Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek.

A Hotel Négy Évszak legnépszerűbb csomagjai

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. augusztus 10.egyedül járt itt
A személyzettel meg voltam elégedve. A reggeli az nagyon finom és jó volt, bőséges kínálat csak ajánlani tudom másoknak is. A vacsora az egy kicsit már annyira nem volt túl jó, nem azt mondom hogy rossz csak lehetett volna egy kicsivel több adag is. De lehet ,hogy ez csak nekem volt kevés. A szoba az nagyon tiszta csak 10 es tudom értékelni ,benne a tv.
Szörnyű 2020. február 25.a párjával járt itt
Lux**** szobába foglaltunk szállást, amely a leírás és a hotel oldala szerint is pezsgőfürdővel ellátott, ennek ellenére nálunk az nem működött. A recepciós elmondása szerint ez egy feláras szolgáltás lett volna, de ilyet nem olvastunk sehol - sem előtte, sem utána. Az első este 10 óra után jutottunk oda, hogy zuhanyozni szeretnénk, de már meleg víz nem volt.
2020. február 1.gyerekekkel járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a hotelben családi szilvesztert szerezve gyermekeinknek,és persze magunknak. A leírtaknak megfelelő ellátásban volt részünk. Érkezéskor kis bonyodalom volt a parkolással,a szobák tiszták voltak. Az étkezés a reggelinél teljesen rendben volt,míg a vacsora nem nyerte el mindenki tetszését.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Környék
Kiváló 2020. január 3.gyerekekkel járt itt
Itt töltöttük a karácsonyt! Kedvesen fogadtak, mint mindig! :) Üdvözlő italt is kaptunk. A mi szobánk egy kicsit bűzös volt amikor beléptünk. Szellőző, vagy csatorna. Egész nap szellőztettünk. Másnap szóltunk, hogy mit lehet tenni mondták átköltözünk egy másik szobába egy emelettel feljebb. Család miatt nem kértük.
Átlagos 2019. december 31.a párjával járt itt
A fogadtatás nem minden vendégnek teljes körű. Míg az előttünk érkező és az utánunk érkező vendégeknek üdvözlő ital járt nekünk arról sem adtak tájékoztatást,hogy hol helyezkedik el a csomagunkban található ingyenesen használható Fittnes terem. . .
Kiváló 2019. december 28.a párjával járt itt
Nagyon jol éreztem magam. Feleségem is. Szobák kitünöek. Ár-érték arányt felül multa. Az étterem kitünö.A személyzet udvarias. Családias a hangulat. Köszönünk mindent.
Kiváló 2019. április 25.gyerekekkel járt itt
Lányommal töltöttünk el 4 napot a hotelben. A személyzet kedves, figyelmes, a jakuzzit kérésünkre külön nekünk 1 órával nyitás előtt is rendelkezésünkre bocsájtották, szuper volt, köszönjük! Az ételek bőségesek és finomak voltak, bár a levesből lehetne kevesebbet, a főételből pedig többet tálalni.
Átlagos 2019. március 26.a párjával járt itt
A csomagajánlat bónuszaira egyesével rá kellett kérdezni, mert különben elfelejtették közölni/adni (pl: üdvözlőital, fürdő belépő). A fürdőszoba piszkos volt (penészes fuga és törölközőszárító), a radiátor csak légtelenítés után fűtött, addig hideg volt. A "gyertyafényes" vacsora kiváló volt, viszont a menüválasztásos étkezés feledhető (hideg volt a hús).
Kiváló 2019. február 24.a párjával járt itt
Párommal januárban, holt szezonban töltöttünk egy kellemes hetet a hotelban. Kevés volt a vendég, így a welness részleg adottságait maximálisan ki tudtuk használni. A személyzet előzékeny volt, nem zavarta, hogy már megint nekünk kell beindítani a szaunát vagy a pezsgőfürdőt. A masszőr mindig időre megérkezett és alaposan átmasszírozta fáradt izmainkat.
Kiváló 2019. január 18.barátokkal járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, mindenhez közel, szobák mindennel fel vannak szerelve, ami szükséges. Állitható klima nagyon jó, nem szeretjük a túl meleget. Ételek bőségesek és finomak voltak. A wellnes részleget és a konditermet késő estig lehetett használni. Nagyon meg voltunk elégedve, szivesen megyünk máskor is.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJókai sor 13.
1900
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • cukrászda