Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Tökéletes volt az ellátás, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A helyszín gyönyörű és az ételek kíválóak. Legközelebb is szívesen választjuk ezt a hotelt!
Kiváló 2017. december 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel a Hotel Délibábban.Nagyon tetszett a szálló, és nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással. A szálloda személyzete nagyon kedves és segítőkész volt. Mindenben barátságosan és segítőkészen viszonyultak hozzánk. Máskor is el fogunk látogatni a Hotel Délibábba.
Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
A vacsora választéka jó volt. Az ételek íze ,állaga gyenge volt. A húsok kemények, rágósak és íztelenek voltak. A szószok íztelenek voltak és a legtöbb étel szintén. A levesek finomak és ízletesekvoltak . A reggeli remek és bőséges. A szálloda szép, kényelmes. welnes részlege nagyon jó. Személyzet tökéletes. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. november 28.családjával járt itt
Nagyon elégedett vagyok Szuper jó a welnese.Ajanlanam másoknak is!Kicsit drága de szívesen visszamennek,
Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - EgyébHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Egyéb
2017. október 25.a párjával járt itt
A szállodában a párommal voltam. Először voltunk ebben a hotelben, de Hajdúszoboszlón már többször. Nagyon tettszett a hotel szépen fel van újítva. Az erkélyes classic szoba szép nagy és elég világos. A fürdőszobában a csap nehezen volt nyitható. Egyébként rendben volt minden. A gyógymedencék vize megfelelő hőmérsékletű.
Átlagos 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
A classic szoba kicsi, sötét, bár az ágy jó, a klíma csendes. A takarítás a szemét elviteléből állt, sohasem figyelték, hogy szabad-e a szoba, ami 4* esetén a minimum. Az étterem, a bár személyzete szolgálatkész, kedves, majdnem ötös. A wellness kicsi, nagyon hiányzik egy uszoda, de legalább egy öltöző helyiség lenne (van egy egyszemélyes fülke, amit véletlenül találtunk meg). Másoknak fenntartásokkal ajánlanám.
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel.A szálloda csendes helyen van de pár perc alatt a központban voltunk. Az egész egy tengerparti nyaralás èlmènyèt adta!:))A személyzet minden, de tényleg minden tagja kedves ès arra törekszik, hogy felejthetetlen élményt kapjunk.És az volt, köszönjük!
Kiváló 2017. július 15.a párjával járt itt
Többször élvezhettük a szálloda vendégszeretettét. A személyzet mosolygós, barátságosak a pincérek.Tiszták a szobák.Jó lenni ebben a szállodában! Szívből ajánljuk másoknak is, biztosan nagyon jól fogják magukat érezni ebben a csodálatos szállodában.Vissza fogunk térni máskor is ebbe a szállodába.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Nagyon szuper volt a Délibáb Hotelben eltöltött hétvégénk! Egy nagyon szépen felújított,modern szállodában lakhattunk! Gratulálunk a tulajdonos ízléséhez! A személyzet minden tagja nagyon kedves volt és segítőkész! Minden elismerésünk a konyhán dolgozóknak és a felszolgáló személyzetnek! Hatalmas választék és ízletes ételeket ehettünk!
Kiváló 2017. május 3.a párjával járt itt
Tiszta, kellemes környezet, a szobák is elegánsak,kényelmes fekhelyekkel!
Hangulatos wellness részleg gyógyvízzel, többféle szaunával!
Étkezési lehetőség bőséges és ízletes!
Személyzet, udvarias, kedves!
Kívánjuk őrizzék meg a jelenlegi állapotukat!
Szívből ajánljuk másoknak is, szívesen visszatérünk!