Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek.

A Hotel Négy Évszak legnépszerűbb csomagjai

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2014. december 28.a párjával járt itt
A csomagárban szereplő gyertyafényes vacsora,teázás elmaradt,azüdvözlő italt másnap csak azért kaptuk mert megjegyeztem hogy nem kaptunk. Vacsoránál a reggeli morzsák az asztalon voltak,reggel a kanálon az esti ételmaradék rászáradva volt. Mielött enni kezdtünk mindent szalvétával probáltunk törölni,igy is kiütött a számon.
2014. november 17.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, kivéve az ételek mennyiségét és főleg minőségét. Reggelihez gyümölcsöket és müzlit, gabonát hiányoltam. A vacsora mennyisége nem megfelelő egy átlagos étvágyú akár nőnek sem, és salátát nem tartalmazott. Aki egészségesen táplálkozik, ezt a szállodát nem ajánlom!
Szörnyű 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
Ez az első alkalom, hogy egy szállodáról véleményt írok, mert szeretném ha másokat nem érné olyan csalódás nyaralása alatt,mint amilyen minket ért. Ezt a szállodát csak az válassza aki kizárólag a szobában kíván tartózkodni,mivel a szálloda szolgáltatásai messze elmaradnak attól a szinttől,amit egy 3*-os superior szállodától elvárható.
Kedves István,

Én vagyok az a "recepciós hölgy" aki azt merte Önnek mondani, hogy "Szégyellje magát! ",
Akkor nézzük sorban a problémáit:

1. Igen, minibusszal, augusztus 20-án, valóban nehéz nálunk parkolni, egy ilyen jármű több parkolóhelyet foglal el. .
2015. március 11., Császiné Méhes Brigitta, üzletvezető
2014. október 11.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon kedves, udvarias, segítőkész. A szobánk kényelmes, tiszta volt.
Mindennel meg voltunk elégedve, kellemes napokat töltöttünk a hotelban. A reggelivel minden rendben volt, talán csak a vacsora második fogása lehetett volna változatosabb. Nyugodtan merjük ajánlani másoknak, nem bánják meg, ha itt foglalnak szállást.
Gyenge 2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok helyen jártunk már, egyénileg a feleségemmel, munkahelyi kiküldetéseket illetően, párban, illetve családilag is. Átlagos és kimagasló szolgáltatásokat is tapasztaltunk már, de ahhoz, hogy először rossz tapasztalatokat szerezzünk, sajnos a hajdúszoboszlói Négy Évszak szállodába kellett utaznunk.
Hotel Négy Évszak válasza
Kedves Magda István, sajnálattal olvastam, hogy mi történt a recepción. Ígérem utánajárok a dolognak, hisz nekünk (és ebbe természetesen a tulajdonos is beletartozik), az a legfontosabb, hogy elégedett vendégek távozzanak tőlünk.
Bízom abban, hogy egy másik alkalommal is megtisztelik személyükkel szállodánkat, és bebizonyíthatjuk, hogy nálunk Ön, Önök az elsők!
2014. augusztus 23., Császiné Méhes Brigitta, Hotel Négy Évszak
Átlagos 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
A Hotel Négy Évszak szálló részével meg voltam elégedve, a személyzet nagyon segítőkész, türelmes. A szobák nem voltak tökéletesen tiszták, a padlószőnyeg takarítására kicsit nagyobb hangsúlyt kellene fektetni, valamint a zuhanyrózsa is eresztett az oldalán a vízkő miatt, talán megérett volna egy cserére.
2014. július 21.gyerekekkel járt itt
Személyzet az Étteremben és a Hotelben udvarias, segítőkész, igyekeztek max. megfelelni. Az Étterem kicsi a létszámhoz viszonyítva (pl. az asztaloktól nem lehet kellőképpen hozzáférni a reggelihez,változatosabb reggeli kellene). A parkoló férőhely kicsi, ezért plusz felárat nem kellene kérni. A 2.
Kiváló 2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a kisfiammal. A szoba szép volt és tiszta,a szeméyzet kedves volt és nagyon segítőkész. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Ízlésesen voltak tálalva,hogy a gyerekek is szívesen megkóstolják még a számukra kevésbé ismert ételeket is. Mindennel elégedettek voltunk,ha lesz rá lehetőség legközelebb is a Hotel Négy Évszakot választom.
Kedves Anna,

köszönjük szépen az elismerő szavakat!
Reméljük lesz még alkalmunk találkozni Önökkel!
Üdvözlettel: Császiné Méhes Brigitta
2014. július 24., Császiné Méhes Brigitta, Hotel Négy Évszak
Kiváló 2014. július 5.a párjával járt itt
Nagyon elégedett vagyok,a szoba kiválóan felszerelt,jó a kilátás. A fogadtatás is eléggé tetszett,rendkívül udvarias és figyelmes a személyzet,akit kiemelnék ők a pincérek,látszik hogy a vendégért vannak,kedvesek,segítőkészek. Nagyon tetszett a wellness részleg is. Mindenki számára fontos hogy jól érezze magát az adott helyen,számomra ez kellemes csalódás volt.
Kiváló 2014. május 21.a párjával járt itt
Mi már többször is voltunk ezen a szálláshelyen és megvoltunk elégedve, mind a szállással, mind az ellátással. Közel van a Gyógyfürdőhöz, ez nagyon sokat vet a latba. Szépen fel van újitva a welness részleg, jót pihiztem a sószobában. A szobák tiszták, az ellátás gyors és elégséges. Máskor is szivesen vissza térünk.
Zsuzsa
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJókai sor 13.
1900
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • cukrászda