Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló ★★

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás HajdúszoboszlóHotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre található a Hotel Hőforrás. A szálloda saját reumatológiai szakrendeléssel, gyógyászattal rendelkezik. A szálloda épületében egész évben üzemelő fedett termál medence, pezsgőfürdő, szauna, szolárium található.

A Hotel Hőforrás legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 2 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás (min. 5 éj)
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok (min. 5 éj)
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás! A képek abszolút nem adják vissza a körülményeket! A falak kb 10éve nem voltak kifestve, piszkos,mocskosak. A hűtő is kb 50éves minimum, hűteni nem hűt. Az egyik recepciós egy bunkó, illetve a parkolás annyira ingyenes, hogy elkértek 1200 ft- ot érte. Az egyetlen jó a kaja. Biztos, hogy nem három csillagnak megfelelő. Igazán még egyet se nagyon adnék!
Átlagos 2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
2015. Augusztusi kánikulában érkeztünk, kamasz fiainkkal. A 8. emeletről csodálhattuk a kilátást és más semmit. A szobákban meg lehetett sülni, se klíma se ventillátor nem volt. Este az utcáról vagy a szomszédból beáramló zaj miatt nem lehetett aludni. A takarítás nyomait nehezen lehetett észrevenni.
Kiváló 2014. február 19.gyerekekkel járt itt
Egyszerű de nagyszerű.Nagyon jól éreztem magam és a családom is.Nagyon barátságos vendégek, és figyelmes vendéglátóink voltak!Az étkezésre se lehetett panaszunk mert nem volt hiányunk semmiben!A medencék víz minősége is kifogástalan! Igaz még nagyon friss az élmény mert most értünk haza de szívesen vissza mennék!
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Két év alatt háromszor is voltunk itt . Azért jöttünk vissza, és biztosan jövünk is még, mert nem az ötcsillagos kategória rajongói vagyunk. Aki azt szereti menjen oda. Mi szeretjük a meghitt kis ismerős hotel jellegét. Szeretjük figyelmes és nem tolakodó személyzetet. Szeretjük a Welness részleget, ami kifejezetten megfelel a középkorú és idősebb pároknak.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2013. november 2.gyerekekkel járt itt
Kedves höforáss! Köszönjük a szÍves vendéglátást nagyon jól éreztük magunkat és a személyzet elképesztően kedvesek és segítŐ készek voltak mindenben. Mi félpanzióval voltunk és megint csak azt tudom mondani hogy szenzáciosan finom és választékos volt az étel. A tisztaságal kapcsolatosan annyit tudnék még hozzá tenni, hogy az is maximálisan tökéletes volt.
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Szeptemberben járunk itt párommal egy nyeremény kapcsán. Borzasztóan jól éreztük magunkat,borzasztóan udvarias a személyzet,és még ettől csak több pozitivum illeti a konyhát. Sok helyen megfordultunk,de ennyire finom étkekkel még nem találkoztunk. Az ételek bőségesek és változatosak voltak. A parkoló biztonságos.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Medence/kert
2013. október 1.a párjával járt itt
A szálloda a belvárosban, a gyógyfürdő mellett. A szállodának saját strandja van úszómedencével és gyógyvízzel, valamint beltéri gyógyvizes medencével, ezért nem kell a nagy fürdőben a tömegben lenni. A szálloda retro, a szobák lehetnének tetszetősebbek is. Az erkélyen a betonozott korlát miatt nagyon tikkasztó a hőmérséklet. Összességében jó.
Kiváló 2013. szeptember 2.barátokkal járt itt
2012. szilveszterét töltöttem itt baráti társaságommal. Nagyon jól éreztük magunkat. Az igazgató kedves udvarias közvetlen modora, a személyzet hozzáállása, a koszt minősége és változatossága, a kiváló esti műsor, mind - mind kifogástalan volt.
Szeretnénk az idén is (hasonló árban mint a tavalyi) újból itt tölteni olyan szép négy napot.
Üdvözlettel: Blank Istvánné és baráti társasága
Szörnyű 2022. augusztus 20.a párjával járt itt
8-dik emeleti szoba, nincs klíma, se ventillátor 40 fok a szobában. Vacsoránál túl zsúfoltság, nem volt úlőhely, várni kellett hogy más befejezze az étkezést, csak úgy tudtunk bejutni. szervezetllen az egész, nincs ülésrend szoba szerint. 5 éjszakát voltunk, minden nap a vacsoránál ugyan az a süti volt, nincs választék.
2021. november 29.a párjával járt itt
Többször voltunk már a Hőforrásban, csak ketten vagy a kis unokákkal, de a medencék vize miatt mindig visszatérünk,- jó a szellőzés , kellemes vízhőmérsékletek, tiszta gyógyvíz és folyamatosan működő hidromasszázs . Maga hely is csendes, nyugalmas, aki nem bulizásra vágyik, hanem pihenésre annak tökéletesen megfelel. Negatívum, hogy a WIFI-t az emeleteken nem lehet elérni.
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 21.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád