Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

2015. július 20.gyerekekkel járt itt
egy hétvégét töltöttünk itt a családdal (több szobát foglaltunk). Nem először jártunk itt és nagyjából tudtuk, mire számíthatunk, de az most meglepett, hogy nem volt szabad az étkezést halogatni, mert bizony egy órával a reggeli vagy vacsora kezdete után már volt olyan étel, ami elfogyott és nem is kaphattunk már belőle.
2014. október 1.a párjával járt itt
Az elmúlt 3 évben 10-szer voltunk ebben a kedvenc szállodánkban. Tiszták a szobák,kedves a személyzet,ragyogó az ételválaszték és az ízvilág is. Most már a fürdő is szuper,különösen az idén átadott uszodával együtt.
2013. december 28.a párjával járt itt
Az Apolló szállóban voltunk Hajduszoboszlón és nagyon megvoltunk elégedve, szinvonalas volt,a szoba tiszta és szép,azételek finomak voltak és házias izessitéssel készültek, amiért nekünk
tetszett. A Wellnessel is meg voltunk elégedve. Ugy terveztük,hogy jövőre is elmegyünk.
Figyeljük az akciós csomagokat,ugyanis nyugdijasak vagyunk és igy többször is elmehetünk pihenni.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Ez év október végén jártunk ott. Az időjárás nagyon kegyes volt hozzánk, sokat tudtunk a városban sétálni, a szállás udvarán játszani. Nem volt zsúfoltság,mindenki megtalálta a kedvére való elfoglaltságot. A szobák rendezettek, tiszták voltak. Az étterem kínálata nagyon megfelelt nekünk. Már másodszor jöttünk ide, de most sem csalódtunk.
2013. november 20.barátokkal járt itt
Középkoru barátainkkal voltunk a szállodában, ami alapján legközelebb is visszamegyünk!
Személyzet, különösen az étteremben, kedves, előzékeny, udvarias!
Az ételek a -3 csillaghoz viszonyitva- jók voltak.
Talán a szobák felújitására lehetne egy kicsit többet fordítani, pl szőnyegek kopottak, foltosak, bár tisztának tünt. . . .
2013. november 7. járt itt
Egy hosszú hétvégét volt szerencsénk itt tölteni. Mindennel elégedettek voltunk, az ételek kiválóak, a kiszolgálás udvarias. A wellness-részleg is nagyon tetszett, habár nekem a természetes fény hiányzott kicsit, de ez az elhelyezkedése miatt nem megoldható. Nyáron a szabadtéri úszómedence is rendelkezésre áll, így nem kell a zsúfolt strandra menni. Nagyon barátságos szálloda, szívesen visszatérnénk.
2013. április 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a tágas, jól felszerelt játszószoba, a gyermekmedence, az viszont nem, hogy ez utóbbiban rendszeresen szólni kellett, hogy legalább hébe-hóba kapcsolják már be az élményelemeket! A fürdő és a wellness részleg szuper. Az ételválaszték megfelelő, mennyisége igazán bőséges. A szobák rendben voltak, bár az ágy rugója kicsit kényelmetlen.
2013. április 26.családjával járt itt
A szálloda szépen felszerelt, a személyzet segítőkész. A szoba megfelelő elrendezésű és berendezésű, hiány a légkondi. Forró nyári napon nagyon meleg van a szobában, kevés ventilátor áll rendelkezésre a vendégek számára, és az is fizetős. Az étterem tágas, az ellátás bőséges, de a mennyiség a minőség rovására megy, íztelenek az ételek.
2013. április 23.a párjával járt itt
Ugyan gyerekek nélkül voltunk a párommal, de a reklámban hirdetett dolgok valósak voltak.
A Wellnessz részlege kiváló, mind felnőttnek, mind a gyerekeknek. Az étkezés választéka is megfelelő az egészséges táplálkozáshoz és a kisgyerekeseknek is egyaránt. A szobák tiszták, jól felszereltek, pihenni is kiválóan lehetett. A kert, a terasz is mind nagyon kultúráltan van felszerelve.
Kiváló 2024. február 4.a párjával járt itt
Nagyon szép hely jártunk itt,imádom Hajdúszoboszlót ,Nagyon választékos étkezés,kisgyermekes családoknak is ajánlanám,kedves személyzet ,Nagyon jó fürdőzés lehetőség is van