Valkó

Valkó adatlapja

Regisztráció2018.09.05
Utoljára itt2019.12.30

Kiváló 2018. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Kettő éjszakát töltöttünk a szállodába, a személyzet, az ételek választéka a tisztaság csillagos ötöst érdemel, biztos visszamegyünk és ajánlom mindenkinek nem fog csalódni. A Balaton közelsége a város központja, mégis csendes a kert szépsége nyugalmat áraszt. A gyerekek is nagyon jól érezték magukat a rossz idő ellenére is.
2019. május 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen vendégházak kényelmesek családok számára kiváló. Mi télen voltunk a wellnesz részleg a medencék a férőhelyhez képest kicsik zsúfoltak. Mivel tél volt csak felöltözve lehetett az étterembe menni és ott a kabátoknak kevés hely volt, mivel teltházas volt a szálloda. Nyáron biztos jobb, tágasabb.
Gyenge 2019. november 5.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a szállodába a szállás kifogástalan, a személyzetet csak a vendégek zavarják egy fiatal vékony fekete pincér kivételével, tarthatna tréninget a többieknek. Az ételek finomak, csak sajnos hidegek voltak. A recepciós elfelejtett tájékoztatni, hogy a köntöst a wellnessnél kapjuk meg, hogy a gyógyfürdőbe 20%-os kedvezmény van a szálloda vendégeinek.