Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló ★★★★

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló bemutatkozása

Budapestről autóval mintegy 2,5 óra alatt érhető el Hajdúszoboszló, amit másnéven a "Reumások Mekkája"-ként is szokták emlegetni. A város zöldövezeti részén található a Hotel Béke, további szállodák, vendéglátó üzletek és szórakozóhelyek szomszédságában. A szállodától 10-15 perces sétával érhető el a város központja.

Pihenés Hajdúszoboszlón
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. március 6.a párjával járt itt
Évek óta a békébe járunk át fürödni egy olcsóbb szállodában szoktunk megszállni,az idén kicsit megcsúsztunk így lemaradtunk a februári akciókról. Így jött az ötlet szálljunk meg a békében,egyszer már,még a rendszerváltás környékén voltunk itt.
2015. február 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, holott a nevéből ítélve nem gondoltuk volna, hogy ilyen különleges bánásmódban részesítik a vendégeket. Édesanyámék a szemközti hotelben voltak nászúton, és azt mondták, hogy ennek a Hotelnek már akkor Béke hotel volt a neve. . .
Kiváló 2014. december 18.a párjával járt itt
Nagyon érzik a szállodán, hogy a Hunguest lánc tagja. Profi irányítás, felkészült, kedves személyzet mindenhol. (Az első hely, ahol a londiner "leste" az érkezésünket és azonnal felajánlotta szolgálatait. Nem volt tolakodó, csak a dolgát végezte. ) Telefonon előre kért különleges kívánságot is maradéktalanul teljesítették.
Átlagos 2014. szeptember 18.családjával járt itt
Szép hely, főleg a gyógyfürdő része, a hotelben sajnos nem volt jó tapasztalatunk. A hotelszemélyzet kedves, közvetlen. Az étel persze finom, a svédasztalos étkezést jobban szeretjük mint az a la cartot. Az étterem személyzete viszont nem mosolyog, egy hölgy volt, aki a nagy rohanásban mindig megállt,hogy hogy vagyunk, de mikor augusztusban visszamentünk már sem ő, sem a szintén kedves fiatalember nem volt ott, és ez nem az első.
Kiváló 2013. szeptember 9.családjával járt itt
12 éves fiú unokámat vittem magammal, egy pár napos kényeztetésre . A személyzet kedvessége, készséges segítsége minden képzeletünket felülmúlta. A szoba tiszta,rendes,minden kényelemmel ellátott. A svédasztalos étkezést alaposan kiélveztük :) Nagyon tetszett a strand,még a beléptető rendszer sem okozott gondot. Nagyon szép hetet töltöttünk el, igazán szívesen vissza mennénk.
Kiváló 2013. május 6.gyerekekkel járt itt
A legjobb szálloda ahol valaha jártam a családommal,nagyon otthonias és egyben elegáns is. Nagyon jól érezték magukat a gyerekek is. Bármikor szívesen vissza mennénk. A kiszolgálás tökéletes volt mindenki nagyon kedves volt. Az ételek kifogástalanok voltak,mindenki degeszre ette magát. Nagyon tetszett hogy a Wellness részleg könnyen elérhető volt a gyerekekkel.
Kiváló 2020. március 5.a párjával járt itt
Szerintem minden a várakozásunknak megfelelően történt. Kezdve a fogadtatástól, udvarias, nem tolakodó, de figyelmes londiner, gördülékeny csekkolás, előzékeny, frappáns tájékoztatás a szálloda rendjéről. Kultúrált, izléses szoba, tisztaság és rend jellemezte. Az étteremben udvarias fogadtatás, változatos, ízletes fogások vártak ránk.
2020. február 28.a párjával járt itt
kerdoivet toltottem a szalason-ertekeltem amivel megvolyunk elegedve es
javasoltam eggyes dolgokat amivel kevesebe voltunk megelegedve-batran
ajanlom mindenkinek.
2020. február 23.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes az, hogy a szállodai folyosó végén lifttel le lehet menni a wellness részlegbe, így ezt fürdőköpenyben meg lehet tenni. A medencék nem voltak zsúfoltak. Az ételek mind választékban, mind minőségben kifogástalanok voltak. Néhány észrevétel:
- az épületben lévő gyógyvizes medence hőfoka lehetne magasabb,
- egy kis felújítás ráférne a szállodára (pld.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Kiváló 2020. január 12.a párjával járt itt
Teltház ellenére elégedették voltunk az ellátással. Reggelinél megoszlott a tömeg, de a vacsora első órájában nagy tumultus volt, ennek ellenére a felszolgálók dícséretesen igyekeztek minden kérésnek eleget tenni. A szoba egyszerű, de kényelmes és tiszta volt, semmi sem hiányzott belőle.
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 10.
+36 52 361411
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé
Wellness Hotel Szindbád