Hotel Délibáb Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló
Hotel Délibáb HajdúszoboszlóHotel Délibáb Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló bemutatkozása

GYÓGYÍTÓ PIHENÉS - PIHENTETŐ GYÓGYULÁS
A 2012-ben teljesen felújított szállodánkban arra törekszünk, hogy a szállodai pihenés egyfajta újjászületés is legyen.
PONT JÓ HELYEN
Szállodánk Hajdúszoboszló szívében található, ugyanakkor nem a legforgalmasabb utcában, így aki szereti a nyári pezsgést egy kellemes sétával elérheti a központot.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Délibáb Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. március 3.a párjával járt itt
Figyelmes,kedves vezetőség és személyzet.
Finom,választékos és bőséges étel kínálat.
Szolgáltatások,terápiás részleg nagyon jó.
Pihenni és gyógyulni vágyóknak ajánlom.
További sikeres munkát kívánok a Hotel vezetőségének és
dolgozóinak.
Köszönettel K.Zoltánné
2019. december 3.a párjával járt itt
Férjemmel pihentünk augusztusban. Érkezéskor olyan szobát kaptunk, mely tetőre néző volt és nekünk nagyon nem felelt meg. A recepción reklamálás és egy kis varakozás után megkaptunk más szobát, ahonnan nagyon szép tóra néző kilátás volt. A személyzet kedves és segítőkész.
2019. november 22.családjával járt itt
Egy hétvégét töltüttünk itt a férjemmel, és a fiammal, menyemmel négyesben, 2 szobában. Mivel vittünk egy kiskutyát magunkkal, mi parkettás szobát kaptunk. A meglepetés az volt, hogy érkezésünkkor be volt készítve egy kutyaágy, kutyatál és kutyatörölköző.
Kiváló 2019. október 11.barátokkal járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Mindennel elégedettek voltunk, személyzet nagyon segítőkész, a szálloda tiszta, az étkezésnél külön tetszett, hogy alkalmazkodnak a vendégek számához. Nagyobb csoport érkezésekor nem kellet sorban állni, volt külön plusz étterem, ahol mindnyájan kényelmesen étkezhettünk.
Kiváló 2019. október 4.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Második alkalommal jártunk itt, de szeretnénk a következő alkalommal a kezeléseket is kipróbálni. Mindenkinek tudjuk ajánlani ezt a helyet.
Átlagos 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor az első negatív dolog amin változtatni kellene, az a parkolás, ezt bizonnyal mindenki kényelmetlennek érzi. A legrosszabb viszont az volt, hogy 2 gyermekkel érkeztünk és két teljesen külön szobában voltunk. Igaz a két szoba egymás mellett volt. Foglaláskor burkoltan jelezték a két standard szobát, de ez más 4*-os szállásokon is jelzésre került, de összenyithatók voltak.
2019. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Sajnáljuk, hogy nem sikerült erkélyes szobát foglalnunk. Pozitívumként értékeljük, hogy a folyosó végén egymással szembeni szobákat kaptunk, így nem zavartak a gyerekek más vendégeket. A szálloda tisztaságával nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, segítőkész.
2019. július 28.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép. A szobánkkal maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet is segítőkész/barátságos volt. A negatívumok, a mi részünkről a parkolásnál, illetve az étkezésnél voltak. A hotel nagyon kicsi saját parkolóval rendelkezik. Az üdülésünk megkezdésének napján a hoteltől 200 méterre tudtunk csak leparkolni, mivel a a környező parkolók a strand miatt tömve voltak.
Kiváló 2019. július 23.a párjával járt itt
A Hotelben történt megérkezésünktől kezdve mind az elhelyezés, mind a személyzet közremüködése kiváló volt. Az étkezés bőséges és választékos. A szolgáltatások igényeinknek jól megfeleltek. A szoba tisztasága és kényelme az ár/értékaránynak megfelelő. Pihenésünket jól szolgálta, frissen, feltöltődve térhettünk otthonunkba.
Kiváló 2019. július 13.a párjával járt itt
A szálloda nagyon kellemes , szép, tiszta ,igazán remek érzést kelt az ott tartózkodás . A személyzet csillagos ötös. Minden elismerésem az övék . A szolgáltatások amit nyújtanak nagyon jók. Egy szóval nagyon szuper. Nyugodt szível ajánlom azoknak akik egy igen jó szállodát keresnek. A reggeli és vacsora csodás. Bivaly wifi :)