Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós
6344 Hajós, Borbíró sor 1-3.

Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós a térképen

Wellness csomagok Hajós városában

Judit Étterem, Borozó & Panzió Hajós vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 11.
Mivel esős napot fogtunk ki, így a gemenci erdő helyett esett a választás Hajósra. Ha már kívül eláztunk ázzunk el belülről is. A sok pince közül, csak egyet találtunk nyitva, ott azt mondták, hogy
a Judit étteremben jól főznek, gondoltuk kipróbáljuk. A pacalpörkölt átlagosra sikeredett. Én lecsós szeletet ettem, ami
szintén ehető volt.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
A Pince falu egyetlen nyitvatartó étterme volt ottjártunkor. Nem volt túl nagy a választék, de mindenki találhatott megfelelőt. A svábleves finom volt. A pacal átlagosnak mondható. Pozitívum, hogy a velő friss volt és ízletes. Az itallapon csak kommersz italok voltak, ami furcsa volt egy pincesori étteremben.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár viszonylag kis választék volt az általunk preferált vörös borokból, de a választott kékfrankos megfelelt az elvárásoknak. Az étlapon tradicionális ételek is szerepeltek, nosztalgikus hangulatunk támad a tartalmas krumpligombócos, kolbászos, sonkás svábleves emlékétől. Az adagok bőségesek, az ízek harmonikusak, az árak kedvezőek. Többször is visszatértünk.

Legnépszerűbb csomagok Hajóson és környékén
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.15. - 2019.12.31.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetéssel a kutyának, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.09.20. - 2020.12.21.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.

Szállodák Hajós környékén
Zichy Park Hotel Hajós
Duna Wellness Hotel Hajós
A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú...
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Szilveszter Kalocsán (min. 2 éj)
Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 2 éj)

Judit Étterem, Borozó & Panzió HajósX