Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek.

A Hotel Négy Évszak legnépszerűbb csomagjai

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Két éjszaka a Négy Évszakban (min. 2 éj)
Két éjszaka a Négy Évszakban
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
Kicsit késve kezdtem szállást keresni a húsvéti néhány szabad napra. Örülök, hogy végül a Hotel Négy Évszakban sikerült. Fontos volt, hogy a kutyát is vihessük magunkkal. A hotel személyzete nagyon kedves és figyelmes volt. A szoba épp megfelelő, az ágy kényelmes. Nagyszerű, hogy volt lift, mert a kutyust gyakran kellett levinni a 2.
Hotel Négy Évszak válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink hozzáállásával egyaránt. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk.
2018. április 22., Lovas Lucia, Hotel Négy Évszak
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. március 18.a párjával járt itt
Hosszú hétvégére mentünk rendkívül olcsó áron. A személyzet kiváló volt a recepciós kis hölgyek különösen. Mindent megkaptunk ami a csomagban volt. A szoba kedves kis erkélyes volt de a párnák hát az olyan kemény volt a kicsi és a nagy is hogy egyáltalán nem volt az alvás pihentető. A wellness nagyon kicsi és nagyon párás.
Átlagos 2018. március 5.a párjával járt itt
Fiatal párként érkeztünk a Hotelbe, az elmúlt hétvégén. A csomagot jó árban tudtam lefoglalni, mely magába foglalta a wellness részleg használatát, félpanziós ellátást, továbbá egy-egy 1000 Ft értékű kupont masszázs igénybevétele esetén. A szoba, a felrakott képeknek megfelelően nézett ki, a reggeli megfelelő volt, a vacsora átlagos.
Kedves Oláh Andrea!

Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenésük. Köszönjük az észrevételeket.
A hideg szauna miatt elnézését kérjük, a jövőben jobban odafigyelünk az ilyenféle jellegű kellemetlenségekre.
2018. március 8., Lovas Lucia, Hotel Négy Évszak
2018. január 6.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk pihenni! Jó volt a pihenés! Tiszta szállás és a recepciósok is kedvesek voltak! :) Annyi észrevétel csupán, hogy a vacsora lehetne nagyobb adag! Amúgy rendben volt minden és köszönjük szépen! A masszőr hölgy is nagyon ügyes! :) Remélem jövünk még ide! :) Mi még simán maradtunk volna, ha időben meg tudtuk volna oldani 1-2 nap jól jött volna! Hátha sikerül majd később! :)
2017. december 5.a párjával járt itt
Elehelyezkedésileg kiváló,közel van minden amire szükség van! Nagyon kedves,aranyos személyzet.Szolgáltatások is nagyon jók voltak! A wellnes részleg kicsit lehetne nagyobb de ettől eltekintve a szoba nagyon kényelmes volt.
Ha tehetjük legközelebb is idejövünk !
Kedves Zoltán!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk pozitív véleményét, örülünk neki, hogy jól érezték magukat nálunk.

Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
2018. április 7., Lovas Lucia, Hotel Négy Évszak
Gyenge 2017. november 14.barátokkal járt itt
Szègyeltem a baràtaimtól hogy ilyen szàllodàban foglaltam. Nem kellene hazudni azoknak, akik szeretnènek 3-rom napot eltölteni Hajduszoboszlon. A pincèreket vagy ne dolgoztassàk reggeltől-estig, hogy ne legyenek mogorvàk, vagy esetleg cserèljèk le öket olyanokra, akik megkèrdezik a vendèget, hogy nem-e ohajt valamit?
Kiváló 2017. november 13.a párjával járt itt
3 napot, 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A szoba kényelmes, tiszta volt. Mindent megkaptunk, ami az ajánlatban szerepelt. A személyzet kedves,figyelmes, rugalmas volt mindenben. Korábban már voltunk itt egy hétvégén. Az ételek bőségesek és finomak voltak. Biztos vagyok benne, hogy nem most voltunk itt utoljára! Köszönünk mindent!
Hotel Négy Évszak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán örülünk neki, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak a házias jellegű ételekkel és kollégáink hozzáállásával egyaránt. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk.
2018. április 22., Lovas Lucia, Hotel Négy Évszak
Kiváló 2017. október 17.gyerekekkel járt itt
11 éve a megismerkedésünk első évfordulója alkalmával pihentünk a Hotel Négy Évszakban Hajdúszoboszlón. Azóta többször látogattunk már el a városba, és mindig csak ebben a szállodában szállunk meg. Nagyon tetszik a szálloda, több szobájában voltunk már, mindegyik más volt, mindegyik tetszett nagyon.
Kiváló 2017. szeptember 2.barátokkal járt itt
A személyzetet szeretném kiemelni a legjobban. Bármi kéréssel fordultunk bárkihez,a segítségünkre voltak,és megpróbálták úgy tenni azt hogy nekünk jó legyen. Az ételek nagyon ízletesek voltak,és ha nem azt szerettünk volna enni,ami a kijelölt menü soron volt,még ezen is lehetett változtatni. A kiszolgálás gyors,és nagyon kedves volt.
Kedves Valéria!

A szálloda és étterem dolgozóinak nevében, köszönjük az elismerő szavakat!

A jövőben is sok szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
2017. szeptember 19., Lovas Lucia, Hotel Négy Évszak
2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a szállodában. Kiváló minden (személyzet,ételek,szobák,masszőrhölgy). Egyedül csak az erkély hiányzott. Megyünk máskor is!
Kedves Mária!

Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban, köszönjük a pozitív értékelést és a jövőben is sok szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!

Üdvözlettel:
Lovas Lucia
2017. augusztus 31., Lovas Lucia, Hotel Négy Évszak
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJókai sor 13.
1900
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • cukrászda