Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. szeptember 13.a párjával járt itt
Sokszor választottuk már Hajdúszoboszlót pihenésünkre. Jártunk már a Mátyás király sétányon lévő szállodák csaknem mindegyikében,melyekre nem tudnék panaszkodni az igényeinket teljes mértékben kielégítette. A Hotel Délibáb szálloda maga volt a főnyeremény!
Gyenge 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
A szálloda lepusztult.A klíma gyenge.Az ételek borzalmasak.A személyzet kevés, túlhajszolt.A wellness sötét, nyomasztó, kicsi.Éjfélig dübörög a zene a szomszédban.A parkolás katasztrofális.A napozóteraszra kb. 10 óráig süt a nap.
Kiváló 2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A félpanziós ellátás igazán minden igényt kielégített. A hotel igényes, tiszta a személyzet kedves és előzékeny. A wellness is igazán széleskörű. Mindennel meg voltunk elégedve. Valószínűleg máskor is ellátogatunk ide.
Átlagos 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Vegyes érzésekkel hagytuk el a szállodát, ahol 4 napot töltöttünk el a párommal. Bevallom, egy kicsit csalódtunk, mert a szobafoglalás előtt az ittjartam. hu-n található véleményeket is figyelembe vettem, de akadtak dolgok, amiket jótanácsként én is hagynék az utánunk érkező vendégeknek.
Kiváló 2016. augusztus 7.egyedül járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van,a konyha nagyon remek.A szobában az ágy nagyon kényelmes.Minden szempontból megfelelő volt.Egy hiányosságot tapasztaltam:a szobában egy darab üvegpohár, és egy darab műanyag pohár volt.Egy négycsillagos szálloda talán megengedhetne két-két üvegpoharat italfajtánként.
Kiváló 2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon udvarias és felkészült a személyzet, beleértve az értékesítő kollégákat is. A reggeli és vacsora ízletes és bőséges. A welness is jól használható, az ajándék strandbelépő pedig nagyon figyelmes, jó ötlet. A tisztaság és a kényelem is megfelelő volt. Nagyon jó a szálló elhelyezkedése, tényleg pár lépés csak a strand. Szívesen igénybe vennénk máskor is a szálloda szolgáltatásait.
Kiváló 2016. július 28.a párjával járt itt
Köszönjük a hotel vezetőségének és személyzetének a figyelmes gesztust, hogy fel köszöntöttek a születés napom alkalmával. Jó érzés volt, hogy így odafigyelnek a vendégekre. Egy zavaró tényező volt, dohos szag uralkodott a szobában, amitől az állandó szellőztetés mellet sem tudtunk szabadulni. Ettől függetlenül máskor is szeretnénk igénybe venni szolgáltatásaikat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 21.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt , de a jók hamar elmúlnak.
Nagyon színvonalas hotel. Szuper, hogy a hotelből egyenesen átlehetett menni a strandra.
Nagyon tetszett a szálloda az étterem kedves, hangulatos az ételek lenyűgözőek.
A Wellness rész fantasztikus a szaunák, sókabin kellemes, nyugtató.
Csak ++++ véleményt tudok mondani!
Köszönöm Hajdúszoboszló!
Kiváló 2016. július 17.a párjával járt itt
Remek hat napot töltöttünk a szállodában ami nagyon kultúrált és tiszta! Nagyon jó dolog,hogy a strand belépőt meg lehet venni a szállodában és onnan át is lehet menni a strandra! A személyzet nagyon barátságos a szobák tiszták és finom változatos a svédasztalos ellátás! Szívesen maradtunk volna még egy pár napot,és szívesen vissza jönnénk!
2016. július 14. járt itt
Hello!Nagyon meg voltunk elégedve a Hotel Délibábbal nagyon színvonalas volt a reggeli es vacsora is es nagyon finomak es választékosak voltak!A tisztaság is kitűnő volt,es a személyzet is nagyon kedvesek!A wellness részleg is csodás volt es pihentető!Én 2 dík éve ide járok es jövőre is ide szeretnek jonni !!!