Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

2016. július 12.a párjával járt itt
Az 5=7 akciós ajánlattal töltöttünk el 9 napot a szállodában.Jó helyen,közel az esti forgataghoz,a strandhoz. Olyan jól éreztük magunkat,hogy egy éjszakával megtoldottuk az ott tartózkodástunkat.Kicsit sokat utaztunk ,de megérte.
2016. június 3.a párjával járt itt
Több éve járunk párommal a Hotel Délibábba, mert bármikor másik szálláshelyett kerestünk (a gyermekeink unszolására "Nehogy megint Szoboszlóra menjetek, nézzetek már szét máshol is! ") a végén mindig a Délibáb a nyerő számunkra. Szeretem a szobákat, télen nem érkélyest, mert az drágább, de nyáron a tóra néző erkélyes szobát szoktuk kérni.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
A Hotel Délibáb magáért beszél. A Hotel csodálatos környezetben található, a mi erkélyünk a fürdőre és a csónakázó tóra nézett. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, értékelésem minden téren kiváló. Az étteremben a kínálat, a választék bőséges volt, remekül főznek, nagyon-nagyon finomakat ettünk és ittunk. Mindenkinek ajánlom! ! !
Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Évek óta járunk Hajdúszoboszlóra, de most voltunk először a Hotel Délibáb szállodában és nagyon kellemes meglepetés volt, mivel kivülről nem tünt annyira különlögesnek, mint amit a belső terekben tapasztaltunk. Nagyon igényes, hangulatos, a személyzet rendkívül udvarias segítőkész, a gyógyászati kezeléseken is kellemes meglepetésként ért minket a nagyon kedves, rugalmas hozzáállás.
Kiváló 2016. május 26.barátokkal járt itt
Valentin napon találtunk a Délibábra. Nagyon megtetszett,szépnek és vonzónak tűnt. A személyzet figyelmes és kedves. Bejelentkezés után körbevezettek bennünket, szinte mindent megmutattak az étteremtől kezdve a játékteremig. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. A kedvesemnek a wellness és a játékterem a kedvence. Nekem a medence egy hideg sörrel. Csak ajánlani tudom mindenkinek ! !
Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Külső képHotel Délibáb Hajdúszoboszló - SzobákHotel Délibáb Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2016. május 11.családjával járt itt
Szimpatikus családias a környezet kikapcsolódásra tökéletes a gyógyvize kellemes a vendégek kulturáltak
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor sikerült közvetlenül a szálloda előtt parkolóhelyet találnunk. A recepción kedvesen fogadtak, körbevezettek a szállodában és minden tudnivalót részletesen elmagyaráztak. A szobák igényesen, szépen berendezettek, és bár nem nagyok, igazán kényelmesek. A fürdőszoba kialakítása is megfelelő még testesebb vendégek számára.
Kiváló 2016. április 29.a párjával járt itt
Már a megérkezésünk percében elénk jött egy úr, a szálloda személyzete közül a parkolóban. Készségesen segített a csomagjainkat felvinni a szobánkba. A recepciós kedvesen fogadott minket. Mindenben segítségünkre volt. Elmondott minden szükséges információt. Az előbbi úr végigvezetett a szállodán bennünket, bemutatott mindent, mi merre található.
2016. február 26.gyerekekkel járt itt
2015 augusztus első hetében töltöttünk el 4 napot a kisfiúnkkal, ez volt az első családi nyaralásunk. A szálloda autóval könnyen megközelíthető, viszont parkolóhely nem volt, elég sokat vártunk. A szobánkhoz egy kis lift vezetett fel, amibe épp hohy befért a babakocsi. Pedig jeleztük, hogy 8 hónapos gyermekkel utazunk.
Kiváló 2016. február 1.a párjával járt itt
A szálloda ízlésesen, harmónikusan berendezve. Tisztaság, pedáns rend mindenhol. A konyha kiválló, félpanzió bőséges, minden igényt kielégítő, wellness részleg hangulatos. A személyzet segítőkész. A szoba meleg,tiszta, ágy kényelmes.