Caffee Rigoletto Hévíz
8380 Hévíz, Kölcsey Ferenc u. 2.

Caffee Rigoletto Hévíz a térképen

Wellness csomagok Hévíz városában

Caffee Rigoletto Hévíz vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy korábbi bejegyzésemben említettem, hogy a Café Rigoletto aggódott a közelükben horgonyt vetett albán fagylaltozó gagyi minőségű dömping fagyija miatt. Hát mostanra már lenyugodtak a kedélyek és semmi aggodalom a pánikra. Nagyon meg voltunk elégedve a tisztasággal, a kiszolgálással, na és persze a finom süteményekkel ezen a kora őszbe torkolló nyaralásunkon.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Pozitívuma a cukrászdának, hogy reform sütik is elérhetők. A rendelésfelvétel nagyon gyors volt és kedves volt a kiszolgálás is. A paleo süti viszont sajnos nem volt finom, élvezhető. Túlságosan tele volt édesítőszerrel, émelyítően édes volt, más ízt nem is lehetett emiatt sajnos érezni. Ettől függetlenül biztosan vannak finom sütik is ott és a fagyik is nagyon jól néztek ki.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sok alkalommal jártunk a Caffee Rigoletto-ban, de most kicsit más volt a fogadtatás. Az összes asztalon kint volt egy A5-ös méretű kétoldalas szórólap, amely az albán "fagylaltmaffia" csalásaira hívja fel a vendégek figyelmét. Aggodalmuk jogos, hiszen alig száz méterre is van egy ilyen üzlet, ahol ugyanilyen (300 Ft/gombóc) áron mérik a színezett, gyümölcsöt nem, de sok mesterséges anyagot tartalmazó fagylaltjaikat.
Zalakaros

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két tele fagyispultnyi kínálat, nehéz választani. Nálam az eper/csoki fagyi dönti el egy fagyizó minőségét: ha az jó, a többi is valószínűleg minőségi. Itt az eper fagyi eperrel, a csoki csokival van, 5*. 300 Ft-ot kérnek egy gombócért, de az tisztességes adag, nincs lehúzva a kanál. Pozitívum még a diétás fagyiválaszték.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
De nem csak itt hanem sehol az egész városban nem kaptunk somlóit pedig itt külön reklámozták is! Ha Hévízen vagyunk rendszeresen fagyizunk itt szerintünk a városban az egyik legjobb fagylalt itt kapható. A kiszolgálás korrekt és a személyzet segítőkész. A hely elég szűkös itt mi kint a teraszon vagyis a járda másik oldalán kialakított részen szoktunk leülni.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Régen itt nagyon-nagyon finom fagyikat árultak. Választékból nem volt hiány, de a gombóc amit még gondosan le is kapart a hölgy nehogy több legyen, erősen felejthető volt.
Íz nem természetes, állag vizes levegős. Semmiképp sem volt krémes.
Ár 250-300Ft. Ok legyen ár de minőség hol marad?
Aki finom fagyit enne ide ne menjen!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hévízi kedvenc cukrászdánk/kávézónk a Rigoletto. Az ember nem is gondolná, hogy egy kávézóban is lehet lift, amely a tetőre repít. Óriási fagylaltválaszték, melyek között mindig akad pár diétás. Gluténmentes tölcsérek, sétálókelyhek nagy választéka. Nagyon finomak a sütemények és a kávékülönlegességek. Marcipán tortafigurák kaphatók itt is és a cég webshopjában is.

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 20.200 - 22.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.06. - 2021.12.28.
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2020.10.31.
Hotel Zena
4 nap/3 éjszaka 18.616,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.30.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellnesskedvezményekkel, ivókút használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.29. - 2021.03.31.
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 12.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.20.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Vital Hévíz
Wolf Panzió Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Hévíz
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

Caffee Rigoletto HévízX