Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós
Judit Étterem, Borozó & Panzió HajósJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós
Judit Étterem, Borozó & Panzió HajósJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós

Knáb Panzió Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Knáb Panzió Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós vélemények

2023. október 7.a párjával járt itt
Egyetlen, nyitvalévő étteremként találtuk a Judit Éttermet Hajóson. A bejárat nem igazán hivogató, de mivel éhesek voltunk, hát betértünk. Bent már több asztalnál jóizűen falatoztak, ezért mi is úgy döntöttünk, hogy maradunk. A hely inkább retrónak mondható, de általában ilyen helyeken még őrzik a régi izeket.
2055
2022. november 1.a párjával járt itt
Nos, Hajós pincefal, ami nem igazán azonos hajós településsel, nem tartogat nagy választási lehetőséget gasztronómiai szempontból. Van a Judit panzió étterme a nagy utak kereszteződésében és annyi. Így hát ide mentünk be. Nem kelt rossz benyomást. Az egyik sarokban németek ettek.
Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - BelsőJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Étel/italJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Étel/italJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Külső képJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - BelsőJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - MosdóJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - MosdóJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Étel/ital
Gyenge 2018. június 11.a párjával járt itt
Mivel esős napot fogtunk ki, így a gemenci erdő helyett esett a választás Hajósra. Ha már kívül eláztunk ázzunk el belülről is. A sok pince közül, csak egyet találtunk nyitva, ott azt mondták, hogy
a Judit étteremben jól főznek, gondoltuk kipróbáljuk. A pacalpörkölt átlagosra sikeredett. Én lecsós szeletet ettem, ami
szintén ehető volt.
Átlagos 2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
A Pince falu egyetlen nyitvatartó étterme volt ottjártunkor. Nem volt túl nagy a választék, de mindenki találhatott megfelelőt. A svábleves finom volt. A pacal átlagosnak mondható. Pozitívum, hogy a velő friss volt és ízletes. Az itallapon csak kommersz italok voltak, ami furcsa volt egy pincesori étteremben.
Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Külső kép
2015. január 28.a párjával járt itt
Bár viszonylag kis választék volt az általunk preferált vörös borokból, de a választott kékfrankos megfelelt az elvárásoknak. Az étlapon tradicionális ételek is szerepeltek, nosztalgikus hangulatunk támad a tartalmas krumpligombócos, kolbászos, sonkás svábleves emlékétől. Az adagok bőségesek, az ízek harmonikusak, az árak kedvezőek. Többször is visszatértünk.
Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Külső képJudit Étterem, Borozó & Panzió Hajós - Külső kép