Lepukkant,régen sokat jártunk ide...de most óriásit esett a szinvinal,az ételekről nem is beszélve....a hamburgerük ehetetlen....és drága,a hekk jó lett volna,ha kicsit tovább sütik......
Az már csak ugye úgy van, hogy ha az ember megneszel egy vietnami éttermet, hát ott terem és enni kezd. Nem volt ez ezzel a Dong Doval sem másképp, mely a József körúton fészkel a Rákóczi tér és a Népszínház utca között. Nem sokan voltak, amikor betoppantam, egy nő evett egy asztalnál, de aztán ő...