Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak HajdúszoboszlóHotel Négy Évszak Hajdúszoboszló

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior Hotel Négy Évszak. Kényelmes és modern szobái pároknak és családoknak egyaránt ideális. A szobák televízióval, telefonnal, minibárral, szobaszéffel és légkondicionálóval felszereltek.

A Hotel Négy Évszak legnépszerűbb csomagjai

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Üdvözletem! Mi márciusban voltunk ott a 3 gyermekünkkel. Nagyon nyugodt, szép, csendes hely. Pihenésre, időtöltésre nagyon alakalmas. Nagyon tudom ajánlani szintén gyerekes családoknak is. Tiszta szobák vártak minket. A gyerekek külön szobában voltak pont mellettünk. Nagyon aranyosak és kedvesen fogadtak minket. Üdvözlő italt is kaptunk.
2016. február 15.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk a szoba kényelmével, a személyzet figyelmességével, a tisztasággal. A vacsora lehetne svédasztalos, vagy legalább kibővíthetnék a választékot. Kellemes felüdülést jelentett az Aqua Palasban töltött nap, az ide szóló belépőkért köszönet.
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk a hotelben. Kellemes meglepetés ért,erkélyes szobát kaptunk,-dohányzom. 2013-ban még nem kaptunk ingyenes fürdőbelépőt. A kiszolgálással,a személyzet hozzáállásával,a szoba tisztaságával,az ételek mennyiségével,minőségével ELÉGEDETTEK voltunk. ! ! !
Gyenge 2016. január 4.barátokkal járt itt
A szálloda és az étterem szép kialakítású, rendezett. A gyógyfürdő közelsége remek. Az ételek (vacsora) ízletes, de egyhangúak, a svédasztalos reggeli kínálata és evőeszközei mindig hiányosak voltak .
Kiváló 2015. december 30.gyerekekkel járt itt
A szobák kényelmesek, szépek,tiszták, a személyzet kedves, körültekintő, szolgálatkész. Az étkezésen lehetne javitani,főleg a karácsonyi ill. vasárnapi menüt illetően. Az étteremnek van egy kedves,ügyes pincérnője /idősebb/,aki előtt kalapot emelek a munkabirásáért és a szolgálatkészségéért.
2015. december 28.gyerekekkel járt itt
A személyzet seígtőkész és barátságos volt. Az ételeik ízlésesek, finomak és bőségesek voltak. Amo a csomagajánlatot illeti volt hiányosság, például a vacsorához járó bort külön felszámolták. Össességébe váve a családommal kellemes napokat töltöttünk ez a szálláshelyen.
2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Egy átlagosan jó hétvégét töltöttünk, a recepción kicsit gépies volt a fogadtatás, valószínű ez a nagy augusztusi forgalomnak is lehetett a következménye. A személyzet átlagosan kedves ezt lehet elmondani. Amit még szeretnék elmondani, hiányolom az odafigyelést és a pontos szóbeli tájékoztatást, felvilágosításokat a hotellel és a városi programokkal, látnivalókkal kapcsolatban, főleg, ha egyszerűbb vendégek érkeznek.
Átlagos 2015. augusztus 7.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttem a hajdúszoboszlói Hotel Négy Évszakban. Korábban érkeztünk, de megengedték, hogy az autóval a parkolóba beállhassak. Kártyás belépő, amire 2000 Ft a kaució, - bankkártyával ezt nem lehet fizetni. Előny, hogy a strand nagyon közel van. A tisztasággal semmi gond, kifogástalan. Van felvonó, ami időseknek nagy segítség.
Átlagos 2015. január 9.a párjával járt itt
A szobában a paplan és párna "minősége" nagyon gyenge, továbbá a szobában enyhén csatorna szag volt és a vékony falak miatt áthallatszanak a szomszédos szoba zajai. Kibővíthetnék a szép kártya elfogadási fizetési módot is minden alszámlára! Az üdvözlő italunkat akkor kaptuk meg, egy pár nap elteltével amikor jeleztük.
Kiváló 2015. január 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon jol éreztük magunkat a szilveszteri akcios ajánlatott vetük igénybe. 2 felnött+11 éves gyermek. mindenel megvoltunk elégedve. a gála vacsora és atisztaság is kiválóvólt mindent megkaptunk amit a csomagba igértek+az esti müsóris nagyon jóvolt mindenkinek tudjuk ajánlani aki szilveszteret hajduszoboszlon tölti a hotel négyévszakot. és további soksikert kivánunk az ottdolgozoknak és vezetönek.
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJókai sor 13.
1900
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • cukrászda