Park Hotel Harkany Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Park Hotel Harkany Harkány vélemények

Átlagos 2021. augusztus 13.a párjával járt itt
Először is Park hotelt kerestünk Baranyait találtunk. A recepciós túl terhelt minimum 2 főre lenne szükség. Superior szobát foglaltunk, sajnos még pohár sem volt bent! . A padloszőnyeg megérett, a kicserélesre,a minibar hűtő nem hűtött. Jeleztük pohár nincs, függöny lecsúszott a snről párna nagyon csomios szivacs rossz volt aludni rajta.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 10.a párjával járt itt
A szallasvadasz. hu oldalon találtam rá a szállásra. Jó árnak ígérkezett, mivel ilyet kevés helyen találni! Kissé nehezen lehetett megtalálni, mert átalakítás alatt volt. Az elhelyezéshez képest az étkezés megfelelő volt. A wellness-részleg le volt zárva, ez csökkenti a pozitív élményt. A fürdő viszont kellemes volt-bár kicsit tömeg volt. A sétálóutca kellemes és önmagával ragadó! ! !
2021. július 20.a párjával járt itt
Egy újra nyitó szálloda a Park Hotel, amelynek nagy előnye a nagyon segítőkész személyzet, a kitűnő konyha és a nagyon kedvező fekvés. Ár-érték arányban kiemelkedő, a harkányi fürdővíz kitűnő, a város és a környék szép, sok a látnivaló.
Kiváló 2020. szeptember 20.barátokkal járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve,a nyugdijas barátnőimmel voltunk A személyzet kedves,mindenben segítettek,felcipelni a böröndöt. Minden kérdésre barátságosan válaszoltak. A szobánk a vártnál js jobb volt. Kitőnő,hogy van saját welnesz részleg ,ami kimondottan jó volt! Az étkezés bőséges és nagyon finom,udvarias a kiszolgálás.
2020. szeptember 20.a párjával járt itt
2020. szeptemberben a párommal három éjszakát töltöttünk a Deluxe szárnyban. Annak ellenére, hogy a Standard szobát cseréltük fel erre, miután elolvastuk a véleményeket, nagy csalódás volt ez a szoba is a kopott, foltos szőnyegével, az ágy állapota is alvásra alkalmatlan volt, de a helyiségek nagysága, a szép nagy erkély kárpótoltak a kezdeti bosszúságokért.
Park Hotel Harkany Harkány - Külső képPark Hotel Harkany Harkány - VendéglátásPark Hotel Harkany Harkány - Környék
Kiváló 2020. szeptember 12.a párjával járt itt
A feleségemmel töltöttünk 2 éjszakát a Baranya Hotelben,jól éreztük magunkat,az ételek finomak,az ellátás kifogástalan.A szobában hiányoltam,hogy nincs hűtő,és nekem rövid volt az ágy,egyébként minden rendben volt,még visszajövünk.Külön előny,hogy a fürdő az út túloldalán van,kb.30m-re.
Átlagos 2020. július 17.barátokkal járt itt
Nem volt feltüntetve, hogy a helyi fürdőért fizetni kell. A szállodában vásárolt nyugdíjas termál fürdő belépővel a gyógyvizet nem lehetett használni. Pótdíjat kellett fizetni.
A szobánkban nem volt meleg víz, az ágyak egymás melletti elhelyezése kényelmetlen volt.
Az félpanziós szolgáltatás kiváló volt.
Szörnyű 2020. május 7.a párjával járt itt
2020. márciusában utaztunk volna a szállodába ajándékba kapott voucherrel. A koronavírus helyzet miatti veszélyhelyzet kihirdetése után módosítani szerettük volna foglalásunk időpontját egy későbbi időpontra (a kifizetett utalvány érvényességi idején belül- mely június vége), melyet a szálloda teljes mértékben elutasított.
2020. február 24.a párjával járt itt
Egy hete jártunk ott. Tudtuk,hogy régi épület és nyilván nem versenyezhet egy modern új építésű épülettel,de a takarítás hagyott némi kívánni valót. Különösen a közös helyiségekben tűnt ez fel. (például:étteremben az első este lepottyant rántott hús darabka 2 nap múlva is ott éktelenkedett. ) A wellness-ben több minden üzemen kívül.
2020. február 17.barátokkal járt itt
Tavaly már jártunk a Baranya Hotelben, és ár-érték arányban megfelelőnek találtuk. Sajnos az idén több negatív tapasztalat arra sarkall, hogy legközelebb egy másik szállodában töltsük el ezt a pár napot. A Comfort szoba sajnos nem hozta a hozzá fűzött reményeket.