Caffee Rigoletto Hévíz

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Caffee Rigoletto Hévíz vélemények

Kiváló 2022. szeptember 6.a párjával járt itt
Hangulatos kávézó és cukrászda Hévíz sétáló utcáján. Nagyon finom a kávé, különlegesség, hogy egy pici tölcsérben fagyit is hoznak mellé. Azért az igazi erősség a fagylalt. Óriási a választék, egy hét alatt sem tudtuk mindet megkóstolni. Igazi kézműves fagylalt, nem csak a nevében az, és hatalmasak a gombócok. Nehogy kihagyjátok, ha Hévízen jártok.
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
H a Hévízen járunk nem hagyhatjuk ki ezt a cukrászdát, mert a fagylaltot itt kell megvenni, megkóstolni. Sajnos a választék olyan nagy, hogy egy hét nem elég annak eldöntésére, hogy melyik a legfinomabb. Itt ízek, színek kavalkádja közül lehet választani, a baj csak az, hogy a választás igen nehéz.
Kiváló 2020. április 8.a párjával járt itt
Egy korábbi bejegyzésemben említettem, hogy a Café Rigoletto aggódott a közelükben horgonyt vetett albán fagylaltozó gagyi minőségű dömping fagyija miatt. Hát mostanra már lenyugodtak a kedélyek és semmi aggodalom a pánikra. Nagyon meg voltunk elégedve a tisztasággal, a kiszolgálással, na és persze a finom süteményekkel ezen a kora őszbe torkolló nyaralásunkon.
Caffee Rigoletto Hévíz - Külső képCaffee Rigoletto Hévíz - Külső képCaffee Rigoletto Hévíz - Étel/italCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - Étel/italCaffee Rigoletto Hévíz - Étel/italCaffee Rigoletto Hévíz - Étel/italCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - Étel/italCaffee Rigoletto Hévíz - Étel/italCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - BelsőCaffee Rigoletto Hévíz - Belső
Átlagos 2020. január 2.a párjával járt itt
Pozitívuma a cukrászdának, hogy reform sütik is elérhetők. A rendelésfelvétel nagyon gyors volt és kedves volt a kiszolgálás is. A paleo süti viszont sajnos nem volt finom, élvezhető. Túlságosan tele volt édesítőszerrel, émelyítően édes volt, más ízt nem is lehetett emiatt sajnos érezni.
2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Már sok alkalommal jártunk a Caffee Rigoletto-ban, de most kicsit más volt a fogadtatás. Az összes asztalon kint volt egy A5-ös méretű kétoldalas szórólap, amely az albán "fagylaltmaffia" csalásaira hívja fel a vendégek figyelmét. Aggodalmuk jogos, hiszen alig száz méterre is van egy ilyen üzlet, ahol ugyanilyen (300 Ft/gombóc) áron mérik a színezett, gyümölcsöt nem, de sok mesterséges anyagot tartalmazó fagylaltjaikat.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 17.a párjával járt itt
Két tele fagyispultnyi kínálat, nehéz választani. Nálam az eper/csoki fagyi dönti el egy fagyizó minőségét: ha az jó, a többi is valószínűleg minőségi. Itt az eper fagyi eperrel, a csoki csokival van, 5*. 300 Ft-ot kérnek egy gombócért, de az tisztességes adag, nincs lehúzva a kanál. Pozitívum még a diétás fagyiválaszték.
2017. szeptember 9.a párjával járt itt
De nem csak itt hanem sehol az egész városban nem kaptunk somlóit pedig itt külön reklámozták is!
Ha Hévízen vagyunk rendszeresen fagyizunk itt szerintünk a városban az egyik legjobb fagylalt itt kapható.
A kiszolgálás korrekt és a személyzet segítőkész. A hely elég szűkös itt mi kint a teraszon vagyis a járda másik oldalán kialakított részen szoktunk leülni.
Caffee Rigoletto Hévíz - EgyébCaffee Rigoletto Hévíz - Étlap/itallapCaffee Rigoletto Hévíz - Külső kép
Kiváló 2016. szeptember 13.a párjával járt itt
Hévízi kedvenc cukrászdánk/kávézónk a Rigoletto. Az ember nem is gondolná, hogy egy kávézóban is lehet lift, amely a tetőre repít. Óriási fagylaltválaszték, melyek között mindig akad pár diétás. Gluténmentes tölcsérek, sétálókelyhek nagy választéka. Nagyon finomak a sütemények és a kávékülönlegességek.