Robinson Étterem Harkány

Robinson Étterem HarkányRobinson Étterem Harkány
Robinson Étterem HarkányRobinson Étterem Harkány

Robinson Étterem Harkány bemutatkozása

Kedves Vendégünk!
Jöjjön el a Robinson étterembe, ahol barátságos környezetben kóstolhat bele ételkülönlegességeinkbe, házias ételeinkbe. Éttermünk 1992 óta áll a magyaros és mediterrán ízeket kedvelők rendelkezésére.
Várjuk szeretettel egész évben!
a Robinson Étterem legénysége

2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Robinson Étterem Harkány vélemények

2015. február 26.a párjával járt itt
Mivel egy hónap végére eső péntek este voltunk itt, hát elmondható hogy nem tolongtak az étteremben. Így természetesen a felszolgáló nagyon körül tudott ugrálni minket, de egyáltalán nem volt tolakodó a viselkedése. Az ételek finomak voltak, de sajnos gyümölcsléből csak a kis kiszerelések voltak, amiből egy kevés, kettő pedig már sok. Mivel az árak a köretet is tartalmazzák, így tényleg nem voltak túlzottak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
Nagyon jó hangulatú étterem Harkány központjában található. Parkolni az étterem előtt lehet. Finom ételekből választhatunk jóízű,és nagy adag, innen éhesen senki nem távozik. A kiszolgálás udvarias és nem kell sokat várakozni sem. Mindenkinek ajánlom próbálja ki! Lehet egyszerű étkezés, vagy valamilyen családi ünnep, emlékezetes emlék marad. Mi jól éreztük magunkat!
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Valahányszor Harkányban vagyunk a barátnőmmel, enni csak a Robinsonban! Igaz, hogy kicsit borsos az ár, de megéri! Nagyon finom, és olyan óriási adagok, hogy pukkadásig jóllakik az ember! A személyzet udvarias, gyors, nem tolakodó, de rögtön ott terem ha kell! Az étterem nagyon hangulatos, tiszta családias!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 19.a párjával járt itt
Barátommal nyaraltunk Harkányban Valentin napon. Hála istennek foglaltunk asztalt az étteremben, mert full tele volt aznap. Először csak azt hittem, hogy biztos a szerelmesek napja miatt, de miután kihozták az ételeket, rá kellett jönnöm, hogy valószínűleg az ínycsiklandozó kaják is vonzák a népet. Ugyanis nem csak párok voltak, hanem nagy társaságok is.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
November elején jártunk ott a párommal. Az étterem nagyon hangulatos, tényleg tetszett volna Robinsonnak is! ! ! Mi minden helyen szeretjük megkóstolni a helyi specialitásokat és tálakat, itt is azt tettük. Ínycsiklandozó és gusztusos volt a tálalás. A kiszolgálás gyors, és az étel nagyon ízletes volt, köszönjük! ! ! További jó munkát kívánunk az ott dolgozóknak.
Robinson Étterem Harkány - Belső
Robinson Étterem Harkány a térképen
7815 HarkányKossuth Lajos utca 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-CS
P-Szo