Hotel Arborétum Harkány ★★★

Hotel Arborétum Harkány
Hotel Arborétum HarkányHotel Arborétum Harkány
Hotel Arborétum HarkányHotel Arborétum Harkány

Hotel Arborétum Harkány bemutatkozása

Harkány legszebb részén, egy botanikus kert területén, csendes környezetben helyezkedik el a Hotel Arborétum, 700 méterre a helyi gyógy- és strandfürdőtől.

A Hotel Arborétum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Arborétum Harkány - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.12.22-ig
Hotel Arborétum Harkány - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Arborétum Harkány vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 16.a párjával járt itt
Szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztül jutottunk el ide Nagyon izléses szépen berendezett kis szálloda várt minket. A személyzet rendkívül aranyos udvarias volt. Az ételek finomak voltak. Víz is volt a vacsorához nem kellett tulzott árat kiadni üdítőre vagy italra . A szoba elég tágas talán a párnák megértek cserére elég viseltesek voltak.
Kiváló 2017. február 17.a párjával járt itt
Másodszor is nagyon jól éreztük magunkat az Arborétumban. Sőt. . . . !
Nagybetűkkel írom,ez az élmény oly váratlanul ért minket:
Ebben a Hotelben a VACSORÁHOZ HŰTÖTT VIZET TUDTUNK FOGYASZTANI,amennyit csak kívántunk. Nem kellett külön italt rendelni,vagy vizet kérni,mert KI VAN TÉVE!
Ilyet,bár sok helyen jártunk,nem tapasztaltunk.
Köszönjük!
Hotel Arborétum Harkány - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. február 5.a párjával járt itt
Az utolsó pillanatban, az időjárás jelentést fürkészve döntöttünk az indulás mellett. Reggel foglaltuk a szállást aznapra. Két éjszakát töltöttünk a hotelben. A téli, bizonytalan időjárásnak köszönhetően a hétvége ellenére is csak 10-12 vendég volt. Érkezésünkkor a személyzet kedvesen fogadott.
Átlagos 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Júliusban töltöttünk el pár napot ebben a hotelben a családdal (8 fő). Negatívum volt, hogy az első vacsoránál két külön asztalnál kellett ennie a társaságnak a terem két végében, mert nem tudták megoldani, hogy összetoljanak két asztalt nekünk. Nagy logisztika után azt tudták mondani, hogy másnap menjünk le 17:50-re és akkor le tudunk ülni egy asztalhoz.
2016. július 7.barátokkal járt itt
A szálloda csodálatos környezetben található. Tiszta és tágas szobát kaptunk. 4 napot tartózkodtunk a szállodában. Az ételek háziasak,finomak voltak. A gyógyfürdő egy 15-20 perces lassú sétára található. A környéken Siklós,Máriagyüd,Pécs a legközelebbi látnivalók. Érdemes felkeresni.
Hotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - Környék
Kiváló 2016. június 29.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt 4 napot Nagyon kellemes környezet távol van a fürdőtől de egy jó kis séta. Személyzet nagyon kedves a konyhások aranyosak kiszolgálás 1. osztályú. Hajnalban madár csicsergésre ébredsz,
Kellemes erdei környezet szúnyog az előfordul érdemes felkészülni rá. Mindenkinek ajánlom tökéletes kikapcsolódás családias hangulat!
Hotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - Környék
2016. június 28.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt 4 napot. A szálloda kellemes környezetben, kicsit távol a fürdőtől (10 perc séta) helyezkedik el. A személyzet szolgálatkész, problémamegoldó. a reggeli bőséges, viszont a vacsorára ez nem mondható el. (menüválasztásos)
Összességében jól éreztük magunkat, a kifizetett ár megfelelt a kapott szolgáltatásnak.
2016. május 26.barátokkal járt itt
Nagyon jó Hotel szép környezetben nyugodt pihenés jó az étterem a kiszolgálás,jó árak ! Mindenkinek ajánlani tudom ! Nagyon jól éreztük magunkat négy napig a barátnőmmel ! Reggel madárcsicsergésre ébredtünk ! Egyedül a presszó kávét hiányoltuk ! Udvarias személyzet ! Az internetet kéne még fejleszteni hogy a szobákban is legyen !
Hotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - BelsőHotel Arborétum Harkány - BelsőHotel Arborétum Harkány - Környék
Gyenge 2016. február 24.a párjával járt itt
2015 májusában üdültünk itt kettesben a feleségemmel. A . . . [moderálva - a szerk. ] utazás oldalon rendeltük meg kedvezményes áron. Jó előre lefoglaltuk. Az ajánlatban balkonos szobát ígértek. Ezzel szemben kaptunk egy nagyon pici, sötét szobát, egy nagyon pici ablakkal, balkon nélkül.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Hotel Arbarétumot , évek óta rendszeresen visszatérünk, legalább évente kétszer. Nagyon szép környezetben bújik meg a hotel. Kényelmes , tiszta és nagyon jó árakon vehetjük igénybe. Nagyon udvarias és segítőkész a személyzet. Az étkezés is kielégítő, a reggeli bőséges és a vacsora is nagyon finom.
Hotel Arborétum Harkány - Környék
Hotel Arborétum Harkány a térképen
7815 HarkánySiklósi út 21.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád