Robinson Étterem Harkány

Robinson Étterem HarkányRobinson Étterem Harkány
Robinson Étterem HarkányRobinson Étterem Harkány

Robinson Étterem Harkány bemutatkozása

Kedves Vendégünk!
Jöjjön el a Robinson étterembe, ahol barátságos környezetben kóstolhat bele ételkülönlegességeinkbe, házias ételeinkbe. Éttermünk 1992 óta áll a magyaros és mediterrán ízeket kedvelők rendelkezésére.
Várjuk szeretettel egész évben!
a Robinson Étterem legénysége

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Robinson Étterem Harkány vélemények

2016. augusztus 14.a párjával járt itt
1 hétig voltunk Harkányban a párommal és 1szer ebédeltünk itt. A felszolgáló komor és kedvetlen volt, egyszer megjegyzést is tett egy kérdésemre (van-e tartár az ételhez? Hát persze. . . . hogy nincs. . . ). Az étel nagyon finom és megfelelő mennyiségű. A sült krumpli az egyik legfinomabb volt amit eddig ettem.
Átlagos 2016. augusztus 1.barátokkal járt itt
Finomak az ételek,bőséges az adag. Nem a legolcsóbb de a weblapról ez nem tudható előre mert nincsenek árak feltüntetve. Gyors a kiszolgálás,de a pincérek mogorvák,a vendég azt érzi,hogy nyűg,egyen gyorsan és menjen. Hangulatos a hely,de kissé áporodott a levegő. Összességében azért megéri betérni egy finom ebédre vagy vacsorára. Az ételek íze feledteti a "kiégett" pincéreket.
2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Nagy hiányosságnak,illetve hibának tartom azt hogy a honlapjukon egyetlen étel mellett sem található meg az ára. . . . Érdekes még eddig nem tapasztaltam túl sok ilyet,amúgy tökéletes weblapon árak nincsenek. . . Az ételekkel nagyon meg voltunk elégedve,10 ből 10 pontosak,mennyiségre,izre,és tálalásra!
Kiváló 2016. július 3.barátokkal járt itt
Szegény Péntek mennyire örült volna ekkora választéknak! Tréfát félretéve. Baráti társasággal másodjára jártunk itt, a minőség azonos volt. Óriási ételválaszték sokatmondó fantázianevekkel. Gyors, figyelmes kiszolgálás. Az ital azonnal jött, az ételre 8-10 percet kellett várni.
2016. július 1.gyerekekkel járt itt
Hangulatos hely Harkány „fő utcájában”. Nem olcsó, de remek a konyhája, várni is kellet, de megérte! Szinte teltház volt 1900-kor, hétköznap! , ami azért is érdekes, mert 2100 zárnak hivatalosan de csak hétköznap, hétvége az itt is hétvége 23-2400 a zárás ideje. Van választék mind ételben mind pedig sörben.
Robinson Étterem Harkány - BelsőRobinson Étterem Harkány - BelsőRobinson Étterem Harkány - BelsőRobinson Étterem Harkány - BelsőRobinson Étterem Harkány - MosdóRobinson Étterem Harkány - Mosdó
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Az első hely ahol jártam a barátommal.Romantikus gyertyafényes vacsora,virágárus lány jelent meg ,mint a filmekben...Hangulatos hely,udvarias személyzet.Remek kifogástalan ételek.Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Párommal a 2. évfordulónk alkalmából vacsoráztunk itt. Ami már elsőre az utca felől nagyon megfogott, az a trópusi szigeti hangulat. A nádtetős kis pavilonokban egy élmény volt elfogyasztani az ételt. A pincér hamar felvette a rendelést, majd kb. 20 perc várakozás után hozta is a rendelést.
Kiváló 2015. október 28.családjával járt itt
Kiváló étterem. Bátran tudom ajánlani bárkinek.
A kiszolgálás gyors az ételek nagyon finomak.
Kb. 20 percet vártunk és az étel már az asztalon is volt.
Tőlük,csak tanulni lehet! ! !
A személyzet segítőkész és udvarias.
A családdal,barátokkal szeretünk ide járni.
Az ár érték arány tökéletesen megfelelt.
Parkolási lehetőség közvetlen az étterem előtt van.
Kiváló 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Az ezen az oldalon található ajánlások alapján választottuk a helyet, nem csalódtunk egyáltalán, a legfinomabb ételeket itt ettük a nyaralás alatt. Gyors és rugalmas a kiszolgálás, nagy adagok, friss alapanyagok, ízléses tálalás jellemzi a helyet. Bár az átlagosnál valamivel drágábbak az ételek, de megéri a ráfordítást. Ha ismét a környéken járunk, csak ide fogunk jönni.
Gyenge 2015. július 26.gyerekekkel járt itt
Az adagok bár nagyok, de van min javítani.A két pincér közül az egyik arcán a miért pont ide kellett jönni kifejezés már csalódás volt. Az adott étel köretén hacsak a vendég nem kéri nem kéne változtatni,és az ubisali se jó ha túl ecetes és fokhagymás.Az előzetes ajánlások után mást vártunk.
Robinson Étterem Harkány a térképen
7815 HarkányKossuth Lajos utca 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-CS
P-Szo