Nem először jártunk az Ambrózia Hotelben! Utóbbi ottlétünk óta
kivül-belül megújult a szálloda! Ami nagyon ráfért. . . Félpanziós ellátást vettünk igénybe,ez bőséges de kicsit egyhangú volt! Kihasználva a lehetőséget gyógykezeléseket kértünk , amit a szomszédos szállodában végeztek!
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!





























