Robinson Étterem Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 7.

Robinson Étterem Harkány a térképen

magyar, mediterrán
grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol, horvát, német, cseh
Bitburger

Robinson Étterem Harkány bemutatkozása

Kedves Vendégünk!

Jöjjön el a Robinson étterembe, ahol barátságos környezetben kóstolhat bele ételkülönlegességeinkbe, házias ételeinkbe. Éttermünk 1992 óta áll a magyaros és mediterrán ízeket kedvelők rendelkezésére.
Várjuk ... Tovább >>
Kedves Vendégünk!

Várjuk szeretettel egész évben!

a Robinson Étterem legénysége

Robinson Étterem Harkány képei

Robinson Étterem Harkány vélemények

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Véletlenül tértünk be de nem bántuk meg. Nagyon finomak az ételek, az adagok is megfelelőek. Tárkonyos borjúragu levesük kiváló, Cigány pecsenye egyszerűen tökéletes volt.Diós palacsinta csokiöntettel mennyei. Szép környezet, gyors kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom ne hagyja ki ha Harkányban jár. Megéri betérni.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Egy ismerős ajánlására tértünk be, nem bántuk meg. . . Az étlap mókás, sok nyelvű képeskönyv. :)
De azt se ártana odaírni, mit takarnak a regényből vett fantázianevek. . . Szerencsére a személyzet készségesen segít, volt idejük,a decemberi hétköznapon kevesen voltunk. Végül sikerült jól választanunk, mindkét étel nagyon finom volt!

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Mikor először jártunk Harkányban,hat hónapja, ismerős ajánlására látogattuk meg az éttermet. Azóta családdal is hat-hét esetben betértünk ebédelni. Különleges, és finom ételeket találtunk, lassan már végigzongoráztuk az étlapot. Mindíg, mindenki mást kért. Egyik kajci sem okozott csalódást, nagyon finomak, bőségesek.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minőségi étterem, tiszta. Az ízvilág kiváló, tárkonyos borjúragulevest mindenkinek AJÁNLOM. A 2 személyes Robinson tál is bőséges volt, bár egy kis kompóttal kiegészíteném, a gyümölcs passzolna hozzá. . . A felszolgáló eleinte "kelletlen" volt, valószínüleg túlterhelt, láttuk a "pultost felveszünk" táblát.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben sétáltunk Harkányban. A szálláson terveztük, hogy enni fogunk, de elolvastuk a kiírt menüt és bementünk. A hely egyedi hangulatot áraszt. Az étterem tiszta a pincérek gyorsak, udvariasak, az ételek hamar az asztalunkra kerültek. Az ebéd is finom, jó ár-érték arányú, kellemesen éreztük magunkat, jó hogy betértünk!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8. - 5 látogató hasznosnak vélte
okt 23. -án születésnapi ebéd volt a meglepetés az ünnepelt számára a robinson étteremben. jó hangulat jó kaja jó kiszolgálás! / Ő itt gyógyult mi 200 km -ert jöttünk ez volt a meglepi számára / s jól éreztük magunkat ! naná hogy betértünk újra most nov 7. én vacsorázni nejemmel . . . hát óriási híba volt ! kb 20. 20kor érkeztünk nyilván vidáman az elözöek miatt.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel már sokat jártunk Harkányba de most sikerült betérnünk az étterembe amit nem bántunk meg!Pincérek nagyon gyorsak és kedvesek voltak.Az étterem szépen van kialakítva,tisztaság van benne.Az ételeket hamar elkészítették és nagyon finomak voltak.Mindenkinek tudom bátran ajánlani hiszen nem csalódtunk benne.

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Beültünk vacsorázni az étterembe,a pincér nagyon kedves volt,látszik,hogy nem ma kezdte a szakmáját. Mind az étel ,az ital és a kiszolgálás tökéletes volt. Családdal és barátokkal voltam itt. Az ételekre alig kellett várni és mind isteni volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Legközelebb ha Harkányba járok ide fogok menni vacsizni. Szuper hely!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Sok plakáton láttuk ezt a robinson éttermet sétálva a fő utcán végül rátaláltunk twljessen véletlen beültünk a teraszra volt hely ebédelni szerettunk volna semmi akadálya pincér kedves volt a zerasz butorok már picit regiek kopottak voltak mint ahogy a kitekerhető ponyva de ugy tünt ez a nyugdijjasok mekája az ételek isteni finomak csak ajánlani tudom mind 2 szüzérmék ettünk baconbe tekerve borsospürészosszal krumplival eloszor furanak tunt ez a kombo de nagyon finom volt passzolt a szosz jol lehetett mártogatni .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
1 hétig voltunk Harkányban a párommal és 1szer ebédeltünk itt. A felszolgáló komor és kedvetlen volt, egyszer megjegyzést is tett egy kérdésemre (van-e tartár az ételhez? Hát persze. . . . hogy nincs. . . ). Az étel nagyon finom és megfelelő mennyiségű. A sült krumpli az egyik legfinomabb volt amit eddig ettem. Nagy hátrány, hogy a legdrágább étterem a környéken.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 7.850,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.06.30.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.450 Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.20. - 2020.08.29.
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.17. - 2021.07.09.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.09.30.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2020.12.22.
Andrea & Mónika Vendégház
7 nap/6 éj 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.21.
Gere Nyaralóház
2021.07.09. - 2020.07.09.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2020.12.26.
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.08.16.

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harkány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Robinson Étterem HarkányX