Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló ★★★

Hajdúszoboszló és környéke
4,5
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Három csillagos szálloda, Három csillagos superior szálloda
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló
Mátyás Király Gyógyszálloda HajdúszoboszlóMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2016. március 16.családjával járt itt
Sajnos a kedves és szép fogadtatás után egy szörnyű szoba fogadott minket. A falak összekenve mindennel az ajtófélfa és a padló ragadt a hányás kinézetű valamitől. A fürdőszobában iszonyat vizelet szag és összekent wc fogadott. Magyarán az ágy áthúzásán kívül semmi nem lett megcsinálva.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Átlagos 2014. február 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon hiányzik a téli időszakban egy belső, hideg(ebb) vizes medence. Az étteremben többször is romlott étel volt a svédasztalon, ami nagyon elvette a kedvünket, hogy újra menjünk. Aki kifejezetten gyógyvizes helyet keres, annak tökéletesen megfelelő ez a hely, de úszni csak nyáron lehet a fűtetlen medencében, erre figyeljenek a gyerekkel érkezők.
Kiváló 2013. április 19.gyerekekkel járt itt
A mi kedvenc szállodánk: a Mátyás Király Hotel*** Superior Hajdúszoboszlón! Ez a szálloda minden igényünket kielégíti! Legyen akár családos vagy egyedülálló, fiatal vagy idősebb, ebben a szállodában minden téren mindenki megtalálhatja a szája ízének kedvező programokat, lehetőségeket, kikapcsolódást.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - BelsőMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - KörnyékMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - KörnyékMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - EgyébMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Wellness
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Május első hetében töltöttünk 6 napot a szállodában. Várakozásunknak megfelelően hétköznap elég kevesen voltak a szállodában, így jól kihasználhattuk a welness részleget. Korábban többször a szomszédos Aurumban szálltunk meg, ahol az úszómedencét hiányoltuk, és láttuk, hogy itt van fedett és nyitott úszómedence is, amiben sokszor egyedül úszkáltunk.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - VendéglátásMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - VendéglátásMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - BelsőMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Medence/kertMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Medence/kertMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - KörnyékMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Környék
Átlagos 2016. február 12.családjával járt itt
Kedvenc szallodank a Matyas,ezert akartuk a szilvesztert is kiprobalni. Eddig ez az egyetlen csalodas ami ert ezzel a szallodaval kapcsolatban. Espedig az unnepi menu. Mindenki ehen maradt olyan keves volt . Nem szeretnem reszletezni de este 18 kor egy lehelletnyi eloetel majd egy foetel kb 20 orakkor ,majd ejfel utan ujevi fogas.
Átlagos 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
A két ünnep közötti időszakban töltöttünk el ebben a szállódában 5 napot. Összességében erős 3*-os hotel: erőssége a szobák tisztasága/berendezése/tágassága, illetve az ellátás minősége és mennyisége.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 22.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben ismét el tudunk menni pihenni a Mátyás Király szállodába. Nem véletlenül esett a választás erre a szállodára, mivel már volt szerencsénk itt vendégeskedni és maximálisan meg voltunk elégedve, mint a szállással, az étkezéssel, valamint a fürdő szolgáltatásaival.
Mátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - EgyébMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - WellnessMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Külső képMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/SportMátyás Király Gyógyszálloda Hajdúszoboszló - Szórakozás/Sport
Kiváló 2013. június 30.a párjával járt itt
Mar tobbszor voltunk itt-de nem szivesen megyek, mert egy het alatt mindig hizok legalabb 2 kg-ot!Isteni hazai izek, valtozatos kinalat! Meses a furdoreszleguk is..azert megyunk megint ...hizni kicsiket!! A szemelyzet kedves, a szalloda kozponti helye kivalo.Gyogyszolgaltatasukat is ajanlom.
Kiváló 2023. szeptember 4.a párjával járt itt
Nagyon barátságosak a személyzet, segítőkészek.
A szobák tiszták és kényelmesek.
Az ételek bőségessek és nagyon finomak.
Tisztára Úrnak éreztük magunkat.
A wellness részleg fantasztikus.
Átlagos 2018. augusztus 23.családjával járt itt
Először a pozitívumok: elhelyezkedése tökéletes, bár aki hátul lévő szobát kap, annak már hajnalban megindulnak az árubeszállítók, így arra keltünk hajnalban. Ami a legjobb a hotelben az a játszóház, emiatt ajánlom gyerekeseknek! A wellness medence tényleg kiváló, de kisgyerekeseknek élvezhetetlen, mert a gyerek nem akar a szüleitől 20 méterre egyedül fürdeni!