Szigeti Csárda Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Szigeti Csárda Harkány vélemények

Kiváló 2019. július 6.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt harkányi tartózkodásunk alatt. Kellemes környezetben ebédelhettünk. Ízletesek az ételek, a pincérek közvetlenek, segítőkészek, ismerik a menüt. Különösen a táj jellegű ételek ízlettek. A tavalyi halászlé jobban ízlett mint az idei. Férjemnek a babos káposzta azóta is sokszor emlegetett ízélmény. A túró palacsinta kelleme s lezárása volt az ételsornak.
2019. június 12.a párjával járt itt
Szerettünk volna egy jó halászlevet enni. Szétnéztünk a harkányi éttermek között és a retro hangulata miatt is választottuk ezt a helyet és előttünk bográcsban főzték. Kétféle halászlevet ettünk volna egy vegyeset és egy harcsát, a pincér rábeszélt, hogy egy bográcsba hozza ki és majd kiválasztjuk a halakat belőle.
Szigeti Csárda Harkány - Külső képSzigeti Csárda Harkány - Külső képSzigeti Csárda Harkány - Étel/italSzigeti Csárda Harkány - Étel/italSzigeti Csárda Harkány - Egyéb
Átlagos 2017. június 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon csábító a kívülről az étterem, szép környezet, nádtető, élőzene csalogatott minket oda.
A pincérek nagyon kedvesek,barátságosak voltak. A kiszolgálás gyors volt.
Mi az adagot kicsinek találtuk, a sült hús bizony inas, rágós volt. Igaz a tálalás hibátlan, kifogástalan. A az étterem külseje alapján valahogy többet vártam el a helytől.
Kiváló 2014. január 16.barátokkal járt itt
Régen ismert kedves éttermem,több alkalommal jártam ott társasággal. Mindég jól éreztük magunkat. Harkány kedvelt szórakozó helye és étterme. Ajánlom mindenkinek. Az ételek megfelelőek,vannak kiemelkedően ízletesek,mint a halászlé,a zene jó mindég vidám társaságot találtunk,akik jó hangulattal emelték a színvonalat. Sok a visszatérő vendég,ami igazolja,hogy jó hely.
2022. október 8.a párjával járt itt
Átlagos felszolgálás.
A húslevesként felszolgált ételnek gyorsleves íze volt.
A többi étek finom volt.
Egyszer étkeztünk csak itt.
Kellemes zenével fogadtak.
A vendégek nagy része táncra is perdült.
A környezet igazi csárda jellegű. Kicsit - lehet mert este mentünk- rendezetlenek tűnt.
Átlagos 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Harkányi viszonylatban felkapott a hely, alig tudtunk asztalt foglalni. Az hely retro volta ellenére jó benyomást keltett. Az élő zene is a békés, nyugodt világot idézi. Sajnos az ételekkel volt egy néhány probléma. Öten voltunk, ebből mindannyian mást kértünk. A csülkös pacal, a káposztával töltött hús, a gyerek adag rendben volt.
2017. szeptember 15.barátokkal járt itt
Az idei nyáron kétszer étkeztünk itt. Az első alkalommal minden klappolt. Másodszorra a meghirdetett tematikus - pörköltes - vacsorára mentünk - volna, ha este nyolckor még bármit lehetett volna enni belőle. Minden elfogyott, annak ellenére, hogy előzetes érdeklődésünkre azt mondták, hogy zárásig kaphatóak lesznek a pörköltek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 17.a párjával járt itt
Csodás elhelyezkedése van,elsőre is megfogja az embert. Rendezett helységek,múltra emlékeztető belső tér.Kedves pincérek,finom ételek várják a betérő vendégeket.Aránylag gyorsan elkészülnek az ételek és ízletesek.Az ár érték arány jó.Mindenkinek ajánlom érdemes ellátogatni a szigetre.
Szigeti Csárda Harkány - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 29.a párjával járt itt
Igen, a halászlé kitűnő volt, akárcsak a hely hangulata, és csillagos ötöst adtam volna, ha itt megállok. Sajnos kértem még egy grillezett májat. Na, az rettenet volt. Rágós volt és csak a fokhagyma ízét lehetett érezni, de azt órák múlva is.
2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Többször jártam már itt. Az ételek minden alkalommal fantasztikusak voltak, külön kiemelném a haltepertőt, ami miatt idén is visszatértünk annyira jó. Sajnos a pincérek kiöregedtek, kissé feledékenyek. A sörünket harmadik kérésre sem sikerűlt kihoznia az "italos" kollégának, bár a cetlinkre első kérésre bejegyezte mint elfogyasztott tételt.
Szigeti Csárda Harkány a térképen
7815 HarkányRózsa utca 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • OTP, MKB és K&H SZÉP kártya elfogadás
H-CS
P-Szo