Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány
Thermal Hotel Harkány HarkányThermal Hotel Harkány Harkány
Thermal Hotel Harkány HarkányThermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány bemutatkozása

A Thermal Hotel Harkány a városka egyetlen gyógyszállója, amely újonnan kialakított termálmedencéinek, gyógycentrumának, éttermének és hangulatos szobáinak köszönhetően az utóbbi években komoly hírnévre tett szert a régióban.

4Szolgáltatás
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

Kiváló 2021. augusztus 27.a párjával járt itt
A szobánk, fürdőszoba, minden rendben volt. A reggeli és vacsora bőséges és választékos volt. A személyzet udvarias, kedves volt. A wellness rész is megfelelő /volt hideg víz, meleg víz, szaunák/. Egyedül a külső medence víze volt nagyon hideg. A gyógyrészleget nem vettük igénybe a rövid idő miatt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2021. június 12.a párjával járt itt
Karácsonyi ajándékba kaptuk a 2 éjszakás,3 napos wellnes csomagot. Mivel nagyon távol lakunk Harkánytól (5 órás autóút), vásároltunk pluszként még egy napot. Pihenésre, kikapcsolódásra remek hely. Csöndes,jó levegőjű, gondozott parkkal körülvéve. Sokat sétáltunk, ismerkedtünk a környék nevezetességeivel is.
Thermal Hotel Harkány Harkány - Medence/kertThermal Hotel Harkány Harkány - Medence/kert
Gyenge 2020. október 12.a párjával járt itt
A 4 csillagból 2-t a törökök felejthettek is :( A szoba kicsi, és eléggé lepusztult. Kispárna nem volt, műanyag sötétítő függöny foltos, más 4 csillagosokkal szemben semmi előre csomagolt odakészített szappan, és egyéb tisztálkodó szerek, sem vízforraló, vagy a szokásos teafilterek, cipő húzó kanál stb. . .
Átlagos 2020. szeptember 7.a párjával járt itt
Az átmeneti káosz után a hotel rendezte sorait az étel 3. napon már ízesebb volt,a kiszolgálás pedig a 4.naptól jó.
A gyógyvizes rész 4 csillaghoz képest kicsi, az ablakok és ablakpárkányok tisztasága hagy kívánnivalót.
Kiváló 2020. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon megvoltam elégedve mindennel. Nagyszerű reggeli, vacsora választék. Izletes, és bőséges volt az étkezés. A szobalány rendkívül figyelmes, és segítőkész volt. / pl. csak megemlítettem, hogy nekem magas a párna, azonnal kaptam lapos párnát, vagy vizes lett a köntösöm, azonnal kaptam szárazat.
2020. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet beleértve a takarítókat is! Rendezett, ősfás park a kinti medence környékén is kellemes volt a pihenés, kifejezetten tetszett a kinti gyógymedence!
Kiváló 2020. június 30.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van a szálloda, személyzet kedves, ételek bőségesek, választékosak voltak.
Sajnos az 1 emeleti szobánk erkélye falra nézett.
Amit hiányoltam az a kinti élmény medence.
Kiváló 2020. február 4.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt eltöltöttem már párommal itt egy hosszú hétvégét. Akkor is minden tökéletes volt. Most is hozta a hotel a formáját. Mindenki udvarias, rend, tisztaság. A szobát nem mondanám panorámásnak, mert az étterem lapos teteje volt látható. De számunkra ez pont lényegtelen, mert talán háromszor ha kinéztem az ablakon ott tartózkodásunk alatt.
Átlagos 2020. január 13.családjával járt itt
Jó félpanzió. A beltéri medence bár nagynak tűnik kicsi ennyi szállóvendégre és elég hideg is volt. A szoba tiszta de lehetne egy kicsit modernebb is. A környéken van látnivaló, az éttermek jók voltak. A szobában 6-7 csatorna volt fogható a tévén. A fürdőköpenyek túl picik, bár lehet,hogy ezt cserélték volna ha kérjük.
Kiváló 2020. január 5.a párjával járt itt
Remek öt napot töltöttünk el párommal a Hotel Harkányban. Meglepően kellemes fogadtatásban volt részünk a recepción érkezéskor de ott tartózkodásunk ideje alatt is végtelen kedvesek,segítőkészek voltak az alkalmazottak. Ez ugyszintén igaz a takarító személyzetre is valamint az éttermi dolgozókra.
Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen
7815 HarkányJáró József u. 1.
+36 72 580 810
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Török fürdő (hamam) • gyógymedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár