Robinson Étterem Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 7.

Robinson Étterem Harkány a térképen

magyar, mediterrán
grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol, horvát, német, cseh
Bitburger

Robinson Étterem Harkány bemutatkozása

Kedves Vendégünk!

Jöjjön el a Robinson étterembe, ahol barátságos környezetben kóstolhat bele ételkülönlegességeinkbe, házias ételeinkbe. Éttermünk 1992 óta áll a magyaros és mediterrán ízeket kedvelők rendelkezésére.
Várjuk ... Tovább >>
Kedves Vendégünk!

Várjuk szeretettel egész évben!

a Robinson Étterem legénysége

Robinson Étterem Harkány képei

Robinson Étterem Harkány vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Egy ismerős ajánlására tértünk be, nem bántuk meg. . . Az étlap mókás, sok nyelvű képeskönyv. :)
De azt se ártana odaírni, mit takarnak a regényből vett fantázianevek. . . Szerencsére a személyzet készségesen segít, volt idejük,a decemberi hétköznapon kevesen voltunk. Végül sikerült jól választanunk, mindkét étel nagyon finom volt!

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Mikor először jártunk Harkányban,hat hónapja, ismerős ajánlására látogattuk meg az éttermet. Azóta családdal is hat-hét esetben betértünk ebédelni. Különleges, és finom ételeket találtunk, lassan már végigzongoráztuk az étlapot. Mindíg, mindenki mást kért. Egyik kajci sem okozott csalódást, nagyon finomak, bőségesek.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minőségi étterem, tiszta. Az ízvilág kiváló, tárkonyos borjúragulevest mindenkinek AJÁNLOM. A 2 személyes Robinson tál is bőséges volt, bár egy kis kompóttal kiegészíteném, a gyümölcs passzolna hozzá. . . A felszolgáló eleinte "kelletlen" volt, valószínüleg túlterhelt, láttuk a "pultost felveszünk" táblát.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben sétáltunk Harkányban. A szálláson terveztük, hogy enni fogunk, de elolvastuk a kiírt menüt és bementünk. A hely egyedi hangulatot áraszt. Az étterem tiszta a pincérek gyorsak, udvariasak, az ételek hamar az asztalunkra kerültek. Az ebéd is finom, jó ár-érték arányú, kellemesen éreztük magunkat, jó hogy betértünk!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8. - 5 látogató hasznosnak vélte
okt 23. -án születésnapi ebéd volt a meglepetés az ünnepelt számára a robinson étteremben. jó hangulat jó kaja jó kiszolgálás! / Ő itt gyógyult mi 200 km -ert jöttünk ez volt a meglepi számára / s jól éreztük magunkat ! naná hogy betértünk újra most nov 7. én vacsorázni nejemmel . . . hát óriási híba volt ! kb 20. 20kor érkeztünk nyilván vidáman az elözöek miatt.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel már sokat jártunk Harkányba de most sikerült betérnünk az étterembe amit nem bántunk meg!Pincérek nagyon gyorsak és kedvesek voltak.Az étterem szépen van kialakítva,tisztaság van benne.Az ételeket hamar elkészítették és nagyon finomak voltak.Mindenkinek tudom bátran ajánlani hiszen nem csalódtunk benne.

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Beültünk vacsorázni az étterembe,a pincér nagyon kedves volt,látszik,hogy nem ma kezdte a szakmáját. Mind az étel ,az ital és a kiszolgálás tökéletes volt. Családdal és barátokkal voltam itt. Az ételekre alig kellett várni és mind isteni volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Legközelebb ha Harkányba járok ide fogok menni vacsizni. Szuper hely!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Sok plakáton láttuk ezt a robinson éttermet sétálva a fő utcán végül rátaláltunk twljessen véletlen beültünk a teraszra volt hely ebédelni szerettunk volna semmi akadálya pincér kedves volt a zerasz butorok már picit regiek kopottak voltak mint ahogy a kitekerhető ponyva de ugy tünt ez a nyugdijjasok mekája az ételek isteni finomak csak ajánlani tudom mind 2 szüzérmék ettünk baconbe tekerve borsospürészosszal krumplival eloszor furanak tunt ez a kombo de nagyon finom volt passzolt a szosz jol lehetett mártogatni .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
1 hétig voltunk Harkányban a párommal és 1szer ebédeltünk itt. A felszolgáló komor és kedvetlen volt, egyszer megjegyzést is tett egy kérdésemre (van-e tartár az ételhez? Hát persze. . . . hogy nincs. . . ). Az étel nagyon finom és megfelelő mennyiségű. A sült krumpli az egyik legfinomabb volt amit eddig ettem. Nagy hátrány, hogy a legdrágább étterem a környéken.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Finomak az ételek,bőséges az adag. Nem a legolcsóbb de a weblapról ez nem tudható előre mert nincsenek árak feltüntetve. Gyors a kiszolgálás,de a pincérek mogorvák,a vendég azt érzi,hogy nyűg,egyen gyorsan és menjen. Hangulatos a hely,de kissé áporodott a levegő. Összességében azért megéri betérni egy finom ebédre vagy vacsorára.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, koktél akcióval, nyuszi és állatsimogatóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.03.29.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.10. - 2020.04.10.
Komfort Hotel Platán
Harkány
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.22. - 2020.11.13.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.665,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2021.09.08.
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 14.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.31.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.23.

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Húsvéti napok (min. 3 éj)

Robinson Étterem HarkányX