - WellnessHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2013. december 31.családjával járt itt
A felújítás előtt is több alkalommal voltunk már ebben a Hunguest szállodában. 2013-ban Húsvétkor és Karácsonykor is itt voltunk. Hangulatos szálloda a felújítás után. A wellness részleg kiváló, az aromakabint különösen szerettük. Az étterem kínálata bőséges, kiváló ízvilágú az ínyenceknek is.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Maximálisan meg voltunk elégedve. A szállás, a wellnesz, az étterem nagyon tiszta, a vendégekkel nagyon kedvesek. Az étteremben széles választékkal várják a vendégeket. talán jó lenne ha itt is bevezetnék a déli leves-főzelék büfét. A szobák kényelmesek, barátságosak, összkonfortosak. Az ár egy kissé magasabb más szállodákhoz képest.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon sok szép medencével rendelkezik, télen, nyáron csodálatos
kikapcsolódást nyújt vendégeinek. Tiszta medencék, segítőkész személyzet, maximális étkezési választékkal, úgy reggel, mint este. Nekünk kitűnő, szívesen megyünk mindig. A nyári kikapcsolódás a kinti medencéivel, a nagy füves résszel igazi pihenés mindenki számára.
Üdvözlettel : Varga Lajos
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk a Békében, a kedvenc helyek közé tartozik, bár amióta 3 csillagosból átminősítették 4 csillagossá az árak nagyon elrugaszkodtak, nem követték a minőséget, sőt, véleményem szerint a konyhája enyhén szólva rosszabb lett, és nem kicsit, mint korábban.
Kiváló 2013. október 21.a párjával járt itt
Több 4*-os wellness szállodában jártunk már ország szerte,de váltig állítom,hogy a Béke volt a legjobb mind között. A wellness, az ételek, vacsoránál élő zene, a személyzet, a szobák, a tisztaság, a vendégek összetétele, ingyenes parkolás, stb. mind mind olyan érv, ami miatt a férjemmel évente két alkalommal néhány éjszakát eltöltünk itt.
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 10.
+36 52 361411
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé