Thermal Hotel Harkány Harkány

Thermal Hotel Harkány Harkány
7815 Harkány, Járó József u. 1.

Thermal Hotel Harkány Harkány a térképen

Thermal Hotel Harkány Harkány értékelése:

6. helyezett a 84 harkányi szállás közül
15. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Thermal Hotel Harkány Harkány - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Harkány Harkány vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Nagyon csendes, nyugodt a környék. Családias a hangulat a szállodában. Jókat beszélgettünk a medencében. A kezelések remekek voltak. Néhol ráférne a szállodára a felújítás és az étterem választákán is lehetne bővíteni. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, szeretnénk máskor is itt tölteni több napot. / Harkány város tehetne a sok vendége érdekében tartalmas programokat, tisztaságot.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
2019. május 19-21-ig tartózkodtunk a Thermal Hotelba. A környezet gyönyörű a hatalmas szép parkjával. A szoba tiszta volt,tetszett,hogy erkélyes. A szálloda fürdője is jó,igaz a gyógyvizes medencék kicsik. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Jól esett volna,ha a személyzet közül valaki felköszönt bennünket,mivel foglalásnál írtam,hogy házassági évfordulót ünnepelnénk,de így is jól sikerült.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
A fogadtatástól kezdve végig az ott-tartózkodás alatt figyelmes, udvarias és kedves vendéglátásban volt részünk.Az ellátás mid minőségben mind mennyiségben osztályon felüli volt.Termálfürdő GRATULÁLUNK!!.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet értékelése lehetett volna kiváló is,amennyiben az étterem egy-két felszolgálója élvezné is a munkáját,mert az arcukról minden leolvasható és ez nagyon nem jó! Személyesen találkoztam olyan tányérral,amiből nem voltam hajlandó enni. . . mosatlanul nézett ki és ragadt! Még egy: ha nem vagyok elég gyors ,akkor étkezés befejezése előtt viszik a tányért előlem!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sokszor töltöttünk itt pár napot, családdal. Azért is jövünk gyakran, mert meg vagyunk elégedve mindennel. Általában olyan csomagot választunk, amiben benne foglaltatik az ebéd, és a gyógyvizes medence használata. Ennyi pénzért ilyen szolgáltatásokat kevés helyen kap az ember. Igaz, hogy vannak gyengébb minőségű szobák (zuhanyozó vízköves, szennyvízszag érződik), de ki lehet fogni jobb szobákat is.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás általában megfelelt az elvárásainknak. Meglepett minket, hogy bár a hotel nevében is benne van a termál kifejezés,a termál víz használatáért mégis külön kell fizetni a hotelben. Szerintem jobb volna ennek díját a szobaárba beemelni. A szaunák és az úszómedence megfelelő volt. Sajnos probléma volt a mosdó lefolyóval, a folyosó világításával és a végén az átutalt előleg összegével.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekbarátként hírdetett szálloda gyermekmedence nélkül és egymedencés hűvös mélyvizzel. A szobában a bútorok elhelyezése kisgyermekkel veszélyes, az ágy és asztal között 20 cm eljárhatósággal így a 3 éves feje egyvonalban az asztal szélével, álló helyzetben. Bár ingyenes gyermekprogramokat ígér a hotel, animátorról az egyik recepciós úgy tudja lesz 10-18 óra között, a másik nem tud ilyenről.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Az étkezések lehetnének változatosabbak és többfélék.
Az élmény medence víze lehetett volna melegebb.
A személyzet kedves udvarias volt, a szobák tiszták.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
Mi nagyon elégedettek vagyunk mindennel ezért is vagyunk már régóta visszajáró vendégek. Mindig nézem az akciós csomagokat ami nagyon jó dolog. Bár mikor voltunk ott mindig voltak azért elég szép számban vendégek, gondolom azért mert mások is meg vannak elégedve a szállodával. Az hogy gyógyvíz van az nagyon jó dolog.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Kiszolgálás remek a személyzet segítőkész. A szoba erkélyről sajnos csak a wellnes részleg tetejét láttuk, és a standard szobákra is már ráférne egy kis felújítás. Ennek ellenére is remekül éreztük magunkat.

Harkány
2-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Harkány
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés vacsoraestekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.870,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Baranya Hotel
Harkány
2-4 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, masszázs kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, állatbemutatóval, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.11-ig
Harkány
8 nap/7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, reumatológiai állapotfelmérő vizsgálattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

HarkányX